Top 10 Funkwanduhr Geräuschlos – Zegary ścienne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Hama

#ad

Nowoczesny zegar do salonu, kuchni lub pokoju dziecięcego, minutowymi i sekundowymi, Ø 25 cm,, zegar kwarcowy ze wskazówkami godzinowymi, Hama Duży zegar ścienny bez tykania bezgłośny zegar z baterią

#ad
Hama #ad - Dobrze czytelny: dzięki średnicy 25 cm zegarek jest wystarczająco duży, aby można było odczytać czas również z pewnej odległości.

Zakres dostawy: 1 x zegar ścienny "Pure", 1 x bateria AA Mignon, 1 x instrukcja obsługi. Zegar analogowy w klasycznym wzornictwie: zegar ze wskazówką godzinową, minutową i sekundową na białym cyferblacie – idealnie pasuje do kuchni, salonu lub pokoju dziecięcego. Cichy zegarek kwarcowy bez odgłosów tykania: płynąca wskazówka sekundowa jest prawie bezgłośna – denerwujące tykanie jest passé. Dziecinnie prosta obsługa: wystarczy włożyć baterię i ustawić godzinę za pomocą pokrętła regulacyjnego z tyłu.
MarkaHama #ad
ProducentHama #ad
Wysokość1.97
Długość14.17
Waga1.08
Szerokość10.04
Numer części00186338
Model00186338
Gwarancja2 lata gwarancji, brak gwarancji (regulacja ustawowa).

2. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann Cyfrowy radiowy zegar ścienny XL z klimatem pomieszczenia TFA 60.4517.54 srebrny z bateriami

#ad
TFA Dostmann #ad - Proste i przejrzyste wzornictwo pasuje do każdego otoczenia, niezależnie od tego, czy chcesz powiesić zegar radiowy, czy postawić. Czas jest ustawiany dokładnie na sekundę za pomocą sygnału DCF77, a zmiana czasu zimowego na letni odbywa się automatycznie.

Dzięki temu możesz zapewnić przyjemny klimat w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Ten zegar radiowy przekonuje bardzo przejrzystym wyświetlaczem. 4 sztuki wysokiej jakości baterii alkalicznych AA w zestawie. Duży wyświetlacz można łatwo odczytać również z daleka i nadaje się szczególnie do strefy wejściowej lub recepcyjnej, poczekalni i biura. Oprócz daty z pełnym wpisaniem dnia tygodnia wyświetlana jest również temperatura wewnętrzna i wilgotność powietrza.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość9.06
Długość14.49
Waga2.71
Szerokość0.01

3. Blomus

#ad

Blomus zegar ścienny

#ad
Blomus #ad - Stalowa krawędź malowana proszkowo. Rednica: 40, 5 cm. Pasujące typ baterii: 1 x bateria alkaliczna 1, 5 V, typ AA/LR06. Bez cyfr. Czy w sobie przemysłowe wzornictwo z nowoczesną elegancją.
MarkaBlomus #ad
ProducentBlomus #ad
Wysokość12.01
Długość12.01
Waga1.93
Szerokość1.18
Numer części65911
Model65911
Gwarancja2 year manufacturer.

4. SkyNature

#ad

Z naturalnego drewna, kuchni, w stylu vintage, analogowy, okrągły zegar wiszący do sypialni, Mały zegar ścienny, bez odgłosów tykania, biura – 20 cm, kawiarni, dekoracyjny, cichy, salonu

#ad
SkyNature #ad - Nasz drewniany zegar ścienny łączy w sobie nowoczesną technologię z klasyczną estetyką retro i doskonale pasuje na każdą okazję, mieszkanie, restauracja, kawiarnia, taką jak dom, sklep lub biuro. Dekoracyjny zegar drewniany: 20 cm drewniany zegar ścienny połączony z masywną drewnianą ramą i szklaną soczewką PMMA.

Nasz zegar ścienny do sypialni jest wyposażony w wysokiej jakości ruchy zamiatające, które zapewniają cichy i dokładny odczyt czasu. Jest to również precyzyjny zegar ścienny: oprócz dekoracji domu lub pokoju inną ważną funkcją jest pomiar czasu. Wysoka jakość obietnicy: 20 cm zegar ścienny jest dostarczany z haczykiem bez pozostawiania śladów, który można łatwo zawiesić. Wysokiej jakości mechanizm kwarcowy sprawia, że jest niezawodny do dokładnego pomiaru czasu i wymaga tylko jednej baterii AA, która może wytrzymać ponad rok. Mały zegar ścienny w stylu vintage: mały zegar ścienny firmy skynature o średnicy 20 cm zapewnia miejsce na inne dekoracje ścienne, pogrubione cyfry.

