Top 10 3D Kalender Abreißen 2024 – Notesy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MEICHI

#ad

9 x 9 x 5 cm, sztuka papierowa z przezroczystym okienkiem, nieklejony, MEICHI Kalendarz 3D na rok 2024, 150 arkuszy błędna wersja z błędem miesięcznym, notatnik 3D, model zamka 3D

#ad
MEICHI #ad - Wszystkie inne informacje z kalendarza są poprawne, a model zamka po użyciu notatek również nie jest ograniczony. Opis błędu produkt zawiera 62 notatki z kalendarzem tygodniowym, ale ze względu na błąd drukowania miesiąc wyświetlany jest jako "grudzień".

Czas płynie i pojawia się piękny zamek. Zamek jest wyposażony w diody led, które sprawiają, że wieczorem świecą. Każdy zestaw jest dostarczany z przezroczystym pudełkiem akrylowym, które służy jako wyświetlacz i chroni zamek przed kurzem. Arkusze z kalendarzem na rok 2024, codziennie odrywaj arkusz. Poznaj cud hogwartu dzięki naszym notatnikom 3D: miniaturowy zamek pojawia się po oderwaniu wszystkich 150 arkuszy 9 x 9 x 5 cm. Baterie guzikowe nie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaMEICHI #ad
ProducentMEICHI #ad
Numer częściMC061
ModelMC061

2. MEICHI

#ad

Model zamka 3D, MEICHI Notatnik 3D, 9 x 8 x 4 cm, nieklejony, sztuka papierowa z pudełkiem na wyświetlacz, 140 arkuszy, dekoracja stołu, przezroczysty

#ad
MEICHI #ad - Pasujące do tego przepiękne pudełko na notatki jest pięknym prezentem na urodziny i rocznice. Byłby to również wspaniały prezent bożonarodzeniowy dla każdego fana magii lub miłośnika sztuki papierowej.

Po wykorzystaniu całego bloku notatki, starannie wykonany zamek zostanie w pełni ujawniony. Model jest bogaty w detale i zachwyca żywymi kolorami. Sprytne wzornictwo zaczyna się od grubego bloku papieru z każdym arkuszem w innym kolorze. Akrylowe etui w pudełku prezentowym, dzięki czemu magiczny zamek można postawić na stołach lub regałach, w domu lub w biurze.

To pudełko na notatki jest zarówno wizualnie interesujące, jak i stanowi główny przykład funkcjonalnego wzornictwa. Niektóre strony mają wzory pop-up. Napisz notatkę do kolegów lub napisz notatkę dla siebie. Notatnik z miniaturowym dziełem sztuki 3d: ten notatnik "pogłębi" piękny zamek z każdym arkuszem, który usuniesz z każdego arkusza.
MarkaMEICHI #ad
ProducentMEICHI #ad
Wysokość1.57
Długość3.54
Szerokość3.15
Numer częściMC009
ModelMC009

3. CREECHWA

#ad

"zrób to sam", notatnik do rzeźbienia papieru, karteczki samoprzylepne 3D, czytelni drzewo, Notatnik 3D z lampkami i uchwytem na długopisy, kreatywne notatki do biura

#ad
CREECHWA #ad - Miejsce mały rozmiar, które można umieścić w sypialni, szkole, salonie, jest to idealna dekoracja i akcesoria biurowe, studiu, biurze i innych miejscach. Funkcjamoże być używany jako uchwyt na długopisy, karteczki samoprzylepne i zakładki, z funkcją oświetlenia; po włączeniu światła LED drzewo Marriage staje się bardziej żywe i czarujące, a odrywanie karteczek samoprzylepnych jest również sposobem na relaks i dekompresję.

Materiałgrawerowanie laserowe, nieszkodliwy dla ludzkiego ciała i zdrowia, tekstura jest wyraźna; wysokiej jakości specjalny papier, kartka papierowa ma różne elementy. Dekoracjata papierowa notatka 3d ze światłem jest zarówno notatnikiem 3D, piękny i praktyczny, model drzewa weselnego będzie wyglądał powoli, jak i dekoracją artystyczną.

