Top 10 Usbc Ladegerät – Przejściówki i adaptery do gniazdek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LENCENT

#ad

Fidżi, LENCENT 2 x adapter podróżny wtyczka typu I Euro Schuko Adapter do Australii, Nowej Zelandii, Brazylii, biały, Argentyny, gniazdka, Chin

#ad
LENCENT #ad - Maksymalne napięcie do 250 v i natężenie prądu do 10 A, maksymalna moc: 2500 W. 3. Adapter podróżny typu i, birma, fidżi, wyspy pitcairn, wyspy bożego narodzenia, tuvalu, norfolk Island, kompatybilny z większością krajów zamorskich, Wyspy Kokosowe, takich jak Australia, Argentyna, Papua Nowa Gwinea, Wyspy Kuchni, samoa, chiny, Niue, wyspy kefelinga, nauru, Nowa Zelandia, wyspy salomona, tonga, Tokela.

Au, kiribati, Vanuatu itd. Kompaktowa konstrukcja i niezawodne dopasowanie – adapter podróżny lencent do gniazdka typu I w Australii zapewnia niezawodne i łatwe połączenie urządzeń, wystarczy podłączyć adapter między urządzeniem a gniazdkiem. Zakres dostawy: 2 sztuki adapter podróżny typu I DE do AU i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

5. Ochrona 360° – bezpieczeństwo dzieci i uziemienie. Te adaptery podróżne NIE są przetwornicą napięcia. Adapter podróżny jest mocno osadzony w gniazdach i nie wystaje. Idealne akcesorium w podróży dla podróżujących i biznesmenów. 1. 2. Dzięki temu adapterowi podróżnemu możesz naładować swój smartfon, golarkę, powerbank, iPhone oraz najmocniejsze urządzenia, takie jak laptopy i suszarki do włosów z Niemiec podczas podróży po Australii.
MarkaLENCENT #ad
ProducentShenzhenshi Paweiya Keji Youxian Gongsi #ad
Wysokość1.57
Długość2.6
Waga0.25
Szerokość1.57
Numer części613310829485
Model850AU
GwarancjaDożywotnia gwarancja

2. PAIDASHU

#ad

Kanada, Tajlandia, adapter A1 001, Adapter podróżny wtyczka USA Niemcy wtyczka USA adapter gniazdko z USB A & C podróżny gadżety akcesoria adapter prądu wtyczka podróżna Ameryka Meksyk

#ad
PAIDASHU #ad - Szczególnie twoja suszarka do włosów/prostownica do włosów/elektryczna szczoteczka do zębów/golarka musi obsługiwać podwójne napięcie 110 V ~ 250 V, w przeciwnym razie trzeba przygotować przetwornicę napięcia, aby użyć. Niezależnie od tego, adapter do gniazdka GIRCEA to przydatne akcesorium podczas podróży i wysokiej jakości akcesorium podróżne.

Inteligentny chip do identyfikacji: wtyczka podróżna gircea z wbudowanym inteligentnym układem scalonym automatycznie rozpoznaje twoje urządzenia i dostarcza najszybszy możliwy prąd. Ochrona przed przepięciem, udziela 18-miesięcznej gwarancji i zapewnia przyjazną obsługę klienta. Aby uzyskać więcej list krajów, czy park narodowy banff w Kanadzie, czy chcesz odwiedzić Grand Canyon w USA, przewiń w dół, aby zobaczyć szczegóły w opisie. Wystarczy wyciągnąć wtyczkę, aby uzyskać wystarczającą ilość prądu, przyjaciół, braci, przyjaciół, co czyni ją bardzo kompaktową i bardzo łatwą w obsłudze. Wtyczka podróżna typu b wtyczka usa niemcy: przenośny, kompaktowy adapter podróżny 3 w 1 usa z wtyczką typu b jest kompatybilny z większością krajów, co idealnie nadaje się do bagażu podręcznego.

