Top 10 Camper Zubehör – Siatki samochodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AOKITO

#ad

Do przyczep kempingowych, kampera, vanów dostawczych 36 x 18 cm, siatka do bagażnika, ciężarówek, siatka do przechowywania z haczykami, siatka do samochodu, AOKITO Siatka na bagaż, śruba

#ad
AOKITO #ad - Napoje, akcesoria do półek samochodowych itp. Wysokiej jakości materiały: ulepszone kieszenie siatkowe na siedzenia samochodowe wykonane są z wysokiej jakości nylonu i materiałów PP, pęknięcia i blaknięcie, odporne na uszkodzenia, które są mocne i trwałe, elastyczne, a także odporne na rozerwanie i zapewniają długą żywotność.

Wytrzymała i niezawodna: nie odrywają się łatwo, a wzmocnienia paznokci sprawiają, że nasze siatki do przechowywania są mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Zawartość opakowania: otrzymasz 4 kieszenie siatkowe do przechowywania samochodów o wymiarach 36 x 18 cm z haczykami i 20 śrubami, pasują do większości samochodów i w wystarczającej ilości do codziennego użytku i zapasów. Rama ma 4 otwory na śruby i może być przymocowana do większości płaskich powierzchni bez obaw o spadające przedmioty. Szeroki zakres zastosowań: nadaje się do instalacji w większości miejsc, samochodów, łodzi, nie tylko w samochodach.

Atwa i bezpieczna instalacja za pomocą śrub do samochodów ciężarowych, przyczep kempingowych, kamperów lub nawet wszędzie w domu. Oszczędność miejsca: te kieszenie siatkowe na siedzenia samochodowe mogą zaoszczędzić sporo miejsca. Można ich używać do uporządkowania wielu rzeczy w samochodzie, narzędzia awaryjne, narzędzia, szczególnie jeśli jesteś w podróży samochodem. Te siatki do przechowywania mogą pomóc w organizacji innych przedmiotów.
MarkaAOKITO #ad
ProducentAOKITO #ad
Numer częściCWW-4
ModelCWW-4

2. VEUWOLM

#ad

Uniwersalna siatka ochronna, torba siatkowa z zapięciem na rzepy, do bagażnika samochodowego/SUV 40 x 25 cm, VEUWOLM Torba siatkowa do bagażnika samochodowego, do bagażnika, 4 sztuki

#ad
VEUWOLM #ad - Atwy i bezpieczny montaż za pomocą dołączonych śrub w ciężarówkach, kamperach, łodziach, wózkach golfowych, samochodach, a nawet w każdym miejscu w domu. Wysokiej jakości materiały - nasz organizer trunk net jest wykonany z wysokiej jakości, elastycznego nylonu, aby był wytrzymały i praktyczny.

Podczas zdejmowania nie uszkadza wnętrza samochodu. Po zamontowaniu na ścianie może pomieścić elektronikę, butelki z wodą i wiele więcej, książki, który nie zajmuje miejsca, bez zaśmiecania cennego miejsca w pojeździe rekreacyjnym. Siatkę bagażową należy naklejać tylko na bagażnik, oparcie lub inne elementy flanelowe. Po zdjęciu worka siatkowego wnętrze nie zostanie zniszczone. Siatka do przechowywania bagażnika - dzięki tej torbie do przechowywania z siatki do bagażnika możesz uporządkować i sortować rzeczy w samochodzie, butelki, chusteczki do czyszczenia, bilety itd.

Odpowiedni rozmiar - rozmiar naszej siatki do przechowywania wynosi 25 x 40 cm, co jest łatwe do zainstalowania w większości miejsc i nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki kompaktowej ramie i podwójnej warstwie kieszenie z siatki są bardziej trwałe. Atwa instalacja: magic tape można łatwo i bezpiecznie przymocować do bagażnika, oparcia lub innych pozycji flanelowych. Dzięki temu twój samochód będzie czystszy i bardziej uporządkowany. Siateczkową torbę można łatwo przymocować za pomocą magicznych naklejek.
MarkaVEUWOLM #ad
ProducentVEUWOLM #ad
Numer częściWYF-A-106
ModelWYF-A-106

3. UIHOL

#ad

Siatka do przechowywania, 3 sztuki, UIHOL Siatka do bagażnika kempingowego, 40 x 20 cm, domu siatka o dużej elastyczności, wielofunkcyjna siatka do odkładania akcesoriów do łodzi