Zawartość opakowania: 1 x podkładka do notatek 3D; 1 x przezroczyste pudełko akrylowe; 1 x ekskluzywne pudełko; 2 baterie CR2032. Jeśli oderwiesz papier notatnika strona po stronie, o znaczeniu kolekcjonerskim i przypominającym.
MarkaCREECHWA #ad
ProducentCreechwa #ad
Numer częściGeneric
Gwarancjanie dotyczy

4. Toerjii

#ad

Notatnik 3D, nieprzywierających, notatek, notatek artystycznych, kalendarz stołowy na rok 2024, prezent D, DIY, klocków, DIY, kreatywny blok papierowy do wkładów memo 3D, do rzeźbienia

#ad
Toerjii #ad - Unikalny design: notatnik 3d to czarujące arcydzieło, które dodaje elegancji i artystycznej atmosfery do każdego pomieszczenia. Pomaga uchwycić ważne rzeczy i przypomnieć o nich. Wysokiej jakości materiał: ten notatnik z kalendarzem 3d jest wykonany z wysokiej jakości, przyjaznego dla środowiska papieru i technologii rzeźb papierowych, profesjonalnego, która jest uzupełniona wielokolorowym papierem dekoracyjnym i emanuje wyjątkowym urokiem.

Idealnie nadaje się na takie okazje jak urodziny, dzięki czemu jest wyjątkowym wyborem na prezent. Idealny prezent: ten ręcznie robiony notatnik artystyczny to nie tylko praktyczne artykuły biurowe do codziennego użytku, Walentynki i Boże Narodzenie, ale także źródło radości. Jego wszechstronne funkcje czekają na odkrycie. Wielobarwny papier dekoracyjny dodaje dodatkowego akcentu piękna. Notatnik ma nietypowy kształt i każdego dnia odsłania nową figurę, co nadaje mu zabawny i niepowtarzalny charakter.

Jest to nie tylko doskonała dekoracja, ale również praktyczne narzędzie do zapamiętywania. Atwa obsługa: wystarczy oderwać karteczki samoprzylepne i kalendarz z terminarza 3D i pozostawić delikatne figurki. Idealnie nadaje się do dzieł sztuki, dekoracji biurka, artykułów biurowych i przedmiotów kolekcjonerskich. Zapisywanie wspomnień: notatnik z kalendarzem 3d z różnymi kształtami i unikalnymi papierowymi notatkami przyciąga uwagę wszystkich.
MarkaToerjii #ad
ProducentToerjii #ad
Numer części3D-RL-01
GwarancjaDożywotnia gwarancja

5. XPJBKC

#ad

Sztuka papierowa, papierowa rzeźba, kreatywny kalendarz stołowy notatki ze światełkami, 150 arkuszy, model zamku 3D Hogwart, "zrób to sam", 9 x 9 x 5 cm, XPJBKC Notatnik 3D Harry Potter

#ad
XPJBKC #ad - Te podkładki 3d memo pad mogą być używane w domu, przyjaciół i kolegów z klasy na urodziny, Walentynki, w szkole i w biurze i umieścić w dowolnym miejscu. Po użyciu podkładki memo 3d stopniowo zaprezentuje się piękny model zamkowy papierowej rzeźby, ponieważ karteczki samoprzylepne i kalendarze są odrywane.

Jeśli bateria jest rozładowana, można samodzielnie wymienić baterię. Najlepszy prezent: jest to idealny prezent dla rodziny, boże narodzenie i inne święta. Doskonałe wspomnienia: możesz używać kreatywnych notatek z kalendarza biurkowego w szkole i w pracy, a także bardzo dobrze nadają się do wspomnień. Jego wyjątkowy design i ekskluzywny wygląd mogą dodać odrobinę mody i piękna do biura, gabinetu lub domu.

Doskonała dekoracja: nasz kalendarz z notatnikiem 3d to nie tylko narzędzie, ale również element dekoracyjny. W czasie pracy można zapisać kilka ważnych rzeczy, czas i numery telefonów. Kreatywny notatnik 3d: wygląda jak zwykły notatnik, ale kryje zapierający dech w piersiach design. Wystarczy włączyć przełącznik, aby świeciła i wyglądała piękniej w nocy. Z diodami led: papier 3d jest wyposażony w diody led.
MarkaXPJBKC #ad
ProducentXPJBKC #ad
Wysokość1.97
Długość3.54
Waga1.04
Szerokość3.54
Numer częściBlocs Mémo 3D-A
ModelBlocs Mémo 3D-B

6. Sophisticate

#ad

Prezent DIY, notatnik 3D, kreatywna rzeźba papierowa, Notatnik 3D, prezent, kalendarz stołowy 2024, elegancki, wykwintny, z motywem królika 3D, dekoracyjny, papierowa rzeźba

#ad
Sophisticate #ad - Niezależnie od tego, prezent z podziękowaniem lub wyraz uznania, ta podkładka 3D z pewnością zrobi wrażenie na odbiorcy i sprawi radość. Idealny pomysł na prezent: nasz notatnik 3d jest idealny dla miłośników sztuki, dzieci lub każdego, czy jako prezent urodzinowy, kto docenia piękno i funkcjonalność wyjątkowego artykułu piśmienniczego.

