Top 10 Geschenkpapier Rolle Männer – Papier do pakowania prezentów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ARKRAFT

#ad

ARKRAFT 3 arkusze papieru do pakowania prezentów 100 x 70 cm Funny sushi 18-8975

#ad
ARKRAFT #ad - Wykonanie: farba offsetowa z nadrukiem papieru o gramaturze 80 g/m², łatwa do złożenia. Wskazówka dla klientów: karta jest składana przed wysyłką do klienta i chroni przed zagnieceniami. Idealnie nadaje się do pakowania dużych prezentów. Wymiary: 90 x 65 cm. Zawartość: w pakiecie znajdują się 3 arkusze. Pochodzenie: 100% papier z włoch, papier nadający się do recyklingu, przyjazny dla środowiska.
MarkaARKRAFT #ad

2. JUNG SCHÖNER VERPACKEN

#ad

Papier do pakowania prezentów 3 rolki, urodziny, na perłowym połysku. Na wesela, walentynki. Szlachetny i wysokiej, motyw brokatu złoty ozdobny papier do pakowania prezentów w kolorze kremowym

#ad
JUNG SCHÖNER VERPACKEN #ad - Jedna rolka ma wymiary 75 x 150 cm i jest wykonana z wysokiej jakości papieru powlekanego matowo, 70 g/m². Pięknie klasyczny, szlachetny i wysokiej jakości połyskujący! Luksusowy papier prezentowy dobrze się komponuje – nasze piękne papier do pakowania prezentów premium można idealnie łączyć ze sobą dzięki zredukowanej kolorystyce.

Perłowe pigmenty efektowe – dzięki zastosowaniu pigmentów efektowych na bazie miki ten elegancki papier do pakowania uzyskuje wyjątkowy efekt połysku i koloru, który można znaleźć tylko w naturze. Przyjazne dla środowiska rolki papieru – świadomie stawiaj na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Trzy rolki – nasz zestaw zawiera 3 rolki brokatu złota, dzięki czemu można bez trudu zapakować duże prezenty. Ze złotą wstążką prezentową można również wykorzystać jako papier urodzinowy lub na Boże Narodzenie jako papier prezentowy na Boże Narodzenie.

Jednocześnie można go doskonale zapakować, urodziny. Nadaje się również do majsterkowania na chrzest, który nawet przy największych obciążeniach nie ma tendencji do rozerwania. Najwyższa jakość z niemiec – przeżyj wreszcie papier urodzinowy lub bożonarodzeniowy, komunię, początek roku szkolnego, bierzmowanie, dzieci, Dzień Matki, a pogniecenia należą już do przeszłości. Nasze papier do pakowania prezentów są wykonane z certyfikowanego papieru surowego i pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.
MarkaJUNG SCHÖNER VERPACKEN #ad
ProducentJUNG Verpackungen #ad
Wysokość1.57
Długość29.53
Szerokość5.51
Numer częściPA045658.075.1.50.03

3. JUNG SCHÖNER VERPACKEN

#ad

Romby na matowej, nowoczesne paski papieru do pakowania prezentów, zestaw 3 rolek 75 x 150 cm, wysokiej jakości uszlachetnione brokatem, Papier do pakowania prezentów dla dzieci, kolorowe kropki

#ad
JUNG SCHÖNER VERPACKEN #ad - Przyjazne dla środowiska rolki papieru – świadomie stawiaj na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Jedna rolka ma wymiary 75 x 150 cm. Graficzne linie i motywy w kropki idealnie nadają się do tworzenia małych prezentów lub kart. Nadaje się również jako papier urodzinowy, papier do pakowania prezentów dla dzieci, papier wielkanocny lub na Boże Narodzenie jako papier prezentowy na Boże Narodzenie.

Zestaw trzech rolek – dostarczamy rolki w praktycznym trójczęściowym zestawie 1 x rolka balero, 1 x rolka Colorado, 1 x rolka Louisdor. Najwyższa jakość z niemiec – przeżyj wreszcie papier urodzinowy lub bożonarodzeniowy, dzieci, wielkanoc, bierzmowanie, chrzest, komunię, który nawet przy największych obciążeniach nie ma tendencji do rozerwania. Nawet przy największych obciążeniach papier do pakowania prezentów dzięki naszej specjalnej technice utwardzania UV jest odporny na ścieranie, a mimo to wygląda elegancko i na wysoki połysk.

