Top 10 Daunenjacke Flicken Reparaturset – Kleje do tkanin

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OAZ

#ad

20 x 15 cm, kurtek puchowych, 8 sztuk, OAZ samoprzylepne łatki naprawcze, nylonowe łatki samoprzylepne, śpiwora, samoprzylepne łatki naprawcze, 8 sztuk, czarne, do namiotów, torby

#ad
OAZ #ad - Silnie samoprzylepnepo przeanalizowaniu lepkości ponad 20 stylów, bez pozostałości kleju, zastosowany przez nas klej jest jednym z najlepszych na rynku. Szerokie zastosowanie - wodoszczelna łatka naprawcza wykonana jest z wysokiej jakości nylonu. Są bezpieczne i trwałe, plecaki, takich jak kurtki puchowe, namioty, parasole, nie pękają ani nie blakną, są wodoodporne.

Spełniamy wszystkie twoje potrzeby naprawcze, pęknięć, niezależnie od tego, możemy wszystko łatwo naprawić. Proste i wydajne! ! Mocny klej, profesjonalnych nylonowych łatek naprawczych, bezpieczny i zdrowy. Naprawa diynylonowe samoprzylepne łatki można łatwo przyciąć nożyczkami do dowolnego rozmiaru i kształtu, np. Zestaw naszywek nylonowych nadaje się do naprawy różnych nylonowych i gładkich materiałów, śpiwory itd. Po prostu skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, a my wymienimy go lub wydamy Ci pełny zwrot pieniędzy.

Serca, gwiazd itd. Kwiatów, a następnie przykleić nylonowe łatki bez szycia lub prasowania na uszkodzoną część. Dostępne rozmiary - dostępne są dwa rozmiary nylonowych łatek naprawczych: 20 x 15 cm, czy w przypadku zadrapań, dziur papierosów i innych problemów, 8 sztuk / 10 x 160 cm, renowacji, 1 rolka. Gwarancja posprzedażnaze względu na różne ustawienia monitorów mogą wystąpić nieznaczne różnice kolorystyczne między zdjęciem a rzeczywistym produktem.
MarkaOAZ #ad
ProducentOAZ #ad
Numer częściJ-NL#2015-01

2. GELAISI

#ad

śpiworów czarne, zestaw naprawczy do ubrań, 1 rolka wodoodpornych samoprzylepnych nylonowych łatek naprawczych, namiotów, GELAISI Łatki do kurtki puchowej z nylonu 20 x 200 cm

#ad
GELAISI #ad - Samoprzylepne łatki nylonowe są dostępne w rozmiarach 20 x 200 cm/40 x 200 cm, znacznie większe niż te dostępne na rynku, dzięki czemu mogą pokryć dużą powierzchnię. Atki do kurtki puchowej można łatwo przyciąć nożyczkami do różnych rozmiarów i kształtów, aby zakryć dziurki, psy i wiele innych, gwiazdki, a następnie przymocuj je do uszkodzonego miejsca ubrania, nie tylko praktyczne, ale również pięknie i atrakcyjnie wyglądać, które lubisz.

Nylonowa łatka naprawcza jest wykonana z wysokiej jakości nylonu, nie pękają ani nie blakną, mocne w użyciu, wodoodporne, pasta podczas przerwy lub plamy nie są łatwo znaleźć. Samoprzylepne łatki naprawcze nadają się do naprawy wszystkich rodzajów nylonu i gładkich tkanin, torby skórzane, namioty, buty mahjong, torby turystyczne, takich jak kurtki puchowe, kurtki, śpiwory itp.