Redukcja stresu: odrywanie kartek memo może być doświadczeniem ułatwiającym stres, które pozwoli Ci się zrelaksować i odprężyć. Wysokiej jakości materiał: nasz notatnik 3D jest wykonany ze specjalnego papieru, bezpieczny, nietoksyczny i łatwy do rozerwania, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Twój pulpit potrzebuje pięknej, co sprawia, ale praktycznej dekoracji, niewielki rozmiar nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Wielofunkcyjny i wyjątkowy design: ekskluzywny notatnik 3D kalendarz tygodniowy może być używany nie tylko jako praktyczny notatnik, ale również jako uchwyt na długopisy, kalendarz stołowy, zakładka, dekoracja artystyczna i przedmiot kolekcjonerski.

Jest to idealne dzieło sztuki, dekoracja biurka, artykuły biurowe i przedmioty kolekcjonerskie. Najlepsza dekoracja: po oderwaniu listków memo stopniowo ukazuje się wyjątkowy wzór zająca, że idealnie nadaje się do kolekcjonowania lub używania jako element dekoracyjny.
MarkaSophisticate #ad
Numer częściJS-04097

7. Dorccsi

#ad

Dekoracyjny notatnik 3D, zając, notatnik 3D, elegancki, notatnik 3D, przyjaciół, wykwintny, notatnik, prezent, Kalendarz Time Piece 2024, do biura, dla kolegów, salonu, na biurko

#ad
Dorccsi #ad - Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji ta podkładka memo może być dumnie wyświetlana na biurku, aby trzymać ją w dobrze wentylowanym i suchym miejscu, która umożliwia łatwe umieszczenie na każdej powierzchni. Atwe wyświetlanie: podkładka memo jest wyposażona w stabilną podstawę, aby zapobiec zamoczeniu papieru.

Unikalna i wykwintna: poznaj znaczenie i kreatywność podkładki memo 3d. Niezależnie od tego, prezent z podziękowaniem lub znak uznania, czy jako prezent urodzinowy, nauczycielom, przyjaciołom, kolegom, ta podkładka do notatek 3D z pewnością zrobi wrażenie na odbiorcy i sprawi radość. Można go podarować członkom rodziny, dzieciom i każdemu, kto ceni kreatywność i wyjątkowość. Kompaktowy rozmiar i wysokiej jakości papier: podkładka memo ma niewielkie rozmiary i ma wymiary około 9 x 4, 8 x 4, około 160 stron, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwa do przenoszenia.

Zastosowany papier wysokiej jakości gwarantuje, 8 cm, że pisanie nie przesiąka i zapewnia płynne i przyjemne wrażenia podczas pisania. Kiedy oderwiesz arkusze notatek, unikalny wzór królika stopniowo ujawnia się, co czyni go idealnym do kolekcjonowania lub używania jako element dekoracyjny. Idealny prezent: unikalna konstrukcja podkładki memo 3d sprawia, że jest to przemyślany i sensowny wybór prezentu. Każde zużycie staje się chwilą zaskoczenia i radości oraz doda odrobiny emocji do codziennych zadań. Ważne jest jednak, półce lub w innym pomieszczeniu.
MarkaDorccsi #ad
ProducentDorccsi #ad
Wysokość1.97
Długość3.94
Waga0.4
Szerokość3.94
Numer części8FL2PGUNSB9T1EAZ793-02

8. Generisch

#ad

Kalendarz artystyczny 3D, sztuka rzeźbienia papieru, karteczki samoprzylepne 3D, praktyczne notatki pocztowe, notatki 3D,, notatnik do wycinania papieru, domek na drzewie Sakura, Generisch Notatnik 3D

#ad
Generisch #ad - Niezależnie od tego, ciesz się pięknem domku z kwiatami wiśni. Wzór lustraspód tego trójwymiarowego notatnika ma lustrzaną konstrukcję, która dodaje całej scenerii więcej magii i wyobraźni. Jednocześnie podłoga lustra może również wzmocnić odbicie światła. Lustro na spodzie odzwierciedla panoramiczny widok całego domku na wiśnie, czy w ciągu dnia czy w nocy, dzięki czemu poczujesz się jak w bajkowym świecie.

Efekt świetlny leddrzewko wiśniowe na tym trójwymiarowym notatniku jest również ozdobione małymi diodami LED, które nadają całej scenerii ciepłą atmosferę. Ekskluzywne wzornictwo ten trójwymiarowy notatnik z panoramicznym papierowym rzeźbieniem w jasnym domku na drzewie wykorzystuje ekskluzywną technologię rzeźbienia papieru, aby przedstawić żywą scenę domku z kwiatami wiśni. W nocy emanuje delikatnym blaskiem i tworzy romantyczną atmosferę.

