Top 10 Vaude Aqua Back – Sakwy i torby na stelażu dla rowerzystów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lynfjord

#ad

Plecak, Lynfjord Travel Trek 25 torba rowerowa 3 w 1 | zoptymalizowana torba na bagażnik, torba crossowa | wodoszczelna | wyściółka pleców | siatka na kask | szybkie zawieszenie 3-punktowe | torba na

#ad
Lynfjord #ad - 3-punktowe mocowanie utrzymuje torbę bezpiecznie na zakrętach i na nierównym odcinku. Do każdego bagażnika. Wszechstronność - dzięki wyjmowanej torbie na laptopa i dużej pojemności po spakowaniu, IRON 25 nadaje się jako torba biurowa, torba do pakowania na wycieczki rowerowe i zakupy.

Design gunmetal/Fiord pasuje do każdego roweru. Zoptymalizowana innowacja | torbę na bagażnik można szybko przekształcić w plecak z komfortową wyściółką na plecy lub torbę crossową. System quick-clip można dopasować do wszystkich bagażników o średnicy 7-15 mm, w tym rowerów elektrycznych.

Kask można schować w kasku. Szybkie i stabilne mocowanie | system quick-clip zawiesza trek 25 szybko i bezpiecznie na bagażniku. Zawieszenie: 4-krotnie nitowane. Stabilna tylna ścianka oraz wkładane dno zapobiegają kontaktowi ze szprychami i zwiększają nośność. Wysoka stabilność | materiał składa się z wodoszczelnego, odpornego na rozerwanie PCW 520D i klejonych szwów.
MarkaLynfjord #ad
ProducentBoldfire #ad
Wysokość17.72
Długość7.09
Waga4.08
Szerokość12.6
Numer części2023-1-01
Model2022-1-01
Gwarancja24 Miesięcy

2. VAUDE

#ad

37 x 33 x 19 cm, Vaude Aqua Back Plus sakwa na tylne koło, czarny

#ad
VAUDE #ad - Wodoodporne zamykanie zawijane, szlufka zabezpieczająca. Pasek na ramię i pas biodrowy. Odpinany pasek na ramię. 2 szt. Pojemność 24 l, wymiary: 37 x 33 x 19 cm. Zamknięcie zwijane ku górze i ku dołowi.
MarkaVAUDE #ad
ProducentVaude #ad
Wysokość7.48
Długość14.57
Waga0.24
Szerokość12.99
Numer części12411
Model12411

3. VAUDE

#ad

37 x 33 x 19 cm, Vaude Aqua Back Single torba na bagażnik rowerowy, czarny

#ad
VAUDE #ad - Pasek na ramię i pas biodrowy. Zamknięcie zwijane ku górze i ku dole. Odpinany pasek na ramię. Wodoodporne zamykanie zawijane, szlufka zabezpieczająca. Pojemność 24 l, wymiary: 37 x 33 x 19 cm.
MarkaVAUDE #ad
ProducentVADE5|#VAUDE #ad
Wysokość7.48
Długość14.57
Waga0.43
Szerokość12.99
Numer części12413
Model12413

4. VAUDE

#ad

Hak QMR do toreb rowerowych Qmr Hook 2.0 With Handle black rozmiar uniwersalny, VAUDE System mocowania QMR 2.0 z uchwytem do noszenia

#ad
VAUDE #ad - System mocowania QMR, część zamienna. Dwa haki i uchwyt do noszenia. Pasuje do np. Do serii aqua, comyou back, Discover Back, Road Master, Karakorum i in. Górny hak mocujący do toreb rowerowych Vaude. Vaude.
MarkaVAUDE #ad
ProducentVADE5|#VAUDE #ad
Wysokość1.18
Długość0.39
Waga0.01
Szerokość2.76
Numer części12501
Model12501
GwarancjaBrak gwarancji producenta

5. SEVENRIVERS

#ad

SEVENRIVERS Torba rowerowa 3 w 1 – plecak, torba na bagażnik i torba na ramię w jednym – wodoszczelna i bez PCW – w zestawie torba na laptopa 24 l czarna

#ad
SEVENRIVERS #ad - Dzięki indywidualnej regulacji pasuje do prawie każdego bagażnika również do rowerów elektrycznych. Dzięki temu jesteś doskonale przygotowany na każdą sytuację i możesz cieszyć się swobodą podczas jazdy na rowerze. Dużo miejsca – od teraz nie musisz już decydować, co możesz zabrać ze sobą.