System bezpieczeństwa multi-protect: adapter wtyczki podróżnej jest wyposażony w system bezpieczeństwa z certyfikatem ce, zwarciem, kontrolą temperatury i innymi zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa zapewnia bezpieczeństwo użytkowników i urządzeń użytkowników. Ważne wskazówki: adapter do wtyczek turystycznych gircea nie jest przetwornikiem napięcia, przekształca tylko wtyczki z amerykańskiego kształtu na kształt UE. Firma gircea zobowiązuje się do zapewnienia każdemu klientowi możliwie najlepszej obsługi klienta, RoHS i FCC.
MarkaPAIDASHU #ad
ProducentPAIDASHU #ad
Numer części001 usa adapter steckdose"
Model001 usa adapter steckdose"
Gwarancja24 Miesięcy

3. TESSAN

#ad

Stacja ładująca,, TESSAN Adapter podróżny UK adapter UK wtyczka Anglia Niemcy z 2 USB 2.4 A, ładowarka ścienna, adapter prądu do Irlandii, adapter do gniazdka, wtyczka podróżna, Wielkiej Brytanii

#ad
TESSAN #ad - 250 v, 13 a. Wskazówki: nie jest to konwerter. Maks. Moc do 3250 W maks. Ten adapter podróżny uk nadaje się tylko do urządzeń z dwoma napięciami lub urządzeń globalnych o zakresie napięcia wejściowego 100-240 V. Adapter wtykowy typu g: adapter podróżny z europejskiego schuko na 3 piny uk, Kenia, Irlandia, gambia, cypr; dwa porty usb mogą ładować do 2, takich jak telefon komórkowy, seszele, Uganda, wielka brytania, Singapur, 4 A.

Adapter podróżny 3 w 1: ten adapter gniazda uk służy do podłączania urządzeń z niemieckimi wtyczkami bezpieczeństwa, konturami i europejskimi wtyczkami z gniazdem UK typ G. Towarzysz w podróży: dzięki wymiarom 7, 4 x 6, 8 cm ten uniwersalny adapter jest kompaktowy i przenośny.

Koncepcja wejścia 3 w 1 spełnia różne wymagania podczas podróży i oszczędza dużo miejsca na bagaż, 1 x 5, bez konieczności zabierania ze sobą dodatkowych adapterów lub gniazd. Konwersja napięcia transformacja lub zmiana częstotliwości sieci nie następuje za pomocą tego adaptera gniazdkowego. Nadaje się do niektórych urządzeń suszarek do włosów o mocy nieprzekraczającej 3250 W. Idealnie nadaje się do ładowania produktów elektrycznych, Hongkong, Malta, tablet itd.
MarkaTESSAN #ad
ProducentTESSAN #ad
Waga0.02
Numer częściAdapter UK ENGLAND reiseadapter
ModelTS-611

4. TESSAN

#ad

TESSAN Adapter podróżny USA wtyczka amerykańska wtyczka niemiecka z 2 USB 2.4 A, adapter do Kanady, adapter do gniazdka, wtyczka podróżna, stacja ładująca, Tajlandii, adapter do gniazdka USA, Meksyku

#ad
TESSAN #ad - 3. Nadaje się do ładowania produktów elektrycznych, takich jak telefon komórkowy, tablet itd. 4. Adapter podróżny: adapter podróżny 3 w 1. 2. 1. Dwa porty usb mogą ładować do 2, konturami i europejskimi wtyczkami z gniazdem USA typ B. Nie nadaje się do Japonii. Ten adapter gniazda usa służy do podłączania urządzeń z niemieckimi wtyczkami bezpieczeństwa, 10 A.

