Top 10 QuietComfort 35 Headphones Ohrpolster – Nakładki i gumki do słuchawek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SOULWIT

#ad

SOULWIT Zapasowa opaska na głowę do słuchawek Bose QuietComfort 15 QC15/QuietComfort 2 QC 2, opaska na czoło, akcesoria

#ad
SOULWIT #ad - Prosimy o kontakt w każdej chwili, jeśli wystąpi problem z zakupem. Kompatybilne tylko ze słuchawkami quietcomfort 15 qc15/quietcomfort 2 qc 2. Należy unikać kłopotów z używaniem chusty do owijania opaski na czoło.

Zewnętrzna warstwa opaski na głowę wykonana jest z wysokiej jakości skóry proteinowej i nylonu włóknistego, podczas gdy wewnętrzna część jest wypełniona gęstą pianką, co zapewnia ekstremalny komfort i trwałość. Nie nadaje się do słuchawek b-ose qc25, qc35, soundtrue, qc45, b-ose ae2, B-ose AE1, SoundLink, B-ose NC700 lub innych modeli słuchawek B-ose.

Nieustannie rozwijamy profesjonalne i ergonomiczne akcesoria do słuchawek. Atwa instalacja: wystarczy wcisnąć wewnętrzny haczyk w szczelinę, nasz produkt idealnie pasuje do zestawu słuchawkowego, bez konieczności demontażu zestawu słuchawkowego. Nasza pomysłowość: dzięki zastosowaniu technologii druku 3D idealnie odtworzyliśmy kształt oryginalnej opaski na czoło.
MarkaSOULWIT #ad
ProducentSOULWIT #ad
Numer częściNo

2. SoloWIT

#ad

Kompatybilne ze słuchawkami nausznymi firmy QuietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35 II QC35 ii, SoloWIT® Zamienne nauszniki do Bose QC35

#ad
SoloWIT #ad - Bezproblemowa instalacja: oprócz słuchawek dousznych, pary scrims i instrukcji obsługi może nie być dostępna w języku polskim otrzymasz plastikowy długopis, za pomocą którego cała instalacja może być łatwo i szybko zazwyczaj 5 minut.

Czas na zmianę wieku: kup nową sukienkę na swoje słuchawki 300 dolarów. W przypadku problemów z zakupem, prosimy o kontakt w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Nie musisz obawiać się zdejmowania starych nauszników i zakładania naszych nowych! W dalszym ciągu opracowujemy bardziej profesjonalne i ergonomiczne nauszniki.

Kompatybilne z: qc2 / ae2w / ae2i / qc35 i / ae2 / qc25 / qc15 / qc35 ii / SoundTrue słuchawki douszne SoundLink. Nasza funkcjonalność: dzięki piance memory o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skórze proteinowej nasze nauszniki doskonale uszczelniają Twoje uszy i zapewniają doskonałą izolację szumów i lepszy bas.
MarkaSoloWIT #ad
ProducentSoloWIT #ad
Numer częścino
Modelno

3. SoloWIT

#ad

Kompatybilne ze słuchawkami nausznymi QuietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35 II QC35 ii, SoloWIT® Zapasowe nauszniki do Bose QC35

#ad
SoloWIT #ad - Nie bój się zdjąć starych nauszników i założyć nowe. Nasza niedoskonałość: dzięki piance memory o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skórze proteinowej nasze nauszniki doskonale uszczelniają Twoje uszy i zapewniają doskonałą izolację akustyczną i ulepszony bas.

Prosimy o kontakt w sprawie wymiany lub zwrotu pieniędzy, jeśli wystąpi problem z zakupem. Wciąż rozwijamy bardziej profesjonalne i ergonomiczne nauszniki. Kompatybilne z: qc2 / ae2 / qc35 ii / qc35 i / soundtrue / ae2i / QC25 / ae2w / qc15 / SoundLink. Bezproblemowa instalacja: oprócz nauszników, pary scrimów i instrukcji obsługi otrzymasz plastikowy długopis, za pomocą którego cała instalacja może być przeprowadzona łatwo i szybko zazwyczaj 5 minut. Czas na zmianę starych słuchawek: kup nową sukienkę na słuchawki 300 USD.
MarkaSoloWIT #ad
ProducentSoloWIT #ad
Numer częściNo
Model0804

4. SoloWIT

#ad

SoloWIT Zamienne nauszniki do słuchawek Bose QuietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35 II QC35 II, nauszniki z miękką jagnięcą skórą, pianka izolacyjna hałas, dodatkowa grubość Brilliant Black

#ad
SoloWIT #ad - Czas na zmianę starych osób: dlaczego nie kupić nowej sukienki na słuchawki? Nie bój się zdjąć starych nauszników i założyć nowe. Montaż bez użycia ścian: oprócz nauszników, pary scrimów i instrukcji obsługi otrzymasz plastikowy pręt, który sprawia, że cała instalacja jest łatwa i szybka zwykle 5 minut.