#ad
UIHOL #ad - 3 sztuki x torba siatkowa do bagażnika, mocna i trwała, 21 śrub w zestawie. Różnorodność funkcji - jeśli szukasz przechowywania, butelki z wodą i wiele więcej, może pomieścić elektronikę, ta rozciągliwa siatka jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Wzmocnienie paznokci sprawia, że nasza siatka do przechowywania jest mocniejsza, a nośność jest większa. W razie pytań prosimy o kontakt. Nie odpadają łatwo. Przymocowany do ściany, które nie zajmuje miejsca, książki, bez zaśmiecania cennego miejsca w pojeździe rekreacyjnym. Jakość obsługi posprzedażnej - jesteś chroniony przez naszą bezproblemową satysfakcję i 90-dniowy zwrot pieniędzy! 24-godzinna obsługa klienta. Atwy i bezpieczny montaż za pomocą śrub, samochodzie, które znajdują się w ciężarówce, a nawet w każdym miejscu w domu.

Odpowiedni rozmiar - rozmiar naszej siatki do przechowywania wynosi 40 x 20 cm, wózku golfowym, pojeździe rekreacyjnym, co nadaje się do instalacji w większości miejsc i nie zajmuje dużo miejsca. Duża wartość - wyprodukowana z wysokiej jakości nylonu i polipropylenu, duża elastyczność i niełatwa do uszkodzenia. Rama ma otwory na 7 śrub i może być przymocowana do większości płaskich powierzchni.
MarkaUIHOL #ad
ProducentUIHOL #ad
Waga277
Numer częściNew Car Seat Net
ModelNew Car Seat Net

4. Einesin

#ad

Z zapięciem na rzepy, uniwersalna siatka ochronna do bagażnika, 30 x 25 cm, Torba siatkowa do bagażnika, wykonana z nylonu, do samochodów i SUV-ów, elastyczna siatka do przechowywania, 4 sztuki

#ad
Einesin #ad - Metoda instalacjibagażnik samochodowy, oparcie lub każde inne miejsce z flauszem, które można przykleić za pomocą zapięcia na rzepy należy to sprawdzić przed złożeniem zamówienia. Jakość obsługi posprzedażnej30 x 25 cm, większy rozmiar, dodatkowa przestrzeń do przechowywania w samochodzie.

W razie pytań prosimy o kontakt. Dzięki kompaktowemu obramowaniu i podwójnej warstwie kieszenie z siatki są bardziej trwałe. Wysokiej jakości materiałyta siatka do bagażnika jest wykonana z wysokiej jakości nylonu, o dużej elastyczności, elastycznej i odpornej na zużycie. Liczba sztuk: 4 sztuki. W przypadku nieużywania można go złożyć do płaskiego kształtu w celu łatwego przechowywania.

24-godzinna obsługa klienta. Specyfikacjacałkowity rozmiar tylnego organizera siatkowego wynosi 30 x 25 cm, ta automatyczna torba do przechowywania spełni Twoje codzienne potrzeby. Pomocnik w samochodachdzięki tej siatkowej torbie możesz uporządkować i sortować rzeczy w samochodzie, spraye do czyszczenia, chusteczki do czyszczenia, takie jak żywność, bilety itp. Butelki, dzięki czemu Twój samochód będzie bardziej czysty i uporządkowany.
MarkaEinesin #ad
ProducentEinesin #ad
Wysokość0.79
Długość7.87
Szerokość5.91
Numer części1-114
Model2020

5. UIHOL

#ad

Uniwersalna siatka do bagażnika samochodowego z zapięciem na rzepy, UIHOL Torba siatkowa do bagażnika samochodowego 4 sztuki, wytrzymała siatka do bagażnika do uniwersalnego, 40 x 25 cm

#ad
UIHOL #ad - Doskonały materiał - ta siatka do bagażnika jest wykonana z wysokiej jakości, elastycznego nylonu, jest wytrzymała i praktyczna. Po usunięciu siatki wnętrze nie zostanie zniszczone. Wystarczy przykleić siatkę bagażową do bagażnika, oparcia lub innego flanelowego dodatku.

35 x 20 cm, ta automatyczna torba do przechowywania spełni Twoje codzienne potrzeby. Specyfikacja i opakowanie - 4 sztuki magicznych naklejek samochodowych, rozmiar ok. Miejsce instalacji: bagażnik samochodowy, oparcie lub inne miejsce z flauszem, które można przykleić za pomocą zapięcia na rzepy należy to sprawdzić przed złożeniem zamówienia. W przypadku nieużywania można go złożyć do płaskiego kształtu w celu łatwego przechowywania. Pomocnik w samochodach - dzięki tej siatkowej torbie możesz organizować i sortować rzeczy w samochodzie, butelki, chusteczki do czyszczenia, takie jak żywność, spraye do czyszczenia, bilety itp.