System smart connect – sprytny system smart connect umożliwia w mgnieniu oka zamocowanie torby rowerowej na bagażniku i ponowne jej odłączanie. Dodatkowa kieszeń przednia, wyjmowana kieszeń na laptopa i siatka na butelki zapewniają jeszcze więcej możliwości. Przestronna torba SevenRivers o pojemności 24 l zapewnia mnóstwo miejsca. Nawet podczas wyboistej jazdy nie musisz się martwić, torba mocno trzyma się bagażnika. Wodoszczelny i stylowy: wysokiej jakości materiał 600d tpu dzięki swojemu wyglądowi materiału nie tylko wygląda bardzo dobrze.

Ciesz się większą swobodą – innowacyjna torba na bagażnik sevenrivers to nie tylko torba rowerowa. Dzięki odblaskowym elementom możesz bezpiecznie dotrzeć do celu również w nocy. Sevenrivers obietnica – jesteśmy przekonani o jakości naszej torby na bagażnik i obiecujemy: Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, otrzymasz zwrot pieniędzy i to do 30 dni po zakupie. Bez problemu zmieszczą się w nim laptop, segregator i zakupy. Ponadto jest w 100% wodoszczelny i można go łatwo czyścić gąbką.
MarkaSEVENRIVERS #ad
ProducentSEVENRIVERS #ad
Numer częściSR001
ModelSR001

6. VAUDE

#ad

Bright Green, Vaude Aqua Back Color tylne sakwy rowerowe, rozmiar uniwersalny

#ad
VAUDE #ad - Może być łatwo i wygodnie przymocowana do wszystkich bagażników o średnicy rury 8 – 16 mm. Wytrzymały materiał: każda torba rowerowa na tylne koło jest wykonana w 100% z materiału brezentowego bez PCW, jest wodoodporna i w 100% wolna od fluorowęglanów PFC.

Aktualnie nieuniknione emisje zostały w pełni kompensowane przez niezależną organizację non-profit "myclimate". Made in germany: każdy bagażnik rowerowy jest produkowany w sposób neutralny dla klimatu w siedzibie firmy Vaude w południowo-Niemczech Tettnang zatrudniający około 500 pracowników. Neutralny dla klimatu: emisje z materiałów, proces produkcji i wysyłka zostały ustalone w całości i systematycznie zmniejszone.

Wodoszczelne zwijane zamknięcie: dzięki technologii spawania o wysokiej częstotliwości nasze torby na bagażnik rowerowy powstają w 100% wodoszczelne "szwy", bez konieczności przekłuwania materiału przez igłę. Bezpieczne mocowanie: nasza praktyczna i wodoszczelna torba na tylne koło w zestawie 2 szt.
MarkaVAUDE #ad
ProducentVaude #ad
Wysokość9.84
Długość17.72
Waga2.2
Szerokość13.78
Numer części160852
Model160852
Gwarancja5 lat gwarancji producenta

7. VAUDE

#ad

Wodoszczelna jednorazowa sakwa rowerowa, jeden rozmiar, Vaude Aqua Back Luminum Single

#ad
VAUDE #ad - Neutralny dla klimatu: emisje z materiałów, proces produkcji i wysyłka zostały ustalone całościowo i systematycznie redukowane. Z elementami odblaskowymi. Indywidualna regulacja: dzięki zapięciu owijanemu można ją dopasować do indywidualnych rozmiarów i całkowicie szczelnie zamknąć.

