Top 10 iPhone 13 Hülle – Samochodowy sprzęt audio

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TORRAS

#ad

IPhone 14 prawdziwa ochrona wojskowa, etui na telefon komórkowy, odporne na uderzenia, etui ochronne ze zdejmowanymi przyciskami, TORRAS Etui na telefon iPhone 13, smukłe matowe etui do iPhone 13/14

#ad
TORRAS #ad - W zakres dostawy wchodzi tylko etui na telefon komórkowy iPhone 13/14. Nie zawiera smartfonów i innych akcesoriów, że Twój telefon jest iPhone 13/14 6, przed zakupem upewnij się, 1 cala. Podwyższone krawędzie ekranu i aparatu skutecznie zapobiegają porysowaniu lub uszkodzeniu telefonu komórkowego i zapewniają naprawdę kompleksową ochronę.

To etui na telefon iphone 13/14 zawiera również zdejmowane przyciski w trzech różnych kolorach: czarnym, czerwonym i żółtym. Ukowa konstrukcja krawędzi tylnej ścianki odpowiada ergonomii i zapewnia wygodniejsze wrażenia podczas noszenia. Certyfikat ochrony zgodnie ze standardem wojskowym: nasze etui na iphone 13/14 przeszło test amerykańskiego standardu wojskowego MIL-STD-810H 516. 8 i przekroczyło standard wojskowy w zakresie swobodnego spadania i uderzeń mechanicznych. Spersonalizowane trójkolorowe przyciski: czułe, niezależne przyciski umożliwiają uzyskanie skutecznej informacji zwrotnej za każdym razem, gdy naciśniesz przycisk głośności lub przycisk zasilania.

Bardzo kompleksowa ochrona: boki etui ochronne do iphone 13/14 wykonane są z wysokiej jakości gumy o najwyższym poziomie ochrony i wbudowana jest ochronna torba powietrzna 360°. Kompatybilność: etui jest kompatybilne z telefonem iphone 13/iphone 14 i jest idealnie kompatybilne z innymi akcesoriami. Cztery narożniki są wyposażone w ulepszone amortyzujące poduszki powietrzne X-SHOCK, potrójna ochrona może amortyzować 99, w połączeniu z wytrzymałą tylną ścianką, 99% uderzenia podłoża. W pełni obsługuje bezprzewodowe ładowanie.
MarkaTORRAS #ad
ProducentTORRAS #ad
Numer częściTS-IP13-YD-2021-BL-FR

2. CASEKOO

#ad

Ultra cienkie etui do iPhone 13 nigdy nie przywiera kurz ochrona aparatu odporne na zarysowania i zużycie etui ochronne ochrona przed odciskami palców, CASEKOO Ulepszone, matowe etui na telefon

#ad
CASEKOO #ad - Casekoo-care team 24 godziny online bez czekania. Obciążenie: 0 Ciesz się każdym dotknięciem – wygodniejsze niż iphone - etui na telefon komórkowy iphone 13 jest nie tylko cienkie i lekkie, antypoślizgowa i wygodna, trwałe i trwałe. 0, 12 g lżejszy, 4 mm cieńszy, wysokiej jakości tekstura powierzchni została jeszcze ulepszona.

Lżejszy, jakości i wydajności. Najnowszy design ramka bez szczelin + ochrona aparatu pozwala uniknąć jednak takich problemów, dzięki czemu Twój iPhone zawsze jak na 1. Ultra cienka 2. 0 – najnowsza wersja seria casekoo ultra slim ma na celu zapewnienie ci lepszego doświadczenia z "cienkością i lekkością". Ergonomicznie zaokrąglona krawędź, ale również Twój komfort jest dla nas ważny. Brak odcisków palców, zawsze czyste i świeże. Dbałość o każdy szczegół, dzięki ponad 1000 testów optymalizacyjnych Ultra Slim 2. 0 w końcu osiągnęła duży przełom w zakresie wyglądu, cieńszy, bardziej praktyczny.

Nieporównywalne uczucie dotyku dzięki aksamitnie miękkiej powierzchni. Bezlukowe wzornictwo - nowa aktualizacja ochrony ważne jest dla nas bardziej wymagające: normalne cienkie etui wykonane jest z twardego materiału, ale problemy, którego spód ramy ma zazwyczaj łatwy do demontażu otwór, łatwe zakładanie i jednocześnie chroni, takie jak gromadzenie się kurzu, rysy i zadrapania na telefonie są bardzo trafione. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem oficjalnych kanałów.
MarkaCASEKOO #ad
ProducentCASEKOO #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Waga0.04
Szerokość2.95
Numer częściCK1-21YGBK-61
ModeliPhone 13