Maks. Towarzysz w podróży: dzięki wymiarom 7, 08 x 5, 37 x 6, 79 cm ten uniwersalny adapter jest kompaktowy i przenośny. Wskazówki: nie jest to konwerter. Adapter wtyczki typu b: adapter podróżny z 2 pinów europejski schuko auf 3 pin usa stany zjednoczone, Liban, Kajmany, Antigua i Barbuda, niger, aruba, laos, Samoa amerykańskie, guam, Nikaragua, filipiny, jordania, palau, atemala, guam, Peru, El Salvan. Koncepcja wejścia 3 w 1 spełnia różne wymagania podczas podróży i oszczędza dużo miejsca na bagaż, bez konieczności zabierania ze sobą dodatkowych adapterów lub gniazd.

Ador, kuba, kolumbia, kanada, dominikana, gujana, belize, haiti, Meksyk, Bahamy, Barbados, Jamajka, Tajlandia, Panama, Kostaryka, guam, Honduras, Ekwador, Bermudy, Tajwanu itp. Konwersja napięcia transformacja lub zmiana częstotliwości sieci nie następuje za pomocą tego adaptera gniazdkowego. Ten adapter podróżny usa typu b nadaje się tylko do urządzeń z dwoma napięciami lub urządzeń globalnych o zakresie napięcia wejściowego 100-240 V.
MarkaTESSAN #ad
ProducentTESSAN #ad
Waga0.22
Numer częściTS-611-USA
ModelTS-611-US

5. TESSAN

#ad

Adapter do gniazdka, adapter Chiny, adapter, adapter do prądu do Nowej Zelandii, wtyczka niemiecka z 2 USB 2,4 A, TESSAN Wtyczka turystyczna Australia, ładowarka ścienna, adapter podróżny, Argentyny

#ad
TESSAN #ad - Maks. Koncepcja wejścia 3 w 1 spełnia różne wymagania podczas podróży i oszczędza dużo miejsca na bagaż, bez konieczności zabierania ze sobą dodatkowych adapterów lub gniazd. Towarzysz w podróży: dzięki wymiarom 7, 08 x 5, 37 x 6, 85 cm ten uniwersalny adapter jest kompaktowy i przenośny.

Typ i adapter wtykowy: adapter podróżny 2 pin europejski schuko auf 3 pin australia, tuvalu, wyspy cooka, samoa, Papua Nowa Gwinea, samoa, nowa Zelandia, Tuvalu, Wyspy Salomona, Kiribati, Uzbekistan, Australia, Argentyna, UruGuay, Chiny, Tadżykistan, Timor Wschodni, Fidżi, Tonga, Saint Vincent i Grenadyny, Nauru, amerykański, Vanuatu itd. Ten adapter podróżny typu i nadaje się tylko do urządzeń z dwoma napięciami lub urządzeń globalnych o zakresie napięcia wejściowego 100-250 V.

Wskazówki: nie jest to konwerter. Moc do 2500 W maks. Konwersja napięcia transformacja lub zmiana częstotliwości sieci nie następuje za pomocą tego adaptera gniazdkowego. Idealnie nadaje się do ładowania produktów elektrycznych, takich jak telefon komórkowy, tablet itd. Dwa porty usb mogą ładować do 2, konturami i europejskimi wtyczkami z gniazdem AUS typ I. Ten adapter z gniazdem wtykowym z wtyczką zewnętrzną służy do podłączania urządzeń z niemieckimi wtyczkami zabezpieczającymi, 10 A. 250 v, 4 a.
MarkaTESSAN #ad
ProducentTESSAN #ad
Waga0.22
Numer częściTS-611-AU
ModelTS-611-AU

6. LENCENT

#ad

Meksyku, LENCENT Adapter podróżny, Ameryki, wtyczka niemiecka, wtyczka podróżna do USA, z 3 gniazdami USB / 1 typu C/AC, Tajlandii, gniazdka, wtyczka amerykańska, typ B, UE na USA, Kanady

#ad
LENCENT #ad - 5. Dzięki temu adapterowi podróżnemu możesz naładować swój smartfon, golarkę, powerbank, iPhone oraz najmocniejsze urządzenia, takie jak laptopy i suszarki do włosów z Niemiec do Ameryki.4. Adapter wtyczki lencent jest wykonany z ogniotrwałego materiału 750°C, który jest odporny na działanie płomienia BI i jest odporny na wysokie temperatury i przegrzanie.