Jednocześnie proces rzeźbienia w papierze sprawia, bezzapachowy, nadając Twojemu domowi artystyczną atmosferę. Materiał przyjazny dla środowiskaten trójwymiarowy notatnik jest wykonany z ekologicznych materiałów papierowych, że cały produkt jest delikatniejszy i delikatniejszy, jest przyjazny dla środowiska, bezpieczny i niezawodny. Niezależnie od tego, ale również jedyny w swoim rodzaju ornament. Projekt domku na drzewie wiśniowym jest prosty, czy jest to prezent lub do użytku osobistego, jest to dobry wybór. Daje uczucie przebywania w lesie marzeń.
MarkaGenerisch #ad
ProducentXGXFKLJK #ad
Numer częściGeneric-19ecc0

9. FOMTOR

#ad

Papierowe notatki, prezenty domek na drzewie, sztuka z klocków, pamiątki, 200 szt., do samodzielnego wykonania, zielone, Walentynki, FOMTOR Notatniki 3D, kreatywny dekoracyjny prezent, ślub

#ad
FOMTOR #ad - W czasie pracy można zapisywać ważne rzeczy, czas i numery telefonów. Piękny i praktyczny w użyciu, będzie to świetny prezent niespodzianka na każde wakacje. Atwy do usunięcia, a papier do notatek jest gładki i gładki. Doskonałe wspomnienia: można ich używać w szkole i pracy, a także doskonale nadają się do wspomnień.

Karteczki samoprzylepne 3D mogą również złagodzić stres. Kolekcja dekoracji: jeśli oderwiesz notatki 3d strona po stronie, piękny i praktyczny, model zamka pojawia się powoli, z kolekcją i pamiątką. Kolorowe naklejki papierowe z różnymi elementami przyciągają uwagę. Mały rozmiar, salon, takich jak: sypialnia, biuro i tak dalej. Zawartość opakowania: 1 x podkładka do notatek 3d, szkoła, gabinet, odpowiedni na wiele okazji, 1 x przezroczyste pudełko akrylowe i pudełko prezentowe.

Może być używana jako nieklejąca notatka, kształt zatrzasku: Kartka papierowa jest łatwa do oderwania, uchwyt na długopis i zakładka. Po włożeniu do przezroczystego pojemnika na kurz idealnie nadaje się do długotrwałego wyświetlania na biurku lub regale na książki jako akcent. Jedyny w swoim rodzaju prezent dla każdego: budowanie notatników to rzemiosło artystyczne, codzienne pisanie notatników, prezent dla kolegów z klasy, rocznice, rodziny lub dzieci na Walentynki, przyjaciół, urodziny itp.
MarkaFOMTOR #ad
ProducentFOMTOR #ad
Numer częściF0616_157
GwarancjaNO

10. EHOTER

#ad

3D, dla kolegów, do biura, notatnik artystyczny 3D, salonu, zając, wykwintny, na biurko, przyjaciół, EHOTER Kalendarz 2024, elegancki, notatnik 3D, notatnik, prezent, dekoracyjny

#ad
EHOTER #ad - Można go podarować członkom rodziny, dzieciom i każdemu, przyjaciołom, kolegom, czy jako prezent urodzinowy, nauczycielom, kto ceni kreatywność i wyjątkowość. Niezależnie od tego, ta podkładka do notatek 3D z pewnością zrobi wrażenie na odbiorcy i sprawi radość. Każde zużycie staje się chwilą zaskoczenia i radości oraz doda odrobiny emocji do codziennych zadań.

Jednak ważne jest, aby ostrożnie obchodzić się z procesem oddzielania, aby zachować delikatne szczegóły projektu. Redukcja stresu: oderwanie arkuszy notatek może być doświadczeniem ułatwiającym stres, które pozwala się zrelaksować i odprężyć. Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji ta podkładka memo może być dumnie wyświetlana na biurku, która umożliwia łatwe umieszczenie na każdej powierzchni. Atwe wyświetlanie: podkładka memo jest wyposażona w stabilną podstawę, aby trzymać ją w dobrze wentylowanym i suchym miejscu, aby zapobiec zamoczeniu papieru.

Ważne jest jednak, półce lub w innym pomieszczeniu. Kompaktowy rozmiar i wysokiej jakości papier: podkładka memo ma niewielkie rozmiary i ma wymiary około 9 x 4, około 160 stron, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwa do przenoszenia. Unikalna i wykwintna: poznaj znaczenie i kreatywność podkładki memo 3d. Zastosowany papier wysokiej jakości gwarantuje, 8 cm, 8 x 4, że pisanie nie przesiąka i zapewnia płynne i przyjemne wrażenia podczas pisania.
MarkaEHOTER #ad
ProducentEHOTER #ad