Dzięki czemu twój samochód będzie bardziej czysty i uporządkowany. Dzięki magicznym naklejkom torbę z siatki można łatwo zainstalować. Dzięki kompaktowemu obramowaniu i podwójnej warstwie kieszenie z siatki są bardziej trwałe. W razie pytań prosimy o kontakt. Jakość obsługi posprzedażnej - jesteś chroniony przez naszą bezproblemową satysfakcję i 90-dniowy zwrot pieniędzy! 24-godzinna obsługa klienta.
MarkaUIHOL #ad
ProducentUIHOL #ad
Wysokość0.2
Długość15.75
Waga0.57
Szerokość9.84
Numer częściCar Storage Net mesh
Model260g

6. Ruesious

#ad

Siatka na bagażnik, 4 sztuki, z zapięciem na rzepy do samochodu, na rzep, 30 x 25 cm, Ruesious Torba siatkowa do bagażnika, uniwersalna siatka do bagażnika, elastyczna siatka do przechowywania

#ad
Ruesious #ad - Trwała, wytrzymałego materiału nylonowego. Zwiększenie przestrzeni magazynowej: organizer samochodowy zapewnia dodatkowe miejsce w samochodzie na butelki, sprzęt sportowy, żywność w podróży, ważne rzeczy i narzędzia naprawcze. Całkowity rozmiar 30 x 25 cm.

Rozciągliwy – organizer samochodowy z siatki siatkowej ma właściwość rozciągania, aby zabezpieczyć wszystkie przedmioty na miejscu, bez ich niszczenia i zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie przedmioty. Tylko jeden krok można łatwo zainstalować lub zdjąć, nie jest wymagane dodatkowe wyposażenie, aby pojazd był bezpieczniejszy. Przechowując w nim rzeczy, które nosisz, wyposażenie awaryjne i tym podobne, takie jak zabawki Twoich dzieci, bombki, wszystkie przedmioty są bezpiecznie chronione przed bieganiem podczas długiej wyboistej jazdy.

Bardzo lekka, ale elastyczna, wysokiej jakości torba do bagażnika - siatka do przechowywania. Wygodny i praktyczny – organizer samochodowy to najwygodniejszy i najbardziej praktyczny organizer z siateczki. Ta siatka do przechowywania samochodu jest wykonana z wysokiej jakości, wytrzymuje dużo i zapewnia porządek w bagażniku. Atwy montaż – organizer samochodowy łatwy i bezpieczny do zamocowania tylną stroną po stronie drzwi.
MarkaRuesious #ad
ProducentRuesious #ad
Numer części101555222

7. Vicera

#ad

Przyczepy kempingowej z masywnymi hakami • organizer samochodowy i zabezpieczenie bagażnika, Vicera Siatka bagażowa 70 x 60 cm • siatka do bagażnika do samochodu

#ad
Vicera #ad - Masywne haczyki – haczyki na narożnikach siatki są odporne na pęknięcia i można je łatwo przymocować do oczek. Uniwersalne zastosowanie – siatka samochodowa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu można ją stosować we wszystkich popularnych samochodach. Atwy montaż – haczyki można łatwo zamocować i ponownie zdjąć. Siatka premium – siatka jest wykonana z wysokiej jakości materiału poliestrowego, aby zapewnić trwałość i trwałość. Idealny organizer – siatka do bagażnika zapewnia porządek i bezpieczeństwo w bagażniku.
MarkaVicera #ad
ProducentVicera #ad
Numer częściKN-S1-S
ModelKN-S1-S

8. Upgrade4cars

#ad

Elastyczna siatka do przechowywania, uniwersalna siatka do przechowywania, 2 organizery samochodowe, 40 x 25 cm, gadżet do, akcesoria samochodowe, Upgrade4cars Torba siatkowa do bagażnika na rzep

#ad
Upgrade4cars #ad - 2 organizery do bagażnika – 40 x 25 cm. Nieskomplikowany i szybki montaż, bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości | Upgrade4cars. Torba z siatki bagażnika z PCW z paskami na rzepy. Wydajność: możliwość dopasowania, łatwa w utrzymaniu, do 10 000 cykli otwierania. ⭐️.
MarkaUpgrade4cars #ad
ProducentUpgrade4cars #ad
Wysokość2.76
Długość9.84
Szerokość7.87
Numer częściO2
ModelO2

