Top 9 Kopfhörer aptX HD – Słuchawki z redukcją szumów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DOCKIN

#ad

Akumulator 42H, składany zestaw słuchawkowy, niewielkie opóźnienia, Active Noise Cancelling ANC, DOCKIN D Pure NC bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, Bluetooth 5.1 Over Ear Headphones, aptX HD

#ad
DOCKIN #ad - Tryb chroni np. Słuchawki bezprzewodowe pasują idealnie dzięki regulowanym nausznikom z pianką z pamięcią kształtu i wysokiej jakości regulowanym pałąkiem. Dzięki niskiemu zużyciu energii możliwy jest czas odtwarzania do 34 godzin, filmy z YouTube, czas rozmowy do 42 h i tryb czuwania do 900 h.

Mocowanie: prawidłowo włącz głośność 98+/-3 db i zanurz się w niezakłóconym miejscu – niezależnie od tego, gdzie jesteś pociąg, metro, samolot – słuchawki z redukcją szumów skutecznie redukują irytujące dźwięki otoczenia. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dokładnie synchronizuje dźwięk i obraz za pomocą nowoczesnej technologii Bluetooth 5. 1 filmy, itp. Równie przydatne w transporcie publicznym lub na lotniskach – słuchaj muzyki, a mimo to nie przegap żadnego przesłania. Atwe w użyciu: bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth i jack.

Wydajne przetworniki 40 mm zestawu słuchawkowego zapewniają zrównoważony szeroki dźwięk w jakości dźwięku HiFi 20Hz-20kHz dla wyraźnych wysokich tonów, zrównoważonych średnich tonów i głębokich basów. Podajcie państwo lekki 270 g słuchawki podczas uprawiania sportu lub aktywności w prosty sposób za pomocą 3 interfejsów sterowania. Ciesz się do 32 godzin odtwarzania z anc – przy pełnej głośności – dzięki słuchawkom nausznym Bluetooth. Podczas biegania lub jazdy na rowerze z natężeniem ruchu w mieście – nadal słuchasz otoczenia, również z muzyką na uszach.
MarkaDOCKIN #ad
ProducentDOCKIN #ad
Wysokość2.99
Długość7.48
Waga0.6
Szerokość7.24
Numer części16098
ModelD PURE NC

2. EarFun

#ad

Akumulator 33H, indywidualne EQ, multipoint, bezprzewodowe ładowanie, aptX Adaptive, EarFun Free Pro 3 douszne słuchawki Bluetooth z redukcją szumów, Hi-Res Audio, Snapdragon Sound, 6 mikrofonów HD

#ad
EarFun #ad - Wygodne połączenie z wieloma punktami i bluetooth 5. 3: te słuchawki bluetooth umożliwiają jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami i płynne przełączanie ręczne. Dzięki temu możesz bez problemu cieszyć się muzyką w autobusie, metrze lub samolocie. Oferujemy 5 par zatyczek do uszu w różnych rozmiarach i 3 pary haczyków w różnych rozmiarach, aby upewnić się, że idealnie pasują do uszu.

Earfun aplikacja audio bez rejestracji: pobierz naszą najnowszą aplikację i ciesz się zaawansowanymi funkcjami, połączenie z wieloma urządzeniami i tryb gry. Tryb redukcji hałasu wiatru można aktywować w aplikacji, aby zachować spokój podczas jazdy na rowerze lub biegania. Wystarczy pobrać i zacząć, takimi jak indywidualne dostosowanie EQ, Oluv EQ, śledzenie słuchawek, nie wymaga rejestracji. Kryształowo czyste połączenia z 6 mikrofonami: dzięki 6 bardzo czułym mikrofonom i technologii połączeń cVc 8. 0 słuchawki wykorzystują formowanie wiązki, aby wyraźnie uchwycić Twój głos i zredukować irytujące szumy tła, dzięki czemu możesz cieszyć się krystalicznie czystymi połączeniami w jakości HD.

