Top 10 DRL LED Light Strip – Oświetlenie wnętrza samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. URAQT

#ad

180 cm, start, uniwersalna, zestaw do kaptura, kolor biały, dynamiczna taśma LED, URAQT Taśma świetlna na maskę samochodową, dynamiczne skanowanie, 12 V, wodoszczelna

#ad
URAQT #ad - Ten zestaw dynamic scanning start hood beam kit nadaje się do pojazdów 12 V i może być stosowany w samochodach, SUV-ach, jeepach i wielu innych. Nowo zaprojektowane dekoracyjne światła samochodowe z funkcją start-skanowania. Atwa instalacja: na tylnej stronie paska świetlnego znajduje się klej błyskawiczny, który jest bardzo miękki i łatwy do zginania.

Konstrukcja o niskim zużyciu energii. Może ozdobić każde otoczenie, furgonetkach, jeśli sobie tego życzysz. Właściwa metoda okablowania lampy maski silnika polega na tym, a czerwony przewód z ubezpieczeniem samochodu. Szerokie zastosowanie: można go podłączyć do przestrzeni okapu bez zmiany okablowania. Zabezpieczenie bezpieczeństwa: zestaw do dynamicznego skanowania składa się z miękkiego silikonu i diod LED z wytrzymałą nano-taśmą po obu stronach w celu ochrony przed wodą, super jasne, kurzem i ekspozycją.

Wbudowane zabezpieczenie przed zwarciem i powłoką odporną na wilgoć. Dynamiczny start skanowania: ten elastyczny pasek świetlny do maski silnika działa automatycznie podczas uruchamiania samochodu z dynamicznym efektem skanowania i utrzymuje stały wzór światła podczas jazdy, dzięki czemu Twój samochód jest zauważalny. Wysokiej jakości perły lampy, bez ciemnych plam. Zabezpieczenie przed zwarciem dla dodatkowego bezpieczeństwa. Dynamic scan start up kit: taśma led ma około 1, 8 m długości.
MarkaURAQT #ad
ProducentURAQT #ad
Wysokość0.83
Długość9.53
Szerokość4.02
Numer częściU4-8JGRXD230218-FBA
ModelU4-8JGRXD230218-FBA

2. AUTOXBERT

#ad

AUTOXBERT Paski LED do jazdy dziennej, kierunkowskazy do reflektorów samochodowych, 2 sztuki, wodoszczelne, 34,5 cm, dynamiczne paski DRL LED białe i żółte

#ad
AUTOXBERT #ad - Przyłącze przewodu czerwony kabel do dodatniego bieguna zasilania lub acc +, czarny kabel do ujemnego bieguna zasilania -, gdy samochód jest uruchomiony, żółty kabel do dodatniego bieguna kierunkowskazu +. Atwa instalacja dynamiczne kierunkowskazy samochodowe led są łatwe w montażu dzięki mocnemu klejowi 3M z tyłu i nie są wymagane żadne skomplikowane narzędzia.

Funkcja samochodowe paski led z dynamicznym uruchamianiem skanowania i funkcją kierunkowskazów, wysoka jasność, niskie zużycie energii i długa żywotność. Przed instalacją należy przetestować światło, aby uniknąć problemów podczas demontażu i montażu. Wysokiej jakości materiał ten pasek do reflektorów led jest wykonany z wysokiej jakości silikonu i LED, wodoszczelność IP67 i trwały, ma długą żywotność. Dzięki temu można bezpiecznie jeździć pod prysznicem i ulewnym deszczem.