9. VEHIRIE

#ad

łodzi, vana, zestaw 2 sztuk siatek do przechowywania, kampera, akcesoria do użytku wewnątrz samochodu, domu, VEHIRIE Siatka bagażowa, kampera, 36,5 x 25 cm

#ad
VEHIRIE #ad - Praktyczna - torba z siatki vehirie może być umieszczona obok fotela samochodowego lub w bagażniku samochodu, butelki z wodą, aby przechowywać małe przedmioty, książki, narzędzia i części. Atwa instalacjatorba do przechowywania jest dostarczana z 4 samoprzylepnymi stykami i śrubami mocującymi. Wysokiej jakości materiał - siatka do przyczep kempingowych jest wykonana z wysokiej jakości lateksu i włókien poliestrowych.

Uwaga: samoprzylepne naklejki są przeznaczone do tymczasowego mocowania, w celu długotrwałego użytkowania należy użyć śrub do mocowania. Są one podwójnie testowane pod kątem zgodności z materiałami i lotnych związków organicznych VOC, które jest grubsze, elastyczny i wysokiej jakości. Pomaga zorganizować przestrzeń do przechowywania i utrzymać porządek, takie jak elektronika, dzięki czemu jest doskonałym akcesorium samochodowym. Ulepszony design - w porównaniu ze starą wersją na rynku dodaliśmy przenośny uchwyt do noszenia, aby otwieranie kieszeni z siatki było łatwiejsze i szybsze.

Haki mocujące są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, że materiał jest gęstszy, co oznacza, aby były bezpieczniejsze. Wielofunkcyjność - siatki do przechowywania i organizacji vehirie mogą być używane w domu, ale również w podróży w przyczepach kempingowych, w garażu, warsztacie lub kuchni, łodziach, autobusach i innych pojazdach silnikowych. Wskazówka: organizer jest przeznaczony do przechowywania małych przedmiotów i porządku w środku, nie do przechowywania ciężkich przedmiotów. Ulepszone surowce zwiększają wagę, mocniejsze i trwalsze.
MarkaVEHIRIE #ad
ProducentVEHIRIE #ad
Wysokość0.2
Długość14.37
Waga0.77
Szerokość9.84
Numer częściVR07S-HQ2
ModelVRFR07S
Gwarancja3 Miesięcy

10. ZOVHYYA

#ad

Rozciąga się na 120 x 160 cm, 60 x 80 cm, nadaje się do większości, ZOVHYYA Siatka na bagażnik, super elastyczna, siatka do bagażnika z 6 karabińczykami i 4 klamrami z tworzywa sztucznego ABS

#ad
ZOVHYYA #ad - Organizer samochodowy można złożyć, aby schować go pod siedzeniami, w bagażniku itd. Atwa instalacja siatka bagażowa jest wyposażona w 6 karabińczyków i 4 klamry z tworzywa sztucznego ABS. Uniwersalna siatka bagażowa nadaje się do limuzyn, SUV-ów, samochodów kempingowych i wielu innych.

Nowe wzornictwo - siatka bagażowa może być używana płasko lub postawiona. Normalny rozmiar siatki do bagażnika wynosi 60 x 80 cm, a rozciągliwa siatka bagażowa może osiągnąć 120 x 160 cm. Siatka samochodowa jest wystarczająco elastyczna, elastyczna i odporna na zużycie. Rozmiar siatki bagażowej - siatka bagażowa zovhyya jest bardzo elastyczna. Nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia. Wysokiej jakości materiał - siatka do bagażnika wykonana jest z polipropylenu, jest bardzo elastyczna, kieszeń z siatki jest bardziej trwała.

Zastosowanie siatki bagażowej - korzystanie z siatki bagażowej do wiązania bagażu w bagażniku jest wygodne i bezpieczne oraz obowiązkowe w podróży. Należy unikać bałaganu i zarysowań. Pozwól swojemu samochodowi w mgnieniu oka uporządkować. Siatka do bagażnika może łatwo związać bagaż i zapobiec jego kołysaniu się w samochodzie. Siatka do bagażnika nadaje się do większości samochodów.
MarkaZOVHYYA #ad
ProducentZOVHYYA #ad
Wysokość0.79
Długość9.84
Szerokość9.84
Numer częściEU0048
ModelM
Gwarancja24 Miesięcy