Wygodne noszenie: te kompaktowe słuchawki douszne zostały zaprojektowane z myślą o ergonomicznym punkcie widzenia i idealnie nadają się do codziennego użytku i uprawiania sportu. Na przykład możesz odbierać połączenia z telefonu komórkowego podczas słuchania muzyki na komputerze. Proszę zwrócić uwagę na instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim dla wygodnego noszenia i najlepszej redukcji szumów.
MarkaEarFun #ad
ProducentEarFun #ad
Wysokość1.18
Długość2.64
Waga0.09
Szerokość1.04
Numer częściTW400B-US
ModelEarFun Free Pro 3
Gwarancja24 Miesięcy

3. Sennheiser

#ad

Czarne, Sennheiser HD 450BT bezprzewodowe słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumów, sterowaniem głosem i długą żywotnością baterii

#ad
Sennheiser #ad - Niezawodny partner na co dzień: pozostań zawsze w kontakcie z 30 godzinami pracy baterii z aktywowaną ANC i krótkim czasem ładowania wynoszącym 2 godziny. Doskonały dźwięk bez użycia baterii z indywidualną regulacją głośności, głębokimi dynamicznymi basami, wysokiej jakości obsługą kodeków, w tym AAC i AptX Low Latency.

Spersonalizuj swoje wrażenia dźwiękowe: obsługa aplikacji Sennheiser Smart Control w 8 językach zapewnia korektor, tryb podcastu i aktualizacje oprogramowania układowego. Active noise cancellation zapewnia niezakłóconą przyjemność słuchania: zamknięta konstrukcja nauszna zapewnia wysoką jakość dźwięku również w głośnym otoczeniu. Wersja Bluetooth: 5. 0 Intuicyjne elementy obsługi na słuchawkach: w tym wirtualny asystent przełącznik przyciskowy Siri i Google Assistant.
MarkaSennheiser #ad
ProducentSennheiser #ad
Wysokość3.94
Długość7.09
Waga0.52
Szerokość7.09
Numer częściHD 450BT
ModelHD 450BT
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. Ankbit

#ad

80 godzin odtwarzania telefonu komórkowego,, Ankbit E600Pro słuchawki Bluetooth z aptX Low Latency & HD, hybrydowa redukcja szumów, bezprzewodowe słuchawki nauszne z mikrofonem, High Definition Audio

#ad
Ankbit #ad - Idealne słuchawki z redukcją szumów do pracy, takich jak hałas biurowy, samoloty, w podróży: wbudowane 2 niezależne chipy ANC i 4 mikrofony ANC. Słuchawki bluetooth z bezprzewodową muzyką hd: e600pro obsługuje aptX HD i niestandardowe, dynamiczne sterowniki 40 mm, te funkcje zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe.

Rozmowy telefoniczne w głośnym otoczeniu mają duże znaczenie w jakości rozmów. Bezprzewodowe słuchawki e600pro skutecznie wykrywają i eliminują 95% dźwięków o niskiej i średniej częstotliwości, autobusy itd. Słuchawki low latency do oglądania telewizji: wyposażony w wysokiej klasy chip QCC3034 obsługuje E600Pro aptX Low Latency. Słuchawki nauszne z wbudowanym mikrofonem hd: najnowsza technologia redukcji szumów cvc 8.

0 w słuchawkach bluetooth e600pro filtruje dźwięki z tła, dzięki czemu ludzie mogą łatwiej usłyszeć Twój głos. Bezprzewodowe słuchawki o wysokim czasie pracy baterii: ciesz się 80 godzinami odtwarzania w trybie standardowym, ciesz się również do 45 godzin słuchania muzyki po włączeniu zarówno trybu ANC, jak i Bluetooth. Podczas oglądania telewizji audio i wideo są synchronizowane bez opóźnień.
MarkaAnkbit #ad
ProducentAnkbit #ad
Wysokość3.75
Długość6.2
Waga0.55
Szerokość8.2
Numer częściE600Pro
ModelE600Pro
Gwarancja12 Miesięcy

5. Ankbit

#ad

W, do domowego biura, słuchawki nauszne Bluetooth 5.1, akumulator 60 h, aptX HD i Low Latency, Ankbit E700 bezprzewodowe słuchawki z hybrydową aktywną redukcją szumów, LDAC Hi-Res Wireless Audio

#ad
Ankbit #ad - Zaawansowana aktywna redukcja szumów wbudowane 2 niezależne aktywne chipy redukcji szumów i 4 chipy mikrofonowe, bezprzewodowe słuchawki Ankbit E700 mogą blokować hałas do 35 dB wokół Ciebie. Będziesz cieszyć się wciągającym doznaniem słuchowym, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy zanurzyć się w ulubionej muzyce, bez obaw o to, że zabraknie Ci prądu.

