Top 10 Regal 20 cm Breit – Szuflady do lodówek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Dioche

#ad

Wiszący regał metalowy z dł. 45 cm x szer. 24,5 cm x szer., druciany, 2 sztuki, pojemnik, regulowany kosz do zamrażarki, organizer, Kosz do zamrażarki, kosz do przechowywania

#ad
Dioche #ad - Bardzo praktyczny i zgodny z Twoimi potrzebami. W zestawie znajdują się 2 pudełka do przechowywania w zamrażarce z drutu, które wystarczą do wymiany i użycia. Może bezpośrednio zastąpić stare lub uszkodzone. Zastosowanie -- zestaw kosza pasuje do większości zamrażarek, lodówek, regałów itd.

Ale nie do wszystkiego. Idealnie do siebie dopasowane, jest to wydajne akcesorium, które zwiększa wydajność. Materiał -- kosz do przechowywania z drutu zamrażającego jest wykonany z mocnego metalu, ma mocną, drut stalowy jest pokryty PE, jest trwały, wysokiej jakości konstrukcję, nie rdzewieje łatwo i ma długą żywotność. Zaleca się profesjonalną instalację. Atwa obsługa -- Łatwa instalacja, Plug and Play, bez skomplikowanego procesu obsługi, oszczędność czasu.

Atwy do czyszczenia -- wyprodukowano zgodnie z pierwotnymi normami fabrycznymi, łazienkach, zamrażarka może być używana w szafkach, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, regałach, stabilna wydajność, szafkach, pralniach i blatach roboczych. Praktyczność -- stojak na drut do przechowywania w zamrażarce nadaje się bardzo dobrze do wieszania żywności i jest praktyczny, dzięki czemu można go szybko znaleźć i otrzymać.
MarkaDioche #ad
ProducentDioche #ad
Numer częściDiochem1ep3aoh29-14
ModelDiochem1ep3aoh29-14

2. Rosenstein & Söhne

#ad

Uniwersalna kratka, Rosenstein & Söhne Ruszt do piekarnika: uniwersalna kratka/półka, do lodówki/zamrażarki kratka do piekarnika

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Wysuwany uniwersalny ruszt do piekarnika Materiał: stal nierdzewna, stal chromowana. 4 śruby nastawcze do regulacji. Pasuje do piekarników o szerokości od 35 do 61 cm wymiary: regulowana szerokość od 35 do 61 cm, głębokość: 32 cm, waga: 670 g. Uniwersalny ruszt do piekarnika z 4 śrubami nastawczymi i instrukcją obsługi w języku niemieckiUniwersalny ruszt do piekarnika – pasuje również do: uniwersalnej kratki, śrub, blachy do pieczenia, pieczenia, gotowania, pizzy. Uniwersalnie pasuje do wielu piekarników Wysuwany od 35 do 61 cm Ze stali nierdzewnej i stali chromowanej.
MarkaRosenstein & Söhne #ad
ProducentRosenstein & Söhne #ad
Numer częściNC7733-944

3. KEESIN

#ad

Höhe 9.5-12.5cm, KEESIN Waschmaschinen Untergestell Verstellbare,Verstellbare Waschmaschinen Untergestell Beweglich Sockel für Kühlschrank Trockner und Gefrierschrank,Einstellbare Länge 42-65cm

#ad
KEESIN #ad - Es hebt das Gerät auf den Boden. Die dreieckige platte besteht aus TPU-Kunststoff, der umweltfreundlich und super stark ist. Einstellbare größe:diese mobile basis kann von 42cmbis 65cm eingestellt werden. Dieser mobile standfuß verfügt über 4 um 360° drehbare Räder feststellbare Gummiräder, die es leicht macht, wo Sie es wollen.

Sie können sie auch mit den radschlössern verriegeln, die Maschine und Möbel dorthin zu bewegen, um den Ständer auf dem Boden zu halten. Sie können ihre sachen auf diese multifunktionale Waschmaschinenbasis für Komfort und Sicherheit legen. Mehrfachnutzung: die waschmaschinenbasis wird hauptsächlich auf der unterseite von tragbaren Waschmaschinen, Waschmaschinen und Trockner, Gefrierschränken und Kühlschränken, Mini-Kühlschränken oder anderen Haushaltsgeräten verwendet. Bitte messen sie ihr gerät vor dem kauf.