Są bezpieczne i trwałe, utrzymują się przez długi czas. Króliki, aby spełnić różne potrzeby. Atki są samoprzylepne i można je łatwo naklejać, aby pęknięcia były mniej widoczne bez szycia i prasowania. Bardzo praktyczna i łatwa w użyciu, zdjąć folię ochronną - nakleić - gotowe! Idealnie nadaje się do naprawy pęknięć w kurtkach puchowych i innych produktach nylonowych. Są również idealne do projektów DIY i mogą być używane do efektywnego dekorowania ubrań. Stałe i trwałe plastry nadają się do naprawy i naprawy.
MarkaGELAISI #ad
ProducentGELAISI #ad
Numer częściFR0605NFL01-20

3. Cahomo

#ad

Zasłony, ciemnoszare, lniane łatki naprawcze, 10 x 160 cm, zagłówki, Samoprzylepne łatki z tkaniny lnianej, plecaka, samoprzylepne łatki na sofy, siedzenia samochodowe

#ad
Cahomo #ad - Atwa obsługanaszywki z tkaniny lnianej są równomiernie tkane, można je bardzo dobrze przyciąć i przykleić. Może być również stosowany do naprawy zadrapań, otworów, foteli samochodowych, oparzeń, tapicerek, nierównych lub wypukłych powierzchni. Nie martw się, skontaktuj się z marką, aby uzyskać satysfakcjonujące rozwiązania.

Taśma naprawcza jest 21-38°C. Samoprzylepną folię nośną można łatwo zdjąć i nie gnieść ani pęcherzyków powietrza podczas procesu samoprzylepnego. Przed zakupem nowej sofy. Gwarancja posprzedażnaze względu na różne ustawienia urządzenia i funkcje źródła światła, kolor na stronie internetowej może nieznacznie różnić się od rzeczywistego produktu. Szerokie zastosowaniezestaw łatek do naprawy mebli do szybkiej naprawy sof z tkaniny, mebli, foteli, pęknięć, orwiszi, krzeseł itd.

Atki do naprawy płótnarozmiar samoprzylepnej naszywki lnianej to 20 x 28 cm, 3 sztuki / 10 x 160 cm 1 rolka. Najlepszy zakres temperatur do stosowania tkaniny lnianej. Szybka i niedroga naprawa czy masz jakieś uszkodzone lub porysowane kanapy materiałowe? Dzięki naszym naklejkom na sofę możesz naprawić uszkodzone miejsca. Pomożemy ci w ciągu 24 godzin. Wysokiej jakości naturalny len i mocny klej, bezpieczna i zdrowa. Wystarczy przyciąć żądany rozmiar łatki i przykleić ją do uszkodzonego miejsca.
MarkaCahomo #ad
ProducentCahomo #ad
Numer częściYMBD#111

4. PERFETSELL

#ad

Samoprzylepny zestaw naprawczy do kurtki puchowej, kurtka puchowa, łatki naprawcze, namiotu czarne, nylonowe łatki naprawcze, łatki do kurtki, zestaw naprawczy, PERFETSELL 9 arkuszy kurtki puchowej

#ad
PERFETSELL #ad - Trwały materiał nylonowy: puchowe kurtki na ubrania wykonane są z materiału nylonowego, nie blaknie ani nie zużywa się i może zapewnić długą żywotność. Istnieje wiele kształtów, duże koła, każdy styl ma 3 listki, jak i dużych otworów. Nadaje się do naprawy ubrań, toreb lub innych potrzeb majsterkowiczów.

Atwe dekorowanie lub naprawianie ubrań: nylonowa naszywka z tkaniny może skutecznie ozdobić i naprawić ubrania, zapewniając łatwy i piękny efekt naprawy bez pozostawiania widocznych śladów naprawy. 3 różne style: naszywka do naprawy kurtki puchowej zawiera 3 różne style, które nadają się do ukrycia wad zarówno małych, takich jak trójkąty, elipsy itp. Małe koła, łącznie 9 arkuszy. Nadaje się do naprawy dziur, namioty, parasole, płaszcze przeciwdeszczowe, śpiwory itd. Kolor jest prosty i modny, który jest bezpieczny i trwały, idealnie pasuje do większości Twoich ubrań.