Sekwencyjny wskaźnik sygnału sprawia, że Twoje zamiary są jasne dla innych kierowców na skrzyżowaniach i ujściach. Dzięki temu można go przykleić bezpośrednio do samochodu. Białe dynamiczne przemijanie przy starcie będzie białe, jasnożółty, gdy kierunkowskaz jest włączony. Szerokie zastosowanie nadaje się do łatwego i uniwersalnego montażu w większości pojazdów 12 V, przyczepy kempingowe, ATV, ciężarowe, przyczepy, UTV, pickupy, SUV-y, takich jak samochody osobowe, vany itd.
MarkaAUTOXBERT #ad
ProducentAUTOXBERT #ad
Numer części108W8671-34.5

3. QLOUNI

#ad

Kaptur, dynamiczne skanowanie, wodoodporne, elastyczne, 150 cm, start, taśma świetlna do samochodów typu SUV, ciężarówki, Uniwersalne światła do jazdy dziennej, 10-16 V

#ad
QLOUNI #ad - Podczas jazdy nocą dodaje światła. Czerwony przewód jest podłączony do ubezpieczenia akumulatora, bez zmiany linii samochodu. Dynamic car hood led strip light można zainstalować bezpośrednio, łatwa do odklejenia i przyklejenia. Szerokie zastosowanie - ten zestaw dynamic scan start up hoodbeam jest odpowiedni do samochodów 12 V, nadaje się do większości pojazdów, ciężarówkach, może być szeroko stosowany w samochodach, transporterach, SUV-ach, jeepach i tak dalej.

Zwiększ bezpieczeństwo jazdy w deszczowe lub mgliste dni. Atwa instalacja - listwa świetlna led do jazdy dziennej z dwustronnym klejem, czarny przewód jest podłączony do bieguna ujemnego. Oba końce taśmy led są szczelnie zamknięte, mogą być skutecznie wodoszczelne, aby zapewnić bezpieczeństwo światła do jazdy dziennej w różnych warunkach. Długość taśmy świetlnej led można przyciąć za pomocą czarnego oznaczenia na świetle.

Wskazówki: cięcie nie jest zalecane, punkt próbkowania nie jest wyśrodkowany po cięciu. Wodoszczelna i trwała - nastrojowe światło samochodowe jest wykonane z elastycznego silikonu i wysokiej jakości pereł LED, miękkie i łatwe do zginania. Bezpieczna jazda: taśma świetlna posiada nowo zaprojektowaną funkcję skanowania silnika z super jasnością, aby Twój samochód wyglądał bardziej fajnie. Napięcie robocze wynosi 10-16 v, moc 6 W. Cięcie diypaski świetlne na maskę samochodu mają około 150 cm długości.
MarkaQLOUNI #ad
ProducentQLOUNI #ad
Numer częściOZ0701-WE
ModelOZ0701-WE
GwarancjaBrak

4. Ysislybin

#ad

Wodoodporne, Uniwersalne światła do jazdy dziennej, zestaw startowy do samochodu, dynamiczne skanowanie, wodoszczelne, elastyczne, pasek, 2-kolorowe światło, paski świetlne na maskę samochodową

#ad
Ysislybin #ad - Oba końce taśmy led są uszczelnione, aby zapewnić, że światła do jazdy dziennej mogą bezpiecznie pracować w różnych warunkach. Wysokiej jakości materiał ta dekoracyjna lampa klimatyczna wykonana jest z silikonowego materiału pokrywającego, mogą być skutecznie wodoodporne, który można wyginać do dowolnego kształtu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nadaje się do większości pojazdów, SUV-ach, transporterach, ciężarówkach, może być szeroko stosowany w samochodach, nie wahaj się z nami skontaktować. Zabezpieczenie przed zwarciem w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Napięcie robocze wynosi 10-16 v nadaje się do samochodów 12 V, rzucający się w oczy biały wygląd jest odczuwalny podczas jazdy w ciemnym otoczeniu lub w trudnych warunkach pogodowych. Do świateł do jazdy dziennej dodano tryb kierunkowskazu, aby podążać za automatycznymi reflektorami lub podążać za automatycznym uruchamianiem/zatrzymaniem, z 2 kolorami biały/żółty dla inteligentniejszego różnicowania.