Weniger feuchtigkeit verlängert den Lebenszyklus der Waschmaschine und des Trockners. Die verdickten 4 stahlrohre sind stark genug, um eine stabile Verbindung zwischen den 4 Beinen herzustellen. Hohe qualität: die verstellbaren kühlschrankbeine bestehen aus hochfestem tpu-kunststoff mit einer Belastbarkeit von bis zu 450 kg und die ABS-Bodenabdeckung ist strapazierfähig. Verstellbare füße:es gibt 8 höhenverstellbare füße verstellbar von 9. 5 bis 12. 5 cm mit saugnäpfen, um Ihr Gerät sicher an Ort und Stelle zu halten.
MarkaKEESIN #ad
ProducentKEESIN #ad
Wysokość1.18
Długość0.79
Waga4.41
Szerokość0.39
Numer części1
Model1

4. LCOUACEO

#ad

Uchwyt ścienny w kolorze czarnym, do kuchenki mikrofalowej, LCOUACEO Uchwyt ścienny do kuchenki mikrofalowej ze stali nierdzewnej, piekarnika, uniwersalny uchwyt do kuchenki mikrofalowej z wysuwanymi ramionami, składany uchwyt do kuchenki mikrofalowej

#ad
LCOUACEO #ad - Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: szynę podporową do montażu na ścianie można ustawić tak, aby była kompatybilna z kuchenkami mikrofalowymi o różnych grubościach. 1. Sposób zawieszenia, dzięki czemu pod kuchenką mikrofalową nie ma osłony, puść stół kuchenny, rozszerz przestrzeń i spraw, która może być łatwo wentylowana i schłodzona.

3. 2. Wysokiej jakości materiał: uchwyt ścienny do kuchenki mikrofalowej wykonany jest ze stali nierdzewnej, czarny proces lakierowania, jest nierdzewny, trwały, wytrzymały i nie odkształca się. 5. Wystarczy przymocować kuchenkę mikrofalową za pomocą śrub i czterech narożnych szczelin mocujących, aby zapobiec kołysaniu się i wzmocnić kuchenkę mikrofalową. Rozciągliwa długość wynosi od 235 mm do 400 mm.

4. Atwa instalacja z akcesoriami montażowymi w pakiecie. Montaż na ścianie – zajmuje mało miejsca, aby twoja kuchnia była czysta i uporządkowana. Szerokie zastosowanie: mocowanie ścienne do kuchenki mikrofalowej jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi kuchenkami mikrofalowymi, dzięki czemu można zmaksymalizować przestrzeń kuchenną! Duża nośność, mocniejsza niż większość innych uchwytów do kuchenki mikrofalowej! Może utrzymać maksymalną wagę 40 kg.
MarkaLCOUACEO #ad
ProducentLCOUACEO #ad
Wysokość7.87
Długość9.25
Szerokość1.57
Numer częściCY-064

5. Dioche

#ad

Wiszący regał metalowy z dł. 41,5 cm x szer. 24,5 cm, Kosz do zamrażarki, regulowany kosz do zamrażarki, druciany, pojemnik, organizer, kosz do przechowywania, 2 sztuki

#ad
Dioche #ad - Materiał -- kosz do przechowywania z drutu zamrażającego jest wykonany z mocnego metalu, ma mocną, wysokiej jakości konstrukcję, drut stalowy jest pokryty PE, jest trwały, nie rdzewieje łatwo i ma długą żywotność. Idealnie do siebie dopasowane, jest to wydajne akcesorium, lodówek, które zwiększa wydajność.

W zestawie znajdują się 2 pudełka do przechowywania w zamrażarce z drutu, które wystarczą do wymiany i użycia. Atwa obsługa -- Łatwa instalacja, Plug and Play, bez skomplikowanego procesu obsługi, oszczędność czasu. Atwy do czyszczenia -- wyprodukowano zgodnie z pierwotnymi normami fabrycznymi, stabilna wydajność, zamrażarka może być używana w szafkach, regałach, łazienkach, szafkach, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, pralniach i blatach roboczych.