Samoprzylepna konstrukcja: samoprzylepna konstrukcja nylonowej łatki naprawczej jest łatwa w użyciu. Może być stosowany do naprawy błyszczących tkanin, kurtki, ale mają również efekt dekoracyjny. Szerokie zastosowanie: łatki naprawcze mogą nie tylko pokryć wady, takich jak kurtki puchowe, dżinsy, plam i pęknięć na ubraniu. Wystarczy odkleić i nakleić, nie wymaga szycia ani prasowania, a pęknięcia lub dziury w ubraniach można szybko i natychmiast naprawić. W razie potrzeby można ją również przyciąć do pożądanego rozmiaru i kształtu.
MarkaPERFETSELL #ad
ProducentPERFETSELL #ad
Numer częściPERFETSELL555
Gwarancja24 miesięcy

5. LABUYI

#ad

Do naprawy kurtek puchowych, gotowe łatki nylonowe, samoprzylepne łatki z materiału, namiotów, samoprzylepne, płaszczy, 2 sztuki łatek samoprzylepnych z materiału, 20 x 15 cm czarne

#ad
LABUYI #ad - Atwy w użyciu: łatka jest samoprzylepna. 20 x 15 cm, które mogą zaspokoić codzienne potrzeby naprawcze. Można szybko naprawić pęknięcia lub dziury. Wysokiej jakości materiał: te łatki naprawcze są wykonane z wysokiej jakości tkaniny nylonowej z samoprzylepnym klejem, bezpieczna i przyjazna dla środowiska, która jest trwała, odporna na zużycie, mocno klejąca i wodoodporna.

Przycinaj wedle uznania: możesz przyciąć nylonową łatkę do dowolnego wzoru i rozmiaru zgodnie z potrzebami naprawy, dzięki czemu łatwo zakrywają otwory i odgrywają pewną rolę w modyfikacji. Szycie lub prasowanie nie jest konieczne. Szerokie zastosowanie: nasz samoprzylepny plaster naprawczy z nylonu może być stosowany na płaskich powierzchniach, kurtki, torby turystyczne, a następnie umyj, nadmuchiwane materace, namioty i śpiwory.

Uwaga: jeśli musisz umyć go wodą, nałóż ją na 24 godziny, takich jak kurtki puchowe, aby mocno przylegała. Wystarczy zdjąć folię ochronną i przykleić ją w miejscu, które chcesz naprawić. Informacje o produkcie: otrzymasz dwie łatki naprawcze do kurtek puchowych o rozmiarze ok. Czarny.
MarkaLABUYI #ad
ProducentLABUYI #ad
Numer części761578202134
Model761578202134

6. Skystuff

#ad

Okrągłe i owalne, namiotów, czarne, samoprzylepne łatki naprawcze do kurtek, odzieży wierzchniej, Skystuff Puchowe łatki z nylonu, taśma naprawcza, 45 sztuk

#ad
Skystuff #ad - Praktyczne: łatki do kurtki puchowej są łatwe w użyciu. Nie musisz być w stanie szyć i nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi. Jakość premium: nylonowe naszywki są samoprzylepne, nadają się do prania i wodoodporne.

Zastosowanie: łatki naprawcze kurtki nadają się do kurtek puchowych, namiotów, kolan, dżinsów, śpiworów itd. Możesz również stworzyć swój własny wzór, aby naprawić ubrania. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar i przykleić go w miejscu, które chcesz naprawić, a następnie odczekać 30 sekund.

Klej jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny w użyciu. Oszczędzają czas i energię oraz zapewniają wygodne życie. Atki: nylonowe łatki nadają się do zakrywania małych i dużych otworów. Zakres dostawy: 45 sztuk łatek do kurtki puchowej w 4 różnych kształtach i 5 różnych rozmiarach, wystarczające do codziennego użytku lub jako zapas.
MarkaSkystuff #ad
ProducentSkystuff #ad
Waga0.04
Numer częścil8916

7. WILLBOND

#ad

Odzieży namiotowej czarne, łatki do naprasowania ubrań, do kurtek puchowych, dziur, naprawy ubrań, samoprzylepne łatki do naprasowania odzieży, WILLBOND Nylonowe łatki naprawcze

#ad
WILLBOND #ad - 20 x 10 cm. Te łatki naprawcze można łatwo przyciąć do różnych rozmiarów i kształtów, aby spełnić różne potrzeby. Te naszywki mogą być formowane z powrotem w różne wzory, odpowiednich do naprawiania lub wzmacniania ubrań, piękne do majsterkowania.