Technologia ldac dzięki bezstratnej technologii kodowania audio ldac słuchawki Ankbit E700 z aktywną redukcją szumów przesyła do trzech razy więcej danych niż standardowe kodeki Bluetooth, dzięki czemu możesz cieszyć się niesamowitymi szczegółami muzyki. Gdy akumulator jest prawie rozładowany, ładuj go przez 5 minut i uzyskaj 5 godzin odtwarzania. 60 godzin odtwarzania ciesz się do 60 godzin odtwarzania w trybie standardowym, 45 godzin w trybie bezprzewodowym ANC przy 60% głośności.

Krystalicznie czyste połączenia - bezprzewodowe słuchawki bluetooth e700 firmy ankbit są wyposażone w najnowszą technologię redukcji szumów cVc 8. 0 zapewniającą krystalicznie czysty, naturalny dźwięk na obu końcach połączenia, nawet w wietrznym, ulicznym lub głośnym otoczeniu. Słuchaj każdego szczegółu słuchawki bluetooth ankbit ldac wyposażone w dwa przetworniki membranowe 40 mm wytwarzają doskonały dźwięk z głębokimi dynamicznymi basami, które są certyfikowane przez Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless.
MarkaAnkbit #ad
ProducentAnkbit #ad
Wysokość1.57
Długość8.26
Waga0.55
Szerokość6.69
Numer częściE700
ModelE700
Gwarancja1 rok

6. Sennheiser

#ad

Czarne, Sennheiser HD 350BT bezprzewodowe składane słuchawki

#ad
Sennheiser #ad - Intuicyjne elementy obsługowe wraz z przyciskiem asystenta głosowego dla Siri i Google Assistant. 30 godzin czasu pracy baterii. Szybkie ładowanie przez usb-c i aktualny Bluetooth 5. Obsługuje aplikację sennheiser Smart Control wraz z korektorem, trybem podcastu i aktualizacjami oprogramowania układowego. Doskonały bezprzewodowy dźwięk z głębokim, dynamicznym basem i obsługą wymagających kodeków, takich jak AAC i AptX Low Latency. Technologia 0-bezprzewodowa zapewnia bezproblemowe, niezawodne połączenia.
MarkaSennheiser #ad
ProducentSennheiser #ad
Wysokość3.94
Długość7.09
Waga0.52
Szerokość7.09
Numer części508384
Model508384
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. 1Mii

#ad

Bezprzewodowy adapter audio z DAC i AptX HD Low Latency do słuchawek, 1Mii B03Pro transmiter Bluetooth 5.3 nadajnik odbiornik do TV, RCA, AUX, HiFi, domowego systemu stereo, Digital Optical

#ad
1Mii #ad - Ciesz się doskonałą rozdzielczością i wiernością szczegółów oraz zapewnij niezmiennie doskonały stosunek sygnału do szumu 121 dB. Qulacomm bluetooth 5. 0transmiter audio 1mii b03pro bluetooth z najnowszym bluetooth 5. 0 csr8675 i obsługą ldac hi-res, aptx Low Latency, Qulacomm aptX HD, aptX i dekodowania AAC.

Brak opóźnienia lip-sync i dual streamtechnologia aptx low latency eliminuje opóźnienie audio bluetooth, urządzenie odbiorcze musi również obsługiwać aptX Low Latency, transmiter Bluetooth 1Mii B03Pro obsługuje Dual-Link jednocześnie, sparuj z dwoma słuchawkami Bluetooth lub dwoma głośnikami Bluetooth i obydwoje ciesz się ultraszybkim strumieniowym przesyłaniem audio. Prawdziwy hi-fi 384 khz/32-bitowy upsampling audiofile Digital to Analogue Converter DAC umożliwia adapterowi Bluetooth dekodowanie i odtwarzanie plików audio w całej swojej bezstratnej okazałości. Atwe przełączanie między hd a niskim priorytetem opóźnień, jeśli Twoje urządzenie obsługuje oba kodeki.