Można ją uzupełnić o praktyczne torby na akcesoria: Toolbag Back, Sortyour Back, Addita Bag. Obecnie nieuniknione emisje zostały w pełni zrekompensowane przez niezależną organizację non-profit "myclimate". Torba na tylne koło do jazdy na rowerze: wodoszczelna zgrzewana. Atwy montaż: torba rowerowa jest mocowana za pomocą systemu qmr 2. 0 i stabilnej płyty tylnej po prawej lub lewej stronie do tylnego bagażnika, można ją łatwo regulować za pomocą pokrętła i można ją szybko i łatwo zdjąć.
MarkaVAUDE #ad
ProducentVADE5|#VAUDE #ad
Wysokość7.48
Długość14.57
Waga0.21
Szerokość12.99
Numer częściVA201
Model12803

8. VAUDE

#ad

Kolor niebieski 2017, vaud Aqua Back Plus Single, jedna torba rowerowa

#ad
VAUDE #ad - Wodoszczelne sakwy rowerowe są wykonane z wytrzymałego, wolnego od pcw materiału plandekowego, który jest neutralny dla środowiska w niemieckim zakładzie Vaude w pobliżu jeziora Bodeńskiego. Wygląda jak plandeka do samochodów ciężarowych, jest tak samo trwała i wodoodporna, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.

Torbę rowerową można zamontować zarówno z lewej jak i z prawej strony na bagażniku. Pvc zawiera często plastyfikatory ftalanów, że produkt jest produkowany w całości bez PVC polichlorek winylu. Elementy odblaskowe zapewniają dobrą widoczność w ruchu drogowym. Torby rowerowe są symetryczne, nie ma więc żadnej torby "lewej" lub "prawej". Przejrzystość zapewniają prostą kieszeń wewnętrzną oraz przyspawana kieszeń zewnętrzna. Dzięki zwijanemu zamknięciu można indywidualnie dopasować rozmiar i całkowicie szczelnie zamknąć. Pojedyncza wodoszczelna torba na rower model aqua back plus firmy vaude - made in Germany.

Torby rowerowe są mocowane za pomocą systemu qmr 2. 0 i stabilnej płyty tylnej z prawej i lewej strony na bagażniku, można je łatwo regulować za pomocą łatwych w obsłudze kółek ręcznych i można je szybko i łatwo zdjąć. Za pomocą zapięcia rowerowego można je zamocować bezpośrednio na haku QMR. Waga sztuka: 1060 g, wymiary: 44 x 33 x 31 cm, 5 l, pojemność sztuka: 25, materiał główny: 100% poliester 1000 D Embossed Thermoplastic poliuretan powlekany kontrastowy materiał: 100% poliamid 840 D termoplastyczny poliuretan powlekany.
MarkaVAUDE #ad

9. VAUDE

#ad

Parrot Green SE, VAUDE Aqua Back Single model specjalny z logo parasola, torba na bagażnik rowerowy

#ad
VAUDE #ad - Przejrzystość zapewnia prosta kieszeń wewnętrzna. Wodoszczelne torby na tylne koła są wykonane z wytrzymałego, wolnego od PCW materiału plandekowego, neutralnego dla klimatu w niemieckiej lokalizacji Vaude w pobliżu jeziora Bodeńskiego i chętnie udają się z Tobą w duże podróże.

Za pomocą zapięcia rowerowego można je zablokować bezpośrednio na haku QMR. Elementy odblaskowe zapewniają dobrą widoczność w ruchu drogowym. Dzięki zawijanemu zamknięciu można je dopasować do indywidualnych rozmiarów i całkowicie szczelnie zamykać. Limitowany model specjalny z logo parasola. Torby rowerowe mocowane są za pomocą systemu qmr 2. 0 i stabilnej płyty tylnej z prawej i/lub lewej strony do tylnego bagażnika, są regulowane za pomocą łatwych w obsłudze kółek i można je szybko i łatwo zdjąć.
MarkaVAUDE #ad
ModelAqua Back Single SE

10. VAUDE

#ad

Czarny, 44 x 33 x 31 cm, Vaude Aqua Back Plus sakwa na tylne koło

#ad
VAUDE #ad - Wodoodporne zamknięcie owijające, zamknięcie rolkowe można zamknąć i opuścić. Atwo regulowany system mocowania QMR 2. 0, zamykany na klucz QMR. Zakres dostawy: dwie torby para, zgrzewane wodoodpornie, materiał plandeki niezawierający PCW. Waga: 2120 g, 0 l, pojemność: 51, wymiary: 37 x 33 x 31 cm. Przyspawana przednia kieszeń, odpinany pasek na ramię, pasek na ramię i pas biodrowy.
MarkaVAUDE #ad
ProducentVAUDE #ad
Wysokość12.2
Długość17.32
Waga0.14
Szerokość12.99
Numer części12412
Model12412