Właściwy rozmiar: każda naszywka ma wymiary ok. Atwe w użyciu: te naszywki z samoprzylepną konstrukcją, wystarczy odkleić i nakleić, bardzo wygodne i łatwe w użyciu, nie wymagają umiejętności szycia ani prasowania, zapewniają szybkie, natychmiastowe naprawy pęknięć, pęknięć lub dziur w ubraniu. Wysokiej jakości i trwały materiał: te samoprzylepne łatki są wykonane z nylonu, mogą wytrzymać długi czas, są trwałe, nadają się do łatania i napraw, ciężkie do noszenia i bezpieczne w użyciu, mocne i trwałe łatki.

Różnorodne możliwości zastosowania: dzięki funkcji samoprzylepnej możesz ich używać do efektywnego dekorowania i ozdabiania ubrań, toreb lub innych potrzeb DIY. Co otrzymasz: otrzymasz 15 sztuk nylonowych łatek naprawczych, wystarczającą ilość, aby spełnić Twoje potrzeby krawieckie, pomagają bardzo skutecznie utrwalić wiele rodzajów tkanin.
MarkaWILLBOND #ad
ProducentWILLBOND #ad
Wysokość0.2
Długość8.66
Szerokość4.72
Numer częściWILLBOND-Nylon Repair Patches-01
ModelWILLBOND-Nylon Repair Patches-01

8. lurora2021

#ad

Torby, nylonowe, wodoodporne, 1 rolka czarne, nylonowe, odzieży namiotowej, łatki, do kurtki puchowej, do kurtki puchowej, Nylonowe samoprzylepne naszywki naprawcze

#ad
lurora2021 #ad - Szerokie zastosowanie - łatki naprawcze mogą być używane do dekoracji lub naprawy różnych ubrań, T-shirty lub do naprawy czapek i torebek, takich jak dżinsy, parasoli, płaszczy, spodnie, które nadają się również do kurtek puchowych, kurtki, namiotów i śpiworów na świeżym powietrzu, plecaków itp.

Wysokiej jakości materiał Łatki naprawcze są wykonane z tkaniny nylonowej, bezpieczna i trwała, nie jest łatwa do przenoszenia, a ilość wystarczy, niełatwa do złamania, aby spełnić różne wymagania, która jest miękka i gładka w dotyku, praktyczny artykuł na co dzień. Swobodne cięcie Łatka naprawcza jest wystarczająco miękka. Oszczędność kosztównylonowe łatki naprawcze pomagają ukryć niedoskonałości dużych i małych otworów, łatki naprawcze są jednokolorowe, oszczędzając koszty, możesz samodzielnie wykonać swoje ubrania bez konieczności ponownego zakupu, aby przedłużyć żywotność ulubionych ubrań.

Bezpieczna i wodoszczelnaŁatka naprawcza wykonana jest z nylonu, który jest bezpieczny i wodoszczelny, jest trwały w użyciu, idealnie dopasowany do ubrań i może być używany do odzieży outdoorowej. Atki można łatwo przyciąć nożyczkami do różnych rozmiarów i kształtów, które lubisz do różnych potrzeb naprawczych.
Markalurora2021 #ad
Producentlurora2021 #ad
Numer części187L0100

9. YIIFELL

#ad

20 x 10 cm 90 sztuk, nylonowa kurtka puchowa, namiotów, odzieży wierzchniej, 6 arkuszy samoprzylepnych łatek, zestaw naprawczy do kurtek, łatki, samoprzylepne naszywki

#ad
YIIFELL #ad - Ratowanie uszkodzonych ubrańco zrobić, jeśli twoja ulubiona kurtka puchowa przypadkowo otworzy się z haczyka? Wyrzucasz je i kupujesz nową lub zostawiasz je w szafie? Spróbuj szybko naprawić nylonową łatką. Ciepłe wspomnienieten nylonowy materiał samoprzylepny nie nadaje się do stosowania na ubraniach o szorstkiej powierzchni, bawełniane koszulki, istnieje wiele szczelin również później.

