Top 10 Wall Paint Roller – Farby do ścian

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Dulux

#ad

Dulux jedwabny lakier o wysokim połysku, idealnie Taupe

#ad
Dulux #ad - Idealny do ściany i sufity. Delikatne błyszczące wykończenie. Nanieść z rolką lub pędzlem. Pozwól 2 – 4 godzin pozostawić do wyschnięcia. Delikatne, kremowa farba dyspersyjna.
MarkaDulux #ad
ProducentDulux #ad
Wysokość6.46
Długość6.18
Waga6.85
Szerokość6.54
Numer części500007
Model500007

2. Schöner Wohnen

#ad

Matowa, 2,5 l, Schöner Wohnen FARBE farba ścienna i sufitowa, modna farba Blueberry

#ad
Schöner Wohnen #ad - Gotowa do obróbki barwiona, matowa, bardzo wydajna, odporna na ścieranie i przepuszczająca parę wodną farba dyspersyjna do wnętrz zgodnie z normą EN 13300. Zużycie ok. 80 – 125 ml/m² na każdą warstwę.
MarkaSchöner Wohnen #ad
ProducentBrillux #ad

3. Lignocolor

#ad

Lignocolor Farba ścienna farba do wnętrz farba kredowa szlachetna matowa 2,5 l Sahara

#ad
Lignocolor #ad - Brak szkodliwych oparów nadaje się do pokoju dziecięcego. 2, 5 litra wystarcza na 25 – 30 m² na jedno zamówienie. Bezzapachowy, przepuszczający powietrze. Wysokiej jakości matowa farba ścienna na bazie kredy do wnętrz wysoko kryjąca. 100% ręcznie wykonany w naszej manufakturze farb.
MarkaLignocolor #ad
ProducentLignocolor GmbH #ad

4. derendo

#ad

Wysoka siła krycia, różne odcienie szarości do wyboru 2,5 l, jasnoszary 15-16, derendo Poczuj się dobrze w swoim kolorze, szara matowa farba ścienna

#ad
derendo #ad - Dzięki temu malowanie sprawia prawdziwą przyjemność. Trwały i bezpieczny: bezzapachowy, silna redukcja rozpuszczalników i konserwantów, przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Atwe nakładanie: bezzapachowa farba ścienna jest odporna na kapienie i pryskanie i można ją łatwo nanieść pędzlem, wałkiem lub rozpylaczem.

Jakość z niemiec: poczuj się dobrze szare farby ścienne są produkowane bez wyjątku przez niemieckiego producenta zgodnie z obowiązującymi normami DIN dotyczącymi farb ściennych. Intensywne i jasne odcienie: formuła o wysokiej pigmentacji zapewnia mocne, trwałe i równomierne kolory.

W ramach tego wieloletniego partnerstwa doświadczenia naszych klientów są wykorzystywane w rozwoju i tym samym prowadzą do produktu najwyższej jakości. Wysoko kryjąca, idealna do antrich w kuchni, takich jak jasnoszary, łazience, salonie i sypialni, szaro-niebieski i ciemnoszary, matowa farba ścienna do wnętrz w różnych odcieniach szarości, pokoju dziecięcym i korytarzu.
Markaderendo #ad
Producentderendo #ad
Numer części4251604910820

5. Alpina Farben GmbH

#ad

Matowa, różowy, 2,5 l kwiat migdałowy, Alpina Farbrezepte farba ścienna do wnętrz

#ad
Alpina Farben GmbH #ad - Pojemność: 2, 5 l. Farba dyspersyjna zgodnie z normą DIN EN 13 300 . W przypadku jednokrotnego malowania wystarcza na ok. Alpina Farbrezepte. 20-30 m². Odcień: kwiat migdałów.
MarkaAlpina Farben GmbH #ad
ProducentAlpina Farben GmbH #ad
Waga8.82

6. Hamburger Lack-Profi

#ad

Hamburger Lack-Profi Uniwersalna farba ścienna matowa szałwiowa zieleń wysoko kryjąca farba do wnętrz zielona 5 l

#ad
Hamburger Lack-Profi #ad - Niezależnie od tego, papierową czy włókninową. Dobra siła krycia: farba do wnętrza lakieru profesjonalnego hamburger jest wyjątkowo bezzapachowa i przyjazna dla środowiska. Wysoka jakość: wyjątkowa jakość – made in germany – zapewnia doskonałą wydajność, bardzo dobrą przyczepność i wysoką siłę krycia.