Może osiągnąć zasięg do 80 m na zewnątrz i do 25-35 m w pomieszczeniach. Wskazówka: zasięg może być ograniczony przez router Wi-Fi, przeszkody fizyczne, adapter telewizji bezprzewodowej, takie jak ściany, przeszkody metalowe itd. Wystarczy podłączyć kabel audio i nacisnąć przycisk zasilania, aby uruchomić. Adapter bluetooth b03pro TV bez problemu rozpoznaje Twoje urządzenie BT. Rozszerzenie zasięguodbiornik bluetooth 1mii b03pro wykorzystuje technologię bluetooth klasy 1 i jest wyposażony w dwie anteny.
Marka1Mii #ad
Producent1Mii #ad
Wysokość1.38
Długość1.97
Waga0.55
Szerokość1.57
Numer częściB03Pro
ModelB03Pro
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

8. Inateck

#ad

Inateck aptX HD Bluetooth 5.0 transmiter, niewielkie opóźnienia, z wyświetlaczem, BR1009, obsługuje kabel światłowodowy, adapter audio do 2 słuchawek

#ad
Inateck #ad - Zawsze w trybie czuwania: br1009 pozostaje zawsze w trybie parowania, nawet jeśli kiedykolwiek sparowane urządzenie Bluetooth jest wyłączone. Jakość dźwięku cd: tryb tx i rx obsługują zarówno aptx hd.

Podczas pracy z urządzeniami hi-fi, czy podczas wysyłania lub odbierania, niezależnie od tego, BR1009 zapewnia niezafałszowany dźwięk. Obsługuje aptx low latency: jeśli używasz trybu tx br1009, możesz sparować słuchawki Bluetooth z funkcją aptX-Low-Latency podczas oglądania telewizji. Ze słuchawkami Bluetooth i głośnikiem Bluetooth. Dlatego zalecamy podłączenie BR1009 do źródła zasilania, jeśli akumulator jest pusty.

Z polem wyświetlacza: plus niebieski wskaźnik LED jest widoczny zarówno status transmisji Bluetooth, jak i odbioru. Dual-link: można połączyć z dwoma urządzeniami odbiorczymi bluetooth jednocześnie, np. Br1009 przesyła dźwięk high-Definition do obu urządzeń jednocześnie. Nie można określić opóźnienia.
MarkaInateck #ad
ProducentInateck #ad
Numer częściBR1009-BK
ModelBR1009-BK
Gwarancja12 Miesięcy

9. Sennheiser

#ad

Sennheiser ACCENTUM bezprzewodowe słuchawki Bluetooth – 50 godzin pracy baterii, wysoka jakość dźwięku, hybrydowa technologia ANC przez cały dzień, kolor czarny

#ad
Sennheiser #ad - Hybrydowa technologia anc: gdziekolwiek jesteś: ciesz się najwyższą jakością dźwięku swojej ulubionej muzyki w pracy, na siłowni lub w podróży dzięki aktywnej redukcji szumów lub wybierz tryb przejrzystości, aby pozostać w kontakcie ze środowiskiem.

Intensywne wrażenia dźwiękowe w domu lub w podróży: ciesz się legendarnym dźwiękiem z techniczną precyzją, wbudowanym 5-pasmowym korektorem stereo i regulowanymi trybami dźwięku dla indywidualnej przyjemności słuchania. Eleganckie, stylowe wzornictwo: accentum podkreśla twój osobisty styl, dzięki lekkiemu jak piórko wzornictwu i miękkim silikonowym pałąkom na głowę, jest wytrzymały i przekonuje swoim bezpiecznym dopasowaniem.

Krystalicznie czysta komunikacja: dzięki technologii formowania wiązki 2 mikrofonów doświadcz doskonałej transmisji głosu z wyraźnie zrozumiałym głosem podczas rozmów telefonicznych lub poleceń głosowych. Nieskończona przyjemność słuchania: imponujący czas pracy baterii wynoszący 50 godzin, ergonomiczna, składana konstrukcja zapewnia najwyższy komfort noszenia przez cały dzień.
MarkaSennheiser #ad
ProducentSennheiser #ad
Wysokość7.68
Długość6.5
Waga0.49
Szerokość1.89
Numer części700174
Model700174
Gwarancja24 Miesięcy