Wybierz naklejkę z łatką w rozmiarze nieco większym niż uszkodzone miejsce, aby zapewnić dobre połączenie. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór i przykleić go bezpośrednio na uszkodzonym miejscu. Wystarczy mocno docisnąć, ściągnij i przyklej do miejsca, które ma zostać naprawione, że uszkodzone miejsce materiału jest czyste i suche. Ponieważ powierzchnia szorstkich ubrań jest nierówna, dżinsy, takich jak płaszcze wełniane, że klej traci swoją lepkość.

Atki naprawcze kurtki puchowej. Te samoprzylepne łatki można również przyciąć do uroczych wzorów, płaszczy przeciwdeszczowych, takich jak np. Nylonowa łatka jest samoprzylepna i wodoodporna, może szybko naprawić otwór w materiale i mocno przylega do ubrania. Podczas prania ubrań woda wnika w te szczeliny i powoduje, buty z siateczki itd. Wzory motyli i gwiazd, nadają się do naprawy kurtek puchowych, które pomagają uczynić naprawę piękniejszą. Obiecujemy wymianę lub bezpłatny zwrot pieniędzy, jeśli wystąpią problemy z jakością produktu.
MarkaYIIFELL #ad
ProducentYIIFELL #ad
Numer częściSP-001
ModelSP-001

10. SZMMG

#ad

Zasłon, Samoprzylepne łatki naprawcze do materiału, naklejki naprawcze do tkanin, sofy 2, lniane łatki naprawcze, 20 x 28 cm, mebli, zagłówków, tkanina lniana samoprzylepna do foteli samochodowych

#ad
SZMMG #ad - Wystarczający rozmiar i ilość, gwiazdy, kotki i inne urocze wzory, abyś mógł bawić się nieograniczoną kreatywnością. Przytnij naszywkę do pożądanego rozmiaru lub kształtu za pomocą nożyczek lub przecinaka. Doskonałe rozwiązanie do zakrywania uszkodzeń, oparzeń, pęknięć lub wyfrezowań.

Mocno samoprzylepne: samoprzylepne naszywki z tkaniny lnianej dobrze przylegają do różnych powierzchni obiektów, bez kleju, bez pozostałości kleju, fabrycznie zmodernizowane, mocno docisnąć do połamanych części, idealne dopasowanie w ciągu kilku sekund, klej osiąga najlepszy efekt po 24 godzinach. Różne renowacje: zestaw łatek do naprawy lnu szybko naprawi sofy z tkaniny, ubrania, tapicerkę, zadrapań, fotele, fotele na łodzi, zasłony, dziur, sofy, meble, siedzenia samochodowe, krzesła biurowe i tak dalej na zewnątrz lub wewnątrz. Wskazówka: jeśli włożysz zakrzywioną powierzchnię, użyj żelazka, aby wydłużyć żywotność produktu.

Inne zastosowania: materiał samoprzylepny. Atwa obsługa: wystarczy przyciąć ją do odpowiedniego rozmiaru, nie blaknie, aby ją podgrzać, nie mechaci się, zdjąć tylny papier ochronny i przykleić przednią stronę do uszkodzonej powierzchni. Jak słońce, serca, kwiaty, aby dodać uroku Twojemu rzemiosłu. Wysokiej jakości len: taśma naprawcza z wysokiej jakości naturalnego lnu i mocnego kleju, zdrowy i miękki w dotyku. Klej osiąga najlepszy efekt po 24 godzinach.
MarkaSZMMG #ad
ProducentSZMMG #ad
Numer części0619-KR#54-SH2028x2-lc