Prosimy o kontakt w sprawie wymiany lub zwrotu pieniędzy, jeśli wystąpi problem z zakupem. Opracowujemy bardziej profesjonalne i ergonomiczne nauszniki. Ponadto nasze pogrubione nauszniki nigdy nie staną się płaskie i z czasem powodują dyskomfort.

Kompatybilne z: wyłącznie słuchawki nauszne QuietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35II QC35 II. Twoje uszy nie będą bolały nawet po godzinie noszenia. Luksusowe, ulepszone nauszniki: nasze nauszniki są wykonane z wysokiej jakości skóry jagnięcej i pianki o wysokiej gęstości i zostały zaprojektowane z myślą o ultra komforcie i trwałości.
MarkaSoloWIT #ad
ProducentSoloWIT #ad
Numer częściNo
ModelLambskin-Brilliant Black

5. SoloWIT

#ad

Dodatkowa grubość brylantowy niebieski, pianka izolacyjna akustyczna, SoloWIT Zamienne nauszniki do słuchawek Bose QuietComfort 35 QC35 & Quiet Comfort 35 II QC35 ii nauszniki z miękką skórą jagnięcą

#ad
SoloWIT #ad - Bezbłędna instalacja: oprócz nauszników, który sprawia, pary scrimów i instrukcji obsługi otrzymasz plastikowy pręt, że cała instalacja jest prosta i szybka zwykle 5 minut. Prosimy o kontakt w sprawie wymiany lub zwrotu pieniędzy, jeśli wystąpi problem z zakupem.

Czas na zmianę starych osób: dlaczego nie kupić nowej sukienki na słuchawki? Nie bój się zdjąć starych nauszników i założyć nowe. Kompatybilne z: wyłącznie słuchawki nauszne QuietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35II QC35 II. Nawet po godzinie noszenia Twoje uszy nie będą już bolały.

Ponadto nasze pogrubione nauszniki nigdy nie stają się płaskie i z biegiem czasu nie powodują dyskomfortu. Wciąż rozwijamy bardziej profesjonalne i ergonomiczne nauszniki. Luksusowe nauszniki: nasze nauszniki wykonane są z wysokiej jakości skóry jagnięcej i pianki memory i są zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i trwałości.
MarkaSoloWIT #ad
ProducentSoloWIT #ad
Numer częściNo
ModelLambskin-Brilliant Blue

6. SoloWIT

#ad

SoloWIT Profesjonalne wymienne nauszniki do słuchawek Bose QuietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35 II QC35 II, miękka skóra, pianka izolacyjna

#ad
SoloWIT #ad - Nasz wynalazek wykonania nawozu: dzięki zastosowaniu pianki o wysokiej gęstości i wysokiej jakości sztucznej skóry, nasze nauszniki doskonale uszczelniają Twoje uszy i zapewniają doskonałą izolację akustyczną i wzmocnione basy.

Kompatybilne z: qc2/ qc15/ qc25/ qc35 i/ qc35 ii/ ae2 / ae2w/ soundtrue around-ear/ soundtrue Around-Ear II/ SoundLink Around-Ear / Ae2i / SoundLink Around-Ear II. Czas na wymianę starych słuchawek: dlaczego nie kupić nowej sukienki na Twoje słuchawki o wartości 300 $? Nie bój się zdjąć starych nauszników i założyć nowe. Prosimy o kontakt w sprawie części zamiennych lub zwrotu pieniędzy, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z zakupem.

Kontynuujemy rozwój profesjonalnych i ergonomicznych poduszek do uszu. Bezbłędna instalacja: oprócz nauszników otrzymasz parę kratek i instrukcję obsługi oraz pręt z tworzywa sztucznego, który sprawia, że instalacja jest łatwa i szybka zazwyczaj 5 minut.
MarkaSoloWIT #ad
ProducentSoloWIT #ad
Numer częściNo

7. SoloWIT

#ad

Pianka izolująca hałas, nauszniki z miękką skórą jagnięcą, dodatkowa grubość Brilliant Grey, SoloWIT Zamienne nauszniki do słuchawek Bose QuietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35 II QC35 II

#ad
SoloWIT #ad - Projektujemy bardziej profesjonalne i ergonomiczne nauszniki. Luksusowe ulepszone nauszniki: nasze nauszniki są wykonane z wysokiej jakości skóry jagnięcej i pianki memory i zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowo komforcie i trwałości.

W przypadku problemów z zakupem, prosimy o kontakt w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Uszy nie będą bolały nawet po godzinie noszenia. Ponadto nasze pogrubione nauszniki nigdy nie będą płaskie i z biegiem czasu powodują dyskomfortu. Czas na zmianę wieku: dlaczego nie kupić nowej sukienki na słuchawki? Nie bój się zdejmować starych nauszników i założyć nasze nowe.