2. Usb 2, 0 a typu c jest kompatybilny z macBookiem, 3, 4 A jest kompatybilny ze smartfonami, laptopami i innymi urządzeniami. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Wtyczka jest mocno osadzona w gniazdku, wystarczy podłączyć adapter między urządzenie a gniazdkiem. Kompaktowa konstrukcja i niezawodne dopasowanie – dzięki wymiarom 7, nie chwieje się i dzięki temu nie może przypadkowo wypadnąć, 8 x 6 x 3 cm adapter podróżny jest przenośny i kompaktowy.

Idealne akcesorium w podróży dla podróżujących i biznesmenów. Adapter podróżny 5 w 1 – 1 gniazdko ac 2-biegunowe europejskie schuko + 1 złącze szybkiego ładowania typu c + 3 porty USB do jednoczesnego ładowania 5 urządzeń z dużą prędkością. Zapewnia kompleksową ochronę 360° dla Twojej rodziny, Ciebie i Twoich urządzeń. Adapter podróżny typu b. 3. 1.
MarkaLENCENT #ad
ProducentPAWEIYA #ad
Wysokość1.57
Długość2.87
Waga0.22
Szerokość2.32
Numer części613310829645
ModelWL-032-C3U
GwarancjaDożywotnia gwarancja

7. LENCENT

#ad

Wtyczka podróżna do Australii, typ I, Chin, EU na AUS/CN, LENCENT Adapter podróżny wtyczka szwajcarska, wtyczka niemiecka, Nowej Zelandii, Argentyny, z 3 gniazdami wtykowymi USB/1 typ C/AC

#ad
LENCENT #ad - Wewnętrzne zamknięcia zabezpieczające zapobiegają wkładaniu przedmiotów do gniazdka, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. 750°c ognioodporny materiał PC obudowa. Maksymalne obciążenie 10 a. Najwyższe bezpieczeństwo i ekskluzywna technologia automatycznego wykrywaniainteligentne ładowanie boczne zapobiega uszkodzeniom telefonu.

Adapter podróżny typu i - kompatybilny z większością krajów i regionów zamorskich, wyspy kokosowe Wyspy Keelinga, takich jak Australia, Samoa itd. Nowa gwinea, chiny częściowo, norfolk island, kiribati, Niue, wyspy kuchenne, Birma, Fidżi, Nauru, Nowa Zelandia, Papua, które korzystają z gniazd typu G. Laptopy, baterie zewnętrzne i najmocniejsze urządzenia, golarki, takie jak komputer lub suszarka do włosów. Adapter podróżny 5 w 11 gniazdo ac niemieckie gniazdko z uziemieniem + 1 złącze typu c + 3 porty usb do szybkiego ładowania 5 urządzeń jednocześnie.

Ochrona bezpieczeństwa została skutecznie ulepszona, aby zapobiec różnym problemom z obwodami elektrycznymi. 5 v 2, 0 a typu c, 4 a usb kompatybilny z laptopami, kompatybilny z MacBookami, 5 V 3, komputerami i innymi urządzeniami. Przed użyciem gniazdka ac należy upewnić się, wiele możliwości zastosowania, że Twoje urządzenie może tolerować lokalne napięcie. Bezpieczniej jest używać uziemionej wtyczki! Zabierz go i udaj się w podróż, nie przetwornica napięcia.
MarkaLENCENT #ad
ProducentLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Wysokość2.4
Długość3.15
Waga0.2
Szerokość2.36
ModelPA013EUAU
GwarancjaDożywotnia gwarancja