Czasomierz i dekoracja 2 w 1, ciesz się spokojnym czasem. Niezależnie od tego, czy z jakiegoś powodu jesteś niezadowolony z tego zegara ściennego, skontaktuj się z nami. 20 cm cyferblat to idealny rozmiar do każdego pomieszczenia, ale mimo to posiada dobrze czytelne, od kuchni po sypialnię. Ciesz się ciszą i dokładnym czasem: tradycyjny zegar ścienny brzmi podczas użytkowania "tick-tack" i poważnie zakłóca sen i pracę Twojej rodziny.
MarkaSkyNature #ad
ProducentSkyNaure #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Waga0.95
Szerokość1.5
Numer części1
ModelUhr-141

5. Kreative Feder

#ad

Kreative Feder Designerski zegar ścienny z kamienia beton wymiary ok. 35 x 25 cm z cichym mechanizmem zegarowym, wygląd łupka czarny

#ad
Kreative Feder #ad - Wyjątkowy element przyciągający wzrok do salonu, przyjaciół, biura, sypialni, baru, korytarza; pomysł na prezent na urodziny, wesele, gabinetu, boże Narodzenie, ogrodu zimowego, przeprowadzkę; dla rodziny, kawiarni, kuchni, kolegów z pracy.

Elegancki designerski zegarek z betonu o wyglądzie łupka; wymiary ok. 2 kg; wskazówki ze szczotkowanego aluminium srebrno-czarne i nasadki stożkowe z chromowanego mosiądzu. 35 x 25 cm; waga: ok. Cichy mechanizm zegarowy radiowy bez tykania, w zestawie bateria z automatyczną i ręczną regulacją czasu; płynna wskazówka sekundowa zapewnia spokojne otoczenie podczas czytania, pracy, spania.

Swobodnie unoszący się wygląd dzięki niewidocznemu uchwytowi ściennemu łatwy montaż; w zestawie materiał montażowy; ręczne wykonanie Made in Germany. Analogowy zegarek z turyngii vogtland w wyrafinowanym wzornictwie z odpornymi na światło kolorami i wysokim połyskiem kolorów; kolor różni się w zależności od naturalnych właściwości materiału.
MarkaKreative Feder #ad
ProducentKreative Feder #ad
Wysokość1.97
Długość13.78
Waga4.41
Szerokość9.84
Numer częściWS156FL
Gwarancja24 miesiące.

6. VINILITE

#ad

Salonu, 30 cm, kuchni, bezgłośny, nowoczesny, kolorowy, bez odgłosów tykania, biura, cyfry, do pokoju dziecięcego, zasilany bateriami, sypialni, kwarcowy, VINILITE Zegar ścienny dla dzieci

#ad
VINILITE #ad - Szkło o wysokiej rozdzielczości zapobiega przedostawaniu się kurzu bez wpływu na widoczność. Proste, jednokolorowa bordiura abs z dużymi, kolorowymi cyframi jest prosta i dziecinnie prosta, nowoczesne wzornictwoWysokiej jakości, idealna do pokoju dziecięcego i szkoły.

W opakowaniu znajduje się niebrudzący gwóźdź, aby ułatwić zawieszenie. Cichy kwarcowy zegar ściennynasz niezawodny mechanizm zegarowy zapewnia dokładne wskazanie czasu z cichym skanowaniem, zapewniając dobre warunki do spania i pracy. Atwy odczytanieŚrednica 30 cm i duże cyfry pozwalają dokładniej rozpoznać czas i są łatwe do odczytania nawet z daleka.

Przy dłuższym użytkowaniu nie należy używać baterii alkalicznych lub o wysokiej wydajności, ponieważ mogą one wpłynąć na dokładność czasu. Atwa instalacjaotwór na haczyk z tyłu zegarka umożliwia bezpieczne mocowanie go na ścianie. Zegar ścienny na baterieużyj 1 baterii aa i cynkowo-cynkowej nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaVINILITE #ad
ProducentVINILITE #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga1.52
Szerokość1.5

7. Technoline

#ad

Srebrno-czarny, 22,6 x 3 x 18 cm, Radiowy zegar ścienny Technoline, WS 8005

#ad
Technoline #ad - Dzięki obudowie z tworzywa sztucznego ten zegarek jest wyjątkowo lekki. Wyświetlacz o przekątnej 170 mm i tym samym jest bardzo łatwy do odczytania, także z dużych odległości bardzo dobrze czytelny. Ws 8005 to radiowy zegar ścienny z wyświetlaczem temperatury. Wystarczy jedno spojrzenie i oprócz dokładnego czasu drogą radiową, odczytasz jeszcze temperaturę wewnątrz, datę i bieżący dzień tygodnia.
MarkaTechnoline #ad
ProducentTECHNOLINE #ad
Wysokość7.09
Długość8.9
Waga0.73
Szerokość1.18
Numer częściWS 8005
ModelWS 8005
GwarancjaBitte besucht den bereich “allgemeine geschäftsbedingungen” auf unserer hilfeseite für weitere informationen.