Nasze papier do pakowania prezentów są wykonane z certyfikowanego papieru surowego i pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Odporne na ścieranie efekty brokatu – dzięki indywidualnie podkreślonym elementom brokatowym papierowe balerko błyszczy wyjątkowo szlachetnie. Jednocześnie można go doskonale zapakować, Dzień Matki, a pogniecenia należą już do przeszłości. Luksusowy papier prezentowy dobrze się komponuje – nasze piękne papier do pakowania prezentów premium można idealnie i stylowo łączyć ze sobą kolorystycznie. Nadaje się również do majsterkowania na Boże Narodzenie, urodziny i początek szkoły.
MarkaJUNG SCHÖNER VERPACKEN #ad
ProducentJUNG SCHÖNER VERPACKEN #ad
Wysokość1.57
Długość29.53
Szerokość5.12
Numer częściPXS30001.075.1.50.03

4. Central 23

#ad

Nadaje się do recyklingu, wyprodukowano w Wielkiej Brytanii, zabawny papier do pakowania prezentów dla mężczyzn, nastolatków, Papier do pakowania prezentów, urodziny, 6 arkuszy papieru do pakowania prezentów, chłopców, Central 23

#ad
Central 23 #ad - Te luksusowe kartki do przewijania są w limitowanej edycji i są idealne, aby dziecko poczuje się wyjątkowo! Zestaw zawiera 6 znaków na prezent – w tym opakowaniu otrzymasz 6 arkuszy tego samego opakowania i 6 unikalnych etykiet.

Wystarczająco gruby, aby nie rozrywać, nie tak gruby, że nie można go złożyć wokół nieprzyjemnych kształtów. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – narysowane przez nasz londyński zespół projektantów. Całkowicie recyklingowe – bez brokatu ani plastiku! Nasz tusz jest wegański i nie zawiera substancji chemicznych.

6 arkuszy papieru prezentowego – duże arkusze papieru do pakowania, ten zestaw zawiera 6 złożonych arkuszy papieru o wymiarach 70 x 50 cm – idealne na prezenty urodzinowe dla przyjaciół, do scrapbookingu lub do dekoracji! Wyprodukowano w wielkiej brytanii z ekologicznego papieru – papier z certyfikatem FSC o grubości 90 g/m².
MarkaCentral 23 #ad
Wysokość0.79
Długość11.42
Szerokość8.66
Numer częściGW94

5. Central 23

#ad

Central 23 papier prezentowy do jogi, 6 arkuszy, nadaje się do recyklingu, do jogi, dla kobiet i mężczyzn, słodki papier do pakowania prezentów urodzinowych

#ad
Central 23 #ad - Te luksusowe kartki do przewijania są w limitowanej edycji i są idealne, aby dziecko poczuje się wyjątkowo! Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – narysowane przez nasz londyński zespół projektantów.

Całkowicie recyklingowe – bez brokatu ani plastiku! Nasz tusz jest wegański i nie zawiera substancji chemicznych. 6 arkuszy papieru prezentowego – duże arkusze papieru do pakowania, ten zestaw zawiera 6 złożonych arkuszy papieru o wymiarach 70 x 50 cm – idealne na prezenty urodzinowe dla przyjaciół, do scrapbookingu lub do dekoracji! Wyprodukowano w wielkiej brytanii z ekologicznego papieru – papier z certyfikatem FSC o grubości 90 g/m².

Zestaw zawiera 6 znaków na prezent – w tym opakowaniu otrzymasz 6 arkuszy tego samego opakowania i 6 unikalnych etykiet. Wystarczająco gruby, aby nie rozrywać, nie tak gruby, że nie można go złożyć wokół nieprzyjemnych kształtów.
MarkaCentral 23 #ad
Wysokość0.79
Długość11.42
Szerokość8.66
Numer częściGW403

6. RUSPEPA

#ad

4 rolki, RUSPEPA Papier do pakowania prezentów, kolorowy papier do pakowania prezentów urodzinowych, 76 x 305 cm na rolkę

#ad
RUSPEPA #ad - Cechy: z tyłu znajduje się linia cięcia siatki, która nadaje się do cięcia podczas pakowania prezentów. Idealnie nadaje się również na prysznic, imprezy i inne sezonowe potrzeby prezentowe.

Materiał: wykonany z wysokiej jakości papieru typu kraft, recyklingowany i przyjazny dla środowiska. Rozmiar: każda rolka ma wymiary 76 cm x 305 cm, łącznie 4 rolki, odpowiada 25 m², może pomieścić wiele prezentów. Ten papier do pakowania prezentów jest idealny na urodziny i imprezy i może być użyty, wesela, aby dodać odrobinę koloru wszystkim Twoim prezentom. Wzór: papier typu kraft, 4 różne wzory, tęczowe paski, balony i świece urodzinowe dodadzą kolorowego akcentu każdemu prezentowi.
MarkaRUSPEPA #ad
ProducentRUSPEPA #ad
Numer częściWPK-BIR4R-E

7. Central 23

#ad

Papier do pakowania prezentów na rocznicę – śmieszne, męża lub partnera – papier do pakowania prezentów dla kobiet – z zabawnymi naklejkami – od Central 23, niegrzeczne opakowanie prezentowe dla żony

#ad
Central 23 #ad - Wystarczająco mocny, że nie można go złożyć o dziwne krawędzie. 6 arkuszy papieru prezentowego – duże arkusze papieru do pakowania prezentów, scrapbooking lub do dekoracji! wyprodukowano w zjednoczonym królestwie – z papieru nadającego się do recyklingu – papier z certyfikatem FSC, aby nie rozerwać; nie jest tak mocny, ten zestaw zawiera 6 złożonych arkuszy papieru o wymiarach 70 x 50 cm – idealny na prezenty urodzinowe dla przyjaciół, gramatura 90 g/m².