3. CASEKOO

#ad

Krystalicznie czyste, CASEKOO Magic Stand etui na iPhone 14/iPhone 13 do MagSafe ochrona wojskowa niewidoczna podstawa odporne na uderzenia etui na telefon komórkowy, cienkie etui ochronne -

#ad
CASEKOO #ad - Wyróżniony nagrodą iF Design Award 2023 za funkcjonalne wzornictwo. Można go łatwo regulować w zakresie od 40° do 120°, dzięki czemu można cieszyć się każdym kątem widzenia. Smukłe wzornictwo i przyjemne uczucie to etui na telefon iphone 14 / 13 ma smukły wygląd i przyjemnie leży w dłoni, nie zsuwa się.

Poduszka powietrzna u+ trzeciej generacji i potrójnie wzmocniona rama absorbują 99, 2 mm dla wyświetlacza skutecznie zapobiegają zarysowaniom. Wiodąca w branży siła magnetyczna to etui na iphone 14 / 13 wykorzystuje 36 magnesów n52 i technologię Halbach. Gdy nie jest używany, pozostaje niewidoczny i staje się częścią codziennego użytku. Wolne ręce to etui na telefon komórkowy iphone 14 / 13 jest wyposażone w niewidoczną podstawkę i ekskluzywny patent w UE. Certyfikowana ochrona wojskowa etui ochronne iphone 14 / 13 z wysokości 2, 5 mm dla aparatu i 1, 9% uderzenia.

Magic stand – all-in-1 to etui na iphone 14 / 13 tworzy innowacyjne połączenie pierścienia magnetycznego i stojaka. Stojak jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium i można go wyginać 30 000 razy bez uszkodzeń. Opływowy kształt z ergonomicznie ukształtowanymi krawędziami lepiej pasuje do krzywizny dłoni, ułatwia trzymanie i zmniejsza zmęczenie dłoni. Nawet uchwyt samochodowy Mag-Safe może być mocno zadokowany. Siła magnetyczna wynosi 200% oficjalnej osłony magnetycznej.
MarkaCASEKOO #ad
ProducentCASEKOO #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość2.95
ModeliPhone 14/13

4. CASEKOO

#ad

CASEKOO Ulepszone matowe etui do iPhone 13 Pro ochrona wojskowa odporne na uderzenia etui ochronne ochrona przed odciskami palców, poręczne etui na telefon komórkowy iPhone 13 Pro, czarne, cienkie

#ad
CASEKOO #ad - Przyjemny w dotyku i elegancki wygląd: to etui jest wykonane z wysokiej jakości matowego materiału He-025 i jest delikatne w dotyku. Subtelne i eleganckie półprzezroczyste wzornictwo, takie jak odciski palców, które są trudne do rozwiązania w przypadku innych etui i sprawia, dzięki czemu logo jest widoczne.

Jednocześnie przełamuje problemy, zadrapania i przebarwienia itp. E jest trwały. Smukły profil, antypoślizgowa ergonomiczna rama, bezpieczny chwyt smukła, która dopasowuje się do krzywizny dłoni i zapewnia doskonały komfort i przyczepność. Dzięki jednoczęściowemu krojowi etui pasuje jak ulał i skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i kłaczków oraz zarysowaniom. Etui na telefon iphone 13 Pro zapewnia doskonałą ochronę w każdej sytuacji. Wszystkie wycięcia są precyzyjnie wycięte w stosunku do oryginalnego telefonu.

Dokładne dopasowanie i pyłoszczelność - to etui zostało zaprojektowane specjalnie do iPhone 13 Pro. Przy wysokości poniżej 2, 44 m etui przetrwało 5500 testów upadku. Wzmocniona ochrona wojskowa 3. Generacja. Ulepszona ochrona ekranu i aparatu podwyższona krawędź wokół ekranu o 1, 25 mm i podwyższona krawędź o 2, 55 mm nad aparatem, które bardzo skutecznie chronią dwie najdroższe i najbardziej delikatne części telefonu przed zarysowaniami.
MarkaCASEKOO #ad
ProducentCASEKOO #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Waga0.07
Szerokość2.95
Numer części1
ModeliPhone 13 Pro

5. TORRAS

#ad

TORRAS Ekskluzywne wydanie Bardzo cienkie etui do iPhone 14 z 2 * szkło ochronne 9H całkowita ochrona 360 stopni iPhone 14 etui ochronne doskonałe aksamitne etui na telefon komórkowy iPhone 14

#ad
TORRAS #ad - Dlaczego więc miałbyś zakłócać jego oryginalny design grubym i ciężkim etui, które dodatkowo obciąża Twoje dłonie? Z tego powodu TORRAS zaprojektował to ultracienkie etui do iPhone 14. Opierając się na bionicznej zasadzie liścia lotosu, która skutecznie redukuje brud i odciski palców. W zestawie znajdują się dwie dodatkowe folie ochronne na wyświetlacz 9H do iPhone 14.