Jest to również dobre światło ostrzegawcze w deszczowy, a konstrukcja o niskiej wydajności sprawia, że jest bezpieczniejsza i bardziej przyjazna dla środowiska. Czerwony przewód jest podłączony do ubezpieczenia akumulatora, czarny przewód jest podłączony do bieguna ujemnego. Bezpieczny, mglisty dzień. Dynamic car hood led strip Light można zainstalować bezpośrednio, bez zmiany linii samochodu.
MarkaYsislybin #ad
ProducentYsislybin #ad
Numer częściYRL0134

5. Ruiqas

#ad

Ruiqas 1 Paar 60 cm Durchfluss-Typ LED-Streifen Tagfahrlicht Wasserdicht Blinker Licht Bar für Auto LKW

#ad
Ruiqas #ad - Weitgehend kompatibel mit allen 12-V-Fahrzeugen auf dem Markt. Weißes licht für tagfahrlicht und gelbes Licht für Blinker. Ip65 wasserdicht und staubdicht. Selbstklebende rückseite mit starker Klebrigkeit, einfach zu installieren und fällt nicht leicht ab. Hochflexibler leD-Streifen kann nach Bedarf geschnitten und gebogen werden.
MarkaRuiqas #ad
ProducentRuiqas #ad
Numer części2566626/120981AM5858

6. JoyFan

#ad

Dekoracja LED biała, 1,8 m, uniwersalna, zestaw do montażu na masce silnika, start, dynamiczny skan, Taśma świetlna na maskę samochodową, biała, wodoszczelna taśma LED 12 V

#ad
JoyFan #ad - Podczas uruchamiania samochodu listwa świetlna maski silnika uruchamia tryb skanowania po lewej i prawej stronie, dzięki czemu Twój samochód będzie bardziej atrakcyjny. Materiał jest odporny na wysokie temperatury i elastyczny, dzięki czemu jest zarówno piękny, który można wyginać do dowolnego kształtu.

Wysokiej jakości materiał ta dekoracyjna lampa samochodowa jest wykonana z silikonowego materiału, pyłoszczelne i odporne na promieniowanie. Lampa led highlight jest wyposażona w zabezpieczenie przed zwarciem i odporną na wilgoć powłokę, a konstrukcja o niskiej wydajności sprawia, która zapewnia dobrą wodoodporność i funkcję pamięci, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy. Ultrajasna i nowa aktualizacjanowa ulepszona listwa świetlna do maski silnika, która ma tylko 5 mm grubości, co sprawia, że jest bardziej zauważalny i zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Atwa instalacjata dynamiczna taśma led do maski silnika jest łatwa w instalacji, dzięki mocnemu klejowi z tyłu do ściągania i naklejania.

Może być szeroko stosowany w samochodach, nie wymaga specjalnych narzędzi ani umiejętności. Proces instalacji jest prosty i łatwy, ciężarówkach, dzięki czemu nadaje się do większości pojazdów. Lampa led jest elastyczna i można ją dowolnie instalować. Diody led są wodoszczelne IPx5, co zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Chipy led 5050 są bardzo jasne i oferują szeroką gamę kolorów do wyboru, co nie wpływa negatywnie na wygląd samochodu.
MarkaJoyFan #ad
ProducentJoyFan #ad
Numer częściJF-QM230054
Gwarancja12 Miesiące

7. Super Vision

#ad

Sterowana taśma LED, z pilotem zdalnego sterowania i aplikacją z przyłączem zapalniczki samochodowej, Super Vision Oświetlenie wewnętrzne LED do samochodu, wielokolorowa

#ad
Super Vision #ad - Konstrukcja z bardzo długim kablem sprawia, że nadaje się do wszystkich modeli pojazdów. Obsługa za pomocą aplikacji. Cztery paski led umożliwiają bezproblemowe mocowanie i ukrycie, dzięki czemu Twój samochód zawsze pozostaje uporządkowany. Uniwersalne i dyskretne: dzięki wytrzymałemu klejowi m można bezpiecznie zamocować oświetlenie w pojeździe bez obawy, że spada. Atwa instalacja. Z przyłączem zapalniczki samochodowej.
MarkaSuper Vision #ad
ProducentSuper Vision #ad
Numer częściSV21
ModelSV21
Gwarancja1 tydzień

8. HopeU5

#ad

YALIKESI jednokolorowy wąż samochodowy 12 V DC biało-żółty Switchback reflektor LED Auto Strip światło DRL światła do jazdy dziennej 85 cm, podwójny kolor

#ad
HopeU5 #ad - Ultra jasne, białe diody smd led, takie jak światła do jazdy dziennej i wielokolorowe diody LED mogą być używane jako migające światło.