Zaleca się profesjonalną instalację. Bardzo praktyczny i zgodny z Twoimi potrzebami. Praktyczność -- stojak na drut do przechowywania w zamrażarce nadaje się bardzo dobrze do wieszania żywności i jest praktyczny, dzięki czemu można go szybko znaleźć i otrzymać. Zastosowanie -- zestaw kosza pasuje do większości zamrażarek, regałów itd. Ale nie do wszystkiego. Może bezpośrednio zastąpić stare lub uszkodzone.
MarkaDioche #ad
ProducentDioche #ad
Wysokość7.87
Długość16.34
Szerokość9.65
Numer częściDiochem1ep3aoh29-11
ModelDiochem1ep3aoh29-11

6. Dioche

#ad

Pojemnik, organizer, regulowany kosz do zamrażarki, 2 sztuki, wiszący regał metalowy z dł. 42,5 cm x szer. 24,5 cm x wys. 20 cm, druciany, Kosz do zamrażarki, kosz do przechowywania

#ad
Dioche #ad - Zaleca się profesjonalną instalację. Zastosowanie -- zestaw kosza pasuje do większości zamrażarek, lodówek, jest to wydajne akcesorium, ale nie do wszystkiego. Materiał -- kosz do przechowywania z drutu zamrażającego jest wykonany z mocnego metalu, drut stalowy jest pokryty PE, ma mocną, wysokiej jakości konstrukcję, jest trwały, nie rdzewieje łatwo i ma długą żywotność.

W zestawie znajdują się 2 pudełka do przechowywania w zamrażarce z drutu, które wystarczą do wymiany i użycia. Atwy do czyszczenia -- wyprodukowano zgodnie z pierwotnymi normami fabrycznymi, stabilna wydajność, szafkach, regałach, zamrażarka może być używana w szafkach, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, łazienkach, pralniach i blatach roboczych.

Może bezpośrednio zastąpić stare lub uszkodzone. Praktyczność -- stojak na drut do przechowywania w zamrażarce nadaje się bardzo dobrze do wieszania żywności i jest praktyczny, dzięki czemu można go szybko znaleźć i otrzymać. Bardzo praktyczny i zgodny z Twoimi potrzebami. Idealnie do siebie dopasowane, regałów itd. Które zwiększa wydajność. Atwa obsługa -- Łatwa instalacja, plug and play, bez skomplikowanego procesu obsługi, oszczędność czasu.
MarkaDioche #ad
ProducentDioche #ad
Numer częściDiochem1ep3aoh29-12
ModelDiochem1ep3aoh29-12

7. SEAFRONT

#ad

2 sztuki uchwyt ścienny do kuchenki mikrofalowej ze stali nierdzewnej stojak stojak składany regał do kuchni stretch stojak na piekarnik regał, nośność: 100 kg

#ad
SEAFRONT #ad - Narożniki z tworzywa sztucznego – białe narożniki z tworzywa sztucznego pomagają ustabilizować kuchenkę mikrofalową, są solidne i trwałe. Regulowany – uchwyt ścienny do kuchenki mikrofalowej można regulować w zależności od szerokości kuchenki mikrofalowej. Nośność: nośność uchwytu wynosi maksymalnie 35 kg. Atwy montaż – uchwyt jest łatwy w montażu i można go złożyć, oszczędzając miejsce. Atwy montaż i obsługa. Materiał ze stali nierdzewnej – wyprodukowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z wykwintną politurą, mocny i błyszczący.
MarkaSEAFRONT #ad
ProducentSEAFRONT #ad
Numer częściSEAFRONTu9bgf3mv58
ModelSEAFRONTu9bgf3mv58

8. Dioche

#ad

Kosz do zamrażarki, kosz do przechowywania, pojemnik, wiszący regał metalowy z dł. 44,5 cm x szer. 24,5 cm, 2 sztuki, organizer, druciany, regulowany kosz do zamrażarki

#ad
Dioche #ad - Praktyczność -- stojak na drut do przechowywania w zamrażarce nadaje się bardzo dobrze do wieszania żywności i jest praktyczny, dzięki czemu można go szybko znaleźć i otrzymać. Zaleca się profesjonalną instalację. W zestawie znajdują się 2 pudełka do przechowywania w zamrażarce z drutu, które wystarczą do wymiany i użycia.