6, 5 m² / litr. W razie potrzeby można rozcieńczyć farbę z 5-10% wodą. Atwe w użyciu: niezależnie od tego, czy używasz wałka, wałek, pędzla lub urządzenia airless – wysoce kryjąca i przyjazna dla środowiska farba ścienna jest sucha i można ją malować już po około 6 godzinach. PraktycznoŚĆ: jesteśmy do dyspozycji dla ciebie i twoich idealnych malowania! dzięki naszemu serwisowi i łatwemu użytkowaniu naszych produktów nie musisz być wyszkolonym malarzem, aby osiągnąć doskonały i niedrogi efekt.

Jakość zgodna z normą din 13 300 o zdolności krycia klasy 2 i odporności na ścieranie na mokro klasy 3. Jako zestaw do malowania polecamy zestaw malarski Lew X500, który został zaprojektowany specjalnie do naszych kolorów. Moin, czy chcesz pomalować białą tapetę typu raufaza, moin! dzięki uniwersalnej farbie ściennej firmy Hamburger Lack-Profi nadasz swoim pomieszczeniom profesjonalny i nowoczesny wygląd. A zużycie? Waży on jedynie ok. Czyszczenie urządzeń pędzel, urządzenie Airless można łatwo przeprowadzić wodą.
MarkaHamburger Lack-Profi #ad
ProducentFarben Löwe #ad

7. derendo

#ad

Matowa farba ścienna niebieska, błękit, wysoka siła krycia, różne odcienie niebieskiego do wyboru 5 l, derendo Poczuj się dobrze w swoim kolorze niebieskim

#ad
derendo #ad - Intensywne i jasne odcienie: formuła o wysokiej pigmentacji zapewnia mocne, trwałe i równomierne kolory. W ramach tego wieloletniego partnerstwa doświadczenia naszych klientów są wykorzystywane w rozwoju i tym samym prowadzą do produktu najwyższej jakości.

Jakość z niemiec: czuj się dobrze, niebieskie farby ścienne są produkowane bez wyjątku przez niemieckiego producenta zgodnie z obowiązującymi normami DIN dotyczącymi farb ściennych. Atwe nakładanie: bezzapachowa farba ścienna jest odporna na kapienie i pryskanie i można ją łatwo nanieść pędzlem, wałkiem lub rozpylaczem. Wysoko kryjąca, matowa farba ścienna do wnętrz w różnych odcieniach błękitu, błękitny i malediwowy błękit, salonie i sypialni, łazience, idealna do antrich w kuchni, takich jak błękitny, pokoju dziecięcym i korytarzu.

Trwały i bezpieczny: bezzapachowy, silna redukcja rozpuszczalników i konserwantów, przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Dzięki temu malowanie sprawia prawdziwą przyjemność.
Markaderendo #ad
Producentderendo #ad
Numer części4251604911544

8. Alpina

#ad

Alpina 2,5 l. farba ścienna do wnętrz, subtelne kolory do wyboru

#ad
Alpina #ad - Wyszukane pigmenty kolorów zapewniają wyjątkową głębię kolorów. Wraz z oryginalną formułą Alpina i siłą koloru. 2, 5 l wystarcza na pomalowanie powierzchni do 30 m². Bezzapachowy, przepuszczająca powietrze. Stopień połysku: stal matowa.
MarkaAlpina #ad
ProducentAlpina #ad
Wysokość6.18
Długość6.5
Waga1.98
Szerokość6.5
Numer części898593

9. Alpina

#ad

Do poprawy ścian, Alpinaweiß SOS farba w tubce, z gąbką, 100 ml

#ad
Alpina #ad - Idealnie nadają się do obróbki dzięki gąbce. 7 m²/l, równomierna powierzchnia bez smug, wielokrotnie nagradzana jakość. Doskonałe krycie: całkowicie pokrywa przy pierwszej powłoce. Idealnie do powietrza w pomieszczeniu: nie wydziela żadnych substancji, bezzapachowa. Zdolność krycia: klasa 1 przy wydajności ok. 0, 75 m² przy jednorazowym malowaniu. 100 ml wystarcza na ok.
MarkaAlpina #ad
ProducentAlpina #ad
Wysokość7.36
Długość1.38
Szerokość2.17
Numer części918636

10. Caparol

#ad

Caparol CapaDIN

#ad
Caparol #ad - Nie zawiera składników powodujących „fogging” – „łapanie” kurzu z powietrza. Wodorozcieńczalna i ekologiczna. Atwa w użyciu. Dyfuzyjna. Bezemisyjna, bezrozpuszczalnikowa, o słabym zapachu.
MarkaCaparol #ad
ProducentUNKWN #ad
Wysokość10.04
Długość11.81
Waga39.68
Szerokość11.81
Numer części1
Model11283000