8. Technoline

#ad

Bezprzewodowy zegar ścienny Technoline WS8016 WS 8016 z wyświetlaczem temperatury, srebrny, 225 x 143 x 24 mm, plastikowy

#ad
Technoline #ad - Oprócz dokładnej godziny za pomocą sygnału dCF-77 można dodatkowo odczytać datę, dzień tygodnia, temperaturę i wilgotność powietrza. Ws 8016 to nowoczesny radiowy zegar ścienny o bardzo smukłej i eleganckiej ramie. Radiowy zegar ścienny WS 8016 robi szlachetne wrażenie i jest produktem udanym. Dzięki bardzo przejrzystemu i przejrzystemu wyświetlaczowi dane są doskonale odczytywane pod każdym kątem. Model ws 8016 dzięki dużemu wyświetlaczowi lcd jest idealny nie tylko do użytku prywatnego, ale również idealnie nadaje się do foyerów, gabinetów i hoteli.
MarkaTechnoline #ad
Producenttechnoline #ad
Wysokość5.51
Długość1.97
Waga0.88
Szerokość0
Numer częściWS8016
ModelWS8016
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. Bresser

#ad

Szary, 250 x 250 mm, ramą ze stali nierdzewnej i wskaźnikiem temperatury i wilgotności powietrza, Bresser MyTime ND zegar sterowany radiowo, z bezgłośnym radiowym mechanizmem zegarowym

#ad
Bresser #ad - Elegancki radiowy zegar ścienny z wbudowanym termometrem i higrometrem. Oszczędność na tylnej stronie umożliwia łatwy montaż na ścianie.

Analogowe wyświetlacze temperatury i wilgotności powietrza informują o klimacie w pomieszczeniu. Godzina jest odbierana za pomocą sygnału czasowego DCF-77 i aktualizuje godzinę. Wymiary: 250 x 46 mm, waga: 636 g, do eksploatacji używa się AA Mignon, 1. Cichy mechanizm zegarowy z płynącą wskazówką sekundową zapobiega irytującemu odgłosowi tykania. Zakres dostawy: zegar ścienny, instrukcja obsługi. Przejrzysty cyferblat jest otoczony ramą ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Wymagane baterie 5 V nie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość1.77
Długość9.84
Waga1.37
Szerokość9.84
Numer części8020315MGU000
Model8020315MGU000

10. HYLANDA

#ad

Styl vintage, nietykający, retro, cichy, szkoła, HYLANDA Zegar ścienny, dom, biuro, kuchnia, 30,5 cm, zasilany bateriami, dekoracja, salon

#ad
HYLANDA #ad - Bardzo cichy mechanizm zegarowy: cichy zegar ścienny firmy Hylanda wykorzystuje przemyślany mechanizm zegarowy, aby zapewnić prawdziwy spokój dzięki gładkiej wskazówce sekundowej.

Wymaga 1 baterii AA nie wchodzi w zakres dostawy. Atwy do odczytania i dobrze wyglądający: 30, duże cyfry zapewniają łatwy odczyt, chronione przezroczyste szkło, 5 cm okrągły kształt, jasnożółta tarcza i brązowa ramka w stylu vintage zapewniają dobry wygląd. Atwe zawieszenie i zasilanie bateryjne: konstrukcja z tyłu zapewnia łatwą instalację, 1 haczyk wchodzi w zakres dostawy. Precyzyjne ruchy zapewniają dokładny czas. Solidna, ale lekka, która jest solidna, podświetlana i odporna na zabrudzenia: Stabilna rama z tworzywa sztucznego ABS, soczewka ze szkła HD jest łatwa do czyszczenia i utrzymuje kurz z dala od cyferblatu.
MarkaHYLANDA #ad
ProducentHYLANDA #ad
Wysokość2.5
Długość12.4
Waga1.29
Szerokość1.5
Numer częściwall clock 028
Modelwall clock 028