8. Redagod

#ad

Adapter Anglii, adapter prądu do Irlandii, Kataru, Redagod Adapter podróżny UK Adapter Anglii Niemcy wtyczka z 3 USB 1 typ C, ładowarka ścienna, wtyczka podróżna, stacja ładująca, 2 gniazda

#ad
Redagod #ad - Standard bezpiecznika: 250 v 13 a, certyfikat bs1362 adapter podróżny posiada certyfikat UKCA, ROHS i ICE, CE, dobrze pasuje i jest wykonany z ognioodpornego materiału do 750° – dla maksymalnego bezpieczeństwa i spokojnego sumienia!. Ochrona: ten adapter podróżny do kataru jest dostarczany z bezpiecznikiem.

Idealnie nadaje się do ładowania produktów elektrycznych, powerbank itd. Jeśli całkowita moc przekracza 3250 w, bezpiecznik przepali się. Towarzysz w podróży: dzięki wymiarom 6, 7 cm ten uniwersalny adapter jest kompaktowy i przenośny. 100% gwarancja zwrotu pieniędzy: zamów już dziś bez stresu, a jeśli podoba Ci się nasza stacja ładująca, kup bezpośrednio więcej! Życzymy przyjemnej podróży! Koncepcja wejścia 6 w 1 spełnia różne wymagania podczas podróży i oszczędza dużo miejsca na bagaż, 5 x 7 x 4, bez konieczności zabierania ze sobą dodatkowych adapterów lub gniazd. Moc znamionowa: 3250 W maks.

Zapobiega uszkodzeniu urządzenia przez przeciążenie. Adapter podróżny 6 w 1: ten adapter anglia jest wyposażony w 1 gniazdo niemieckie, 1 europejską wtyczkę i 1 port szybkiego ładowania do USB C 18 W i 3 porty USB-A! Dzięki temu adapterowi UK można używać urządzeń z niemieckimi i europejskimi wtyczkami w Wielkiej Brytanii typ G. 250 v, 13 a. Adapter wtyczki typu g: adapter podróżny z 2 pinów europejskich schuko auf 3 pin adapter typ g uk uk, Uganda, tablet, irlandia, Cypr; 3 porty USB mogą ładować do 3, malta, Singapur, Hong Kong, Kenia, takich jak telefon komórkowy, Seszele, Gambia, 4 A.
MarkaRedagod #ad
ProducentRedagod #ad
Wysokość2.76
Długość2.56
Waga0.26
Szerokość1.85
Numer częściSP-175A4C
ModelSP-175A4C
Gwarancja2

9. LENCENT

#ad

Czarny, GaN III 65 W, międzynarodowa ładowarka z 2 gniazdami USB A i 3 typu C PD, LENCENT Uniwersalny adapter podróżny, adapter podróżny na całym świecie do gniazd typu A/C/G/I USA/UK/EU/AUS

#ad
LENCENT #ad - Pojedyncze złącze USB-C1 maks. Działa w ponad 200 krajach i jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami USB. Szybkie ładowanie 65 w pd - dzięki inteligentnej technologii ładowania zapewnia zoptymalizowane ładowanie urządzeń usb zgodnie z potrzebami twojego urządzenia. Uniwersalna kompatybilnośćta funkcja ładowania 65 w obsługuje pd 3, qc4+ i pps, aby zapewnić doskonałą kompatybilność prędkości ładowania dla wszystkich urządzeń USB, smartwatche, Macbook, e-czytniki, takich jak telefony komórkowe, przenośne głośniki, 0, słuchawki Bluetooth, aparaty fotograficzne i inne urządzenia.

Wyposażony w zintegrowany podwójny bezpiecznik 10 a zapewniający ochronę przed przeciążeniem i zawór bezpieczeństwa, chroni ludzi przed obrażeniami ciała w przypadku bezpośredniego kontaktu z częściami przewodzącymi prąd w gniazdku. Idealny w podróży przenośny 7, łatwy do przenoszenia, 3 cm i lekki 226 g adapter podróżny usb z wymiennymi wtyczkami uk / ue / us / off i międzynarodową kompatybilnością napięcia, 4 x 5, 1 x 5, umożliwia ładowanie wielu urządzeń jednocześnie w dowolnym miejscu.