Bezproblemowa instalacja: oprócz nauszników, pary scrims i instrukcji obsługi może nie być dostępna w języku polskim otrzymasz plastikowy pręt, który sprawia, że cała instalacja jest łatwa i szybka zazwyczaj 5 minut. Kompatybilne z: słuchawki nauszne quietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35II QC35 II.
MarkaSoloWIT #ad
ProducentSoloWIT #ad
Numer częściNo
ModelLambskin-Brilliant Grey

8. SoloWIT

#ad

SoloWIT® Zamienne nauszniki do Bose QC35, kompatybilne ze słuchawkami nausznymi firmy QuietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35 II QC35 ii

#ad
SoloWIT #ad - Nie musisz obawiać się zdejmowania starych nauszników i zakładania naszych nowych! W dalszym ciągu opracowujemy bardziej profesjonalne i ergonomiczne nauszniki. Kompatybilny z: qc2 / qc15 / ae2i / qc25 / qc35 i / ae2w / qc35 iI / soundtrue ae / ae2 / SoundLink AE.

Czas na zmianę wieku: kup nową sukienkę na swoje słuchawki 300 dolarów. W przypadku problemów z zakupem, prosimy o kontakt w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Nasza funkcjonalność: dzięki piance memory o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skórze proteinowej nasze nauszniki doskonale uszczelniają Twoje uszy i zapewniają doskonałą izolację szumów i lepszy bas.

Bezproblemowa instalacja: oprócz słuchawek dousznych, pary scrims i instrukcji obsługi może nie być dostępna w języku polskim otrzymasz plastikowy długopis, za pomocą którego cała instalacja może być łatwo i szybko zazwyczaj 5 minut.
MarkaSoloWIT #ad
ProducentSoloWIT #ad
Numer częściEarpads-QC35-Red Storm
ModelEarpads-QC35-Red Storm

9. SoloWIT

#ad

SoloWIT Profesjonalne wymienne nauszniki do słuchawek Bose QuietComfort 35 QC35 i Quiet Comfort 35 II QC35 II, pianka izolacyjna, miękka skóra

#ad
SoloWIT #ad - Wciąż rozwijamy bardziej profesjonalne i ergonomiczne nauszniki. Czas na zmianę starych słuchawek: kup nową sukienkę na słuchawki 300 USD. Kompatybilny z: qc2 / qc25 / ae2w / qc15 / qc35 i / ae2i / soundtrue ae / ae2 / qc35 ii / SoundLink AE.

Nie bój się zdjąć starych nauszników i założyć nowe. Prosimy o kontakt w sprawie wymiany lub zwrotu pieniędzy, jeśli wystąpi problem z zakupem. Nasza niedoskonałość: dzięki piance memory o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skórze proteinowej nasze nauszniki doskonale uszczelniają Twoje uszy i zapewniają doskonałą izolację akustyczną i ulepszony bas. Bezproblemowa instalacja: oprócz nauszników, pary scrimów i instrukcji obsługi otrzymasz plastikowy długopis, za pomocą którego cała instalacja może być przeprowadzona łatwo i szybko zazwyczaj 5 minut.
MarkaSoloWIT #ad
ProducentSoloWIT #ad
Numer częściNo
ModelSnow Leopard

10. SoloWIT

#ad

Dodatkowa grubość brylantowa biel, pianka izolacyjna akustyczna, SoloWIT Zamienne nauszniki do słuchawek Bose QuietComfort 35 QC35 & Quiet Comfort 35 II QC35 ii nauszniki z miękką skórą jagnięcą

#ad
SoloWIT #ad - Nie bój się zdjąć starych nauszników i założyć nowe. Bezproblemowa instalacja: oprócz nauszników, pary scrimów i instrukcji obsługi otrzymasz plastikowy długopis, za pomocą którego cała instalacja może być przeprowadzona łatwo i szybko zazwyczaj 5 minut.

Kompatybilne z: qc2 / qc15 / qc25 / qc35 ii / qc35 i / Ae2i / soundtrue / Ae2w / ae2 / SoundLink. Czas na zmianę starych słuchawek: kup nową sukienkę na słuchawki 300 USD. Wciąż rozwijamy bardziej profesjonalne i ergonomiczne nauszniki. Prosimy o kontakt w sprawie wymiany lub zwrotu pieniędzy, jeśli wystąpi problem z zakupem. Nasza niedoskonałość: dzięki piance memory o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skórze proteinowej nasze nauszniki doskonale uszczelniają Twoje uszy i zapewniają doskonałą izolację akustyczną i ulepszony bas.
MarkaSoloWIT #ad
ProducentSoloWIT #ad
Numer częściNo
ModelLambskin-Brilliant White