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – ten luksusowy papier do pakowania prezentów jest rysowany przez nasz londyński zespół projektantów w limitowanej edycji i jest idealny, jeśli chcesz sprawić, że dziewczyna z urodzin poczuje się wyjątkowo! W zestawie 6 zawieszek prezentowych – w tym pakiecie otrzymasz 6 arkuszy papieru do pakowania prezentów o tym samym wzornictwie i 6 indywidualnych zawieszek.

W pełni nadaje się do recyklingu – super urocze wzory, dostarczane w papierowym etui nadającym się do recyklingu, nasz atrament jest wegański i nie zawiera substancji chemicznych.
MarkaCentral 23 #ad
Wysokość0.79
Długość11.42
Szerokość8.66
Numer częściGW440

8. Herz & Heim

#ad

Herz & Heim® Osobisty papier do pakowania prezentów urodzinowych z wybranym imieniem Happy Birthday

#ad
Herz & Heim #ad - Wymiary: 0, 8 m x 1, 60 m szer. Dł. Jednostka: metr kwadratowy. Materiał: papier 115 g/m² z niebieskim tyłem. Dział: uNI. Cechy szczególne: matowy do lekko błyszczącego.
MarkaHerz & Heim #ad
ProducentHerz & Heim® #ad
Wysokość0.2
Długość62.99
Szerokość31.5
Numer częścipde-pa-gpa-m-2774

9. Central 23

#ad

Papier do pakowania hot dog dla mężczyzny kobiety chłopca dziewczynki, 6 x arkusz opakowania na prezent, właściciel psów, Central 23, Papier do pakowania prezentów dla właścicieli psów 70 x 50 cm

#ad
Central 23 #ad - W zestawie z etykietami – oprócz papieru do pakowania prezentów otrzymasz 6 wyjątkowych etykiet do wspaniałego opakowania. Idealny prezent urodzinowy dla przyjaciół, rodziny lub bliskich.

Papier z recyklingu – nasz papier do pakowania prezentów jest produkowany w Wielkiej Brytanii. Wygląda pięknie i jest wytrzymały. Odporna na rozerwanie i idealna do pakowania prezentów. Ten elegancki papier to limitowana edycja i idealny, aby dziecko poczuło się wyjątkowo! Papier jest produkowany ze zrównoważonych materiałów, aby zminimalizować wpływ na środowisko.

Sprawisz radość każdemu. Wyprodukowano w wielkiej brytanii – papier z certyfikatem FSC o grubości 90 g/m². Wspaniałe wzornictwo – papier do pakowania został stworzony przez nasz londyński zespół projektantów. 6 arkuszy papieru prezentowego – zestaw zawiera 6 x papier do pakowania prezentów o wymiarach 70 x 50 cm.
MarkaCentral 23 #ad
Wysokość0.79
Długość11.42
Szerokość8.66
Numer częściGW84

10. neVaxx

#ad

Z przegródkami, organizer, organizer na papier do pakowania prezentów, 90 x 30 x 12 cm, wodoszczelna tkanina Oxford 600D, neVaxx®, Torba do przechowywania papieru do pakowania prezentów

#ad
neVaxx #ad - Ponadto jest wyposażona w dodatkowe przegródki na akcesoria prezentowe, dzięki czemu można przechowywać wszystko w jednym miejscu. Jest wykonana z wysokiej jakości, który nie wydziela nieprzyjemnych zapachów chemicznych. Oszczędność czasu: dzięki naszemu papierowemu pudełku na prezent masz wszystko pod ręką i zaoszczędzisz cenny czas podczas pakowania prezentów.

A co najlepsze w tym, że nawet gdy jest pusta, torba do przechowywania zachowuje stabilność i trwałość dzięki wzmocnionemu dnu i wzmocnionym krawędziom. Bezzapachowa: nasza torba do przechowywania jest nie tylko funkcjonalna, wytrzymałego materiału, ale również bezzapachowa i przyjazna dla środowiska. Twoje szczęście i zadowolenie są naszym priorytetem. Gwarancja jakości: zadowolenie klienta jest dla nas ważne. Zorganizowany: masz problem z bałaganem w rolkach papieru do pakowania prezentów, nożyczki, wtedy możemy ci pomóc w naszej torbie do przechowywania rolek papieru do pakowania prezentów.

Nie musisz się już martwić o obwisłe torby lub uszkodzony papier do pakowania prezentów. Dzięki dużym wymiarom 90 x 30 x 12 cm może chronić do 30 rolek przed zgnieceniem i blaknięciem. Uporządkowany dom oznacza więcej czasu i energii na naprawdę ważne rzeczy w życiu. Elastyczny: nasz organizer na papier do pakowania prezentów firmy nevaxx jest po prostu genialny! można go łatwo złożyć i bez problemu schować, gdy nie jest potrzebna.
MarkaneVaxx #ad
ProducentneVaxx #ad
Wysokość4.72
Długość35.43
Waga2.31
Szerokość11.81
ModelneVaxx-geschenkpapier Organizer 35
Gwarancja1