2 sztuki 60 cm długości, płytki obwodu drukowanego z drutem, łatwa instalacja. Zasilanie 12 v dc można podłączyć do istniejących świateł samochodowych lub innych projektów. Taśma led z sześcioma kolorowymi przełącznikami, taśma świetlna świeci ciągle, miękka i łatwa do wykonania dowolnego kształtu, bez funkcji migania. Przełącznik led z elastycznym wężem nadaje się do projektu reflektorów z anielskim oczkiem w stylu Audi.
MarkaHopeU5 #ad
Numer częściHP-010
ModelHP-010

9. HMAKGG

#ad

Elastyczne, dwukolorowe, białe, bursztynowe, paski LED, reflektor i kierunkowskaz, 24 cale, Switchback, sekwencyjne, światła DRL, tuba pasuje do 12 V, HMAKGG 2 sztuki świateł do jazdy dziennej

#ad
HMAKGG #ad - Szerokie zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarówkach, vanach, skuterach, przyczepach itd. Można ją wyginać, która jest potrzebna do doposażenia. Atwy montaż kierunkowskazów te lampki led są wyposażone w dwustronne taśmy klejące. Wystarczy jedynie zacisnąć w aktualnym drl i podłączyć przewód sygnałowy, podłączyć czerwone kable do strony dodatniej białe światło, czarny przewód do masy.

Pasuje do każdego pojazdu 12 v. Elastyczne i trwałe reflektory samochodowe - te światła led do jazdy dziennej są wykonane z silikonu, skręcać i łatwo dopasować do każdego kształtu. Zespół reflektorów zewnętrznych lub wewnętrznych można bez problemu przykleić taśmą klejącą. Dwukolorowe kierunkowskazy boczne: dual color dioda switchback led jest dwukolorowa. Rurkę sygnałową można również przyciąć i ponownie zamknąć. Dzięki temu światło do jazdy dziennej wytrzymuje trudne warunki klimatyczne i działa dobrze w deszczowe lub mgliste dni.

Foremkę można samodzielnie wykonać i przyciąć na dowolną długość, miękkie, elastyczne i odporne na kolizje. Wodoszczelna i przypięta konstrukcja wtyczki ręcznie wybrane listwy led smd3014 są bardzo jasne, bez martwego światła i ciemnych plam z ochroną przed zwarciem, nietłukącym się i wodoodpornym stopniem ochrony IP67. Z 12-miesięczną gwarancją nie wahaj się wysłać do nas e-mail, motocyklach, kamperach, SUV, jeśli masz jakiekolwiek problemy ze światłami do jazdy dziennej DRL bezpośrednio.
MarkaHMAKGG #ad
ProducentZenshin #ad
Numer części786-342-333

10. VIGORFLYRUN PARTS LTD

#ad

światło do jazdy dziennej, białe i żółte, VIGORFLYRUN PARTS LTD Światła LED do jazdy dziennej, światło do jazdy dziennej, elastyczne taśmy świetlne, kierunkowskazy

#ad
VIGORFLYRUN PARTS LTD #ad - Taśma led o rozciągliwej konstrukcji, uniwersalnie nadaje się do każdego pojazdu 12-24 V. Instrukcja: podłącz czarny kabel i czerwony kabel do zimnej bieli DRL, podłącz czarny, czerwony i żółty kabel do migającego światła w kolorze bursztynowym.

Dzięki elastycznej długości 50-69 cm lampę można wyginać wzdłuż krzywej reflektora, aby uzyskać idealne dopasowanie. Atwa instalacja, wystarczy podłączyć i grać. Każda taśma led jest zasilana 16 dwukolorowymi modułami LED. Dwukolorowe – chłodne białe diody led do świateł do jazdy dziennej i sekwencyjnie płynące żółte diody LED do kierunkowskazów. Możesz wykonać samodzielnie, wodoszczelna, jak chcesz.
MarkaVIGORFLYRUN PARTS LTD #ad
ProducentVIGORFLYRUN PARTS LTD #ad
Numer częściONFS-LYPM95