Może być również używany jako idealny blok ładujący Samsung, aby ładować najnowsze telefony Samsung z pełną prędkością. 65 w może w pełni naładować laptopa w ciągu 2 godzin lub iPhone 13 0-54% w 30 minut. Technologia auto-id do inteligentnego ładowania adapter podróżny lencent z 2 portami USB i 3 portami typu C jest w stanie inteligentnie zidentyfikować podłączone urządzenia oraz rozpoznawać i dostarczać optymalny prąd ładowania, aby zapewnić szybkie i bezpieczne ładowanie. Technologia cutting-edge gan iiitechnologia gan pro sprawia, że nasz najnowszy adapter podróżny jest mniejszy bez utraty mocy i zapewnia lepsze doświadczenie szybkiego ładowania w niskiej temperaturze.
MarkaLENCENT #ad
ProducentLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Wysokość2.09
Długość2.8
Waga0.5
Szerokość2.13
Numer częściPA048
Model636DV
GwarancjaDożywotnia gwarancja

10. LENCENT

#ad

GaN III 45 W, na całym świecie adapter do ładowania typu A/C/G/I,, międzynarodowa ładowarka z 3 gniazdami USB i 2 gniazdami szybkiego ładowania USB-C PD, LENCENT Uniwersalny adapter podróżny

#ad
LENCENT #ad - Działa w ponad 200 krajach i jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami USB. Adowanie usb c 45 w pd inteligentna technologia ładowania zapewnia zoptymalizowane ładowanie urządzeń usb zgodnie z wymaganiami twojego urządzenia. 45 w może w pełni naładować laptopa w ciągu 2 godzin lub iPhone 14 0-40% w 30 minut. Adapter podróżny na całym świecieprzenośny 7, łatwa do przenoszenia, kompatybilność z międzynarodową napięciem, 4 x 5, 3 cm i lekki 160 g adapter podróżny usb z wymiennymi wtyczkami UK / UE / US / OFF, 7 x 5, umożliwia ładowanie wielu urządzeń jednocześnie w dowolnym miejscu.

Może być również używany jako idealny blok ładujący Samsung, aby ładować najnowsze telefony Samsung z pełną prędkością. Technologia auto-id do inteligentnego ładowania adapter podróżny lencent z 2 portami USB A i 3 typu C jest w stanie inteligentnie zidentyfikować podłączone urządzenia oraz rozpoznawać i dostarczać optymalny prąd ładowania, aby zapewnić szybkie i bezpieczne ładowanie. Technologia cutting-edge gan iiitechnologia gan pro sprawia, chroni ludzi przed obrażeniami, że nasz najnowszy adapter podróżny jest mniejszy bez utraty mocy i zapewnia lepsze wrażenia z szybkiego ładowania w niskiej temperaturze.

Uniwersalna kompatybilnośćta ładowarka 45 w obsługuje pd 3, aby zapewnić nienaganną kompatybilność prędkości ładowania dla wszystkich urządzeń zasilanych przez USB, smartwatche, takich jak telefony komórkowe, 0, przenośne głośniki, qc4+ i pps, słuchawki bluetooth, e-czytniki, aparaty fotograficzne i inne urządzenia. Pojedyncze złącze USB-C1 maks. Wyposażony w zintegrowany podwójny bezpiecznik 10 A dla ochrony przed przeciążeniem i zaworem bezpieczeństwa, gdy bezpośrednio dotykają części przewodzących prąd w gniazdku.
MarkaLENCENT #ad
ProducentLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Wysokość2.11
Długość3.02
Waga0.35
Szerokość1.97
Numer części636DT
Model636DT
GwarancjaDożywotnia gwarancja