Atwy do czyszczenia -- wyprodukowano zgodnie z pierwotnymi normami fabrycznymi, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, szafkach, łazienkach, stabilna wydajność, regałach, zamrażarka może być używana w szafkach, pralniach i blatach roboczych. Zastosowanie -- zestaw kosza pasuje do większości zamrażarek, lodówek, regałów itd. Jest to wydajne akcesorium, ale nie do wszystkiego. Bardzo praktyczny i zgodny z Twoimi potrzebami.

Może bezpośrednio zastąpić stare lub uszkodzone. Idealnie do siebie dopasowane, które zwiększa wydajność. Materiał -- kosz do przechowywania z drutu zamrażającego jest wykonany z mocnego metalu, drut stalowy jest pokryty PE, ma mocną, jest trwały, wysokiej jakości konstrukcję, nie rdzewieje łatwo i ma długą żywotność. Atwa obsługa -- Łatwa instalacja, plug and play, bez skomplikowanego procesu obsługi, oszczędność czasu.
MarkaDioche #ad
ProducentDioche #ad
Numer częściDiochem1ep3aoh29-13
ModelDiochem1ep3aoh29-13

9. Kurtzy

#ad

łazienki, drewniane pudełko do układania w stos,, pudełko do przechowywania, Kurtzy Bambusowe pudełko do przechowywania z drewna z uchwytami – 30 x 20 x 13,8 cm, kuchni, biura, bez pokrywki, do domu

#ad
Kurtzy #ad - Pudełko do przechowywania bambusa: nasze wysokiej jakości drewniane pudełko jest lekkie, dzięki czemu wszystkie deski są gładkie i nietłukące. Jeśli pudełko z bambusa zabrudzi się podczas transportu, aby łatwo przenosić pudełka bez wypadania. Dzięki spodniej stronie pudełko bambusowe można również przymocować do ściany jako regał.

Wymiary dł. Naturalne drewno jest surowe i zostało wyszlifowane na gładko, 20 cm szerokości i 13, 8 cm wysokości. Tę bambusową skrzynkę można ustawić z boku i ułożyć na niej dodatkowe pudełka. Drewniana skrzynka nie zajmuje dużo miejsca i utrzymuje wszystkie luźne przedmioty bezpiecznie i porządnie. Bambusowa skrzynka ma 30 cm długości, stabilne i wykonane z przyjaznego dla środowiska drewna bambusowego. Wszystkie sprzedawane drewniane pudełka bambusowe zawierają 100% gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z zakupu.

Dzięki tym uchwytom drewniana skrzynka do przechowywania jest idealna do przenoszenia przedmiotów z jednego pokoju do drugiego, można je po prostu przetrzeć wilgotną szmatką. Każda skrzynka z drewna posiada solidny spód i boki do przechowywania i przechowywania przedmiotów. Idealnie nadaje się również jako pudełko do przechowywania ręczników łazienkowych, artykułów toaletowych i papieru toaletowego. Te drewniane pudełka do przechowywania mogą być używane w domu lub w biurze.
MarkaKurtzy #ad
ProducentKurtzy #ad
Wysokość5.43
Długość11.81
Waga2.03
Szerokość7.87
Numer częściKURTZY-4003-1
ModelKURTZY-4003-1

10. Glas Revolution

#ad

Dostępne wszystkie wymiary – przezroczyste szkło 4 mm – 2 zakrzywione narożniki – 53,5 cm x 26,5 cm, Półka na lodówkę | szklany blat

#ad
Glas Revolution #ad - Jeśli żądany wymiar nie jest do wyboru, 35 eur / metr bieżący - obróbka narożników 1, skontaktuj się z nami! Cena podstawowa 89, 25 m2 - cena obróbki krawędzi 5, 96 euro/m2 - minimalna powierzchnia obliczenia 0, 00 euro/szt.

Krawędzie szkła są szlifowane maszynowo i polerowane. Obszar zastosowania: wkładana półka do lodówki lub zamrażarki. Zastrzegamy sobie tolerancję wymiarową wynoszącą +/- 2 mm. Plastikowe obramowanie/krawędź wykończeniowa niedostępna. Otrzymasz przycięty na wymiar blat szklany z przezroczystego szkła o grubości 4 mm z 2 ukośnymi narożnikami.
MarkaGlas Revolution #ad
ProducentGlas Revolution #ad
Wysokość0.16
Długość10.43
Szerokość21.06