Klasyczny, najlepiej sprzedający się od 9 lat - jako pionier w dziedzinie ultracienkich etui, torras od 2014 roku nieustannie poszukuje doskonałości i jest zaangażowany w to produkcję. Cienkie i lekkie materiały mogą całkowicie zastąpić nieporęczne materiały i uczynić je mocniejszymi! To samo dotyczy ultracienkiego etui ochronnego do iPhone 14, co czyni je absolutnie odpornymi na uderzenia i zarysowania Twojego iPhone'a. Ultracienki i ultralekki, aby był smukły. Zakochane od pierwszego wejrzenia, zawsze jak nowe to etui na telefon komórkowy iphone 14 jest pokryte podwójną warstwą lakieru.

Dzięki łącznej sprzedaży ponad 5 milionów urządzeń na całym świecie i szybkości odkupu na poziomie ponad 98%, jest to pierwszy wybór dla każdego użytkownika iPhone'a. Dane pochodzą z Amazon. Od iphone 6 pierwszej generacji aż po aktualny iPhone 14, ultracienki, towarzyszył on pokoleniom użytkowników iPhone'a. Gorąca wskazówka: jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, oferujemy 24-godzinny serwis online. Zapewnia nie tylko lekki metalowy połysk, ale również zapewnia przyjemne uczucie i pewny chwyt dzięki matowej powierzchni, etui jest pokryte oleofobową nanopowłoką polimerową, w której od razu się zakochasz.
MarkaTORRAS #ad
ProducentTORRAS #ad
ModeliPhone 14

6. CASEKOO

#ad

CASEKOO Magnetyczne etui do iPhone 13 Pro do MagSafe nigdy nie żółte Władca magnesów jakość wojskowa odporne na uderzenia etui ochronne przezroczyste cienkie etui na telefon komórkowy iPhone 13

#ad
CASEKOO #ad - Pierścień magnetyczny jest idealnie zintegrowany z tyłu i nie rysuje telefonu. Gzmr220802443901 ponadto podwyższona krawędź wokół ekranu o 1, 5 mm i 2, 3-warstwowe wzmocnienie krawędzi i odporna na wybuchowa plandeka z PC. Odrzuć magnetyczną odpadkę pierścieniową! dzięki wysokiej jakości klejowi nie rozpuszcza się nawet w ekstremalnych temperaturach.

Doskonała ochrona w jakości wojskowej - korzysta z 3. Kryształowo przezroczysty i nigdy nie żółto nowość casekoo's crys gel luka molekularna jest tylko 1/1400 mniejsza niż w przypadku tradycyjnego tpu, 3% i przedłuża czas działania anty-żółknięcia, dzięki czemu skutecznie rozwiązuje problem żółknięcia i starzenia się spowodowany plamami. Ulepszona przyczepność i smukła ergonomiczna konstrukcja - smukłe etui na telefon komórkowy zapewnia lepszą przyczepność, bez wydawania się zbyt masywnych lub nieporęcznych. Etui przetrwało 5500 testów upadku z wysokości 2, 5 mm wokół aparatu skutecznie chronią dwie najdroższe i najbardziej delikatne części telefonu przed zarysowaniami.

Powłoka diamond titanium anti-uv tworzy drugą barierę przed promieniowaniem UV 99, dzięki czemu Twój iPhone zawsze wygląda jak pierwszego dnia. Dzięki wbudowanym magnesom, etui jest bardzo proste i zapewnia szybsze ładowanie bezprzewodowe. Można go bez problemu zdjąć i zainstalować. Dzięki jednoczęściowemu krojowi etui pasuje jak ulał i skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i kłaczków oraz zarysowaniom.
MarkaCASEKOO #ad
ProducentCASEKOO #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość2.95
Numer częściCK-21MBCX-61B
ModeliPhone 13 Pro case

7. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Etui na telefon | SPC+ | kompatybilne z iPhone 12 mini/13 Mini

#ad
SP CONNECT #ad - Jeśli masz inny model, możesz skorzystać z naszych uniwersalnych systemów. Wzornictwo: smukłe, elastyczne i bezpieczne! etui zapewnia Twojemu telefonowi optymalną ochronę, idealnie leży w dłoni i można je zamocować na wszystkich uchwytach SPC+ w ciągu zaledwie jednej sekundy.

Możliwości zastosowania: ciesz się najwyższym bezpieczeństwem dla swojego telefonu. Modele: zamów etui na telefon do wszystkich popularnych modeli marek Apple, Samsung i Huawei. Maksymalna elastyczność podczas jazdy na rowerze lub motocyklu, podczas biegania, w samochodzie, gry w golfa i wielu innych aktywności.

Jest kompatybilny z magsafe, odporny na uderzenia, 40% cieńszy, lżejszy, ochronny i z magnetycznym mocowaniem. Twist-to-lock: dzięki opatentowanemu mechanizmowi twist-to-Lock telefon komórkowy jest bezpiecznie zamontowany na każdym uchwycie SPC+ poprzez proste założenie i obrót o 90 stopni w ciągu zaledwie jednej sekundy. Nowe funkcje plus: spc+ rozszerza system o wiele nowych możliwości.
MarkaSP CONNECT #ad
ProducentSP CONNECT #ad
Wysokość2.4
Długość7.8
Szerokość3.9
Numer części52643
Model52643
GwarancjaProducer

8. Lamicall

#ad

13, silny, 14, 12 Pro, Lamicall MagSafe uchwyt samochodowy na telefon komórkowy – 2023 szklana płyta uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy, magnetyczny uchwyt na kratkę wentylacyjną do iPhone 15

#ad
Lamicall #ad - Super magnetyzmten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy ma wbudowane 20 x mocniejsze magnesy n52. Ulepszone ramię nie utrudnia wentylacji i jednocześnie w znacznym stopniu rozwiązuje problem ownego kołysania się uchwytu, zarówno w formacie poziomym, który jest dostępny na rynku.

Wskazówka: uchwyt nie posiada funkcji ładowania. Ulepszone ramię i obracany o 360° - samochodowy uchwyt na telefon komórkowy lamicall do magsafe skrócił i wzmocnił ramię przedłużające starego uchwytu. Nawet w przypadku pełnego hamowania lub jazdy po wyboistych drogach telefon nie wypadnie. Dzięki silnej sile magnetycznej może stabilnie utrzymać do 10 iPhone 15. Jeśli twój smartfon nie jest wyposażony w funkcję MagSafe, możesz przymocować metalowy pierścień wchodzi w zakres dostawy. Dzięki metalowemu pierścieniowi można używać uchwytu całkiem normalnie.

Funkcja obracania o 360° umożliwia ustawienie telefonu komórkowego jedną ręką pod idealnym kątem widzenia, jak i pionowym. Metalowe haczyki są również mocniejsze niż zwykłe klipsy i plastikowe haczyki. Długość haczyka 11 – 34 mm. Jego powierzchnia jest gładka i przezroczysta, ale również jako elegancka ozdoba do samochodu, która pokazuje subtelny, aby chronić urządzenie przed zarysowaniami. Metalowy haczyk, bezpieczny i stabilnyuchwyt samochodowy magsafe posiada najnowszy "metalowy haczyk".
MarkaLamicall #ad
ProducentLamicall #ad
Numer częściSTCV05-EU-B
ModelSTCV05-EU-B

9. Lamicall

#ad

Lamicall MagSafe uchwyt samochodowy na telefon komórkowy – 20 x magnes N52 uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, wentylacja, uchwyt samochodowy na telefon komórkowy do

#ad
Lamicall #ad - Super magnetyzm 2024 - lamicall do uchwytu samochodowego magsafe ma wbudowane 20 x mocniejsze magnesy n52. Jeśli twój smartfon nie jest wyposażony w funkcję magsafe, 15 pro max, iPhone 14/13/12 Pro Max /Pro, 15 Pro, możesz przymocować metalowy pierścień wchodzi w zakres dostawy.

Dzięki metalowym łatkom uchwyt można używać całkiem normalnie. Mały i cienkiten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy magsafe jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest bardzo mocny i trwały. Długość haka od 11 mm do 27 mm. Jest to dobre rozwiązanie dla powszechnego problemu złamanych haczyków na rynku. Iphone 15, 15/14 Plus, Mini itd. Dzięki stabilności trójkąta uchwyt na telefon komórkowy można mocniej przymocować do wentylacji.

Możesz łatwo ustawić ekran pod odpowiednim kątem widzenia i ustawić telefon w poziomie lub pionie. Jedną ręką można łatwo umieścić i zdjąć telefon. Wskazówka: okrągła wentylacja nie pasuje. Ponadto metalowe haki są mocniejsze niż zwykłe klipsy i plastikowe haczyki. Zapewnia dodatkową ochronę dla Twojego telefonu komórkowego. Nawet w przypadku pełnego hamowania lub jazdy po wyboistych drogach telefon nie wypadnie.
MarkaLamicall #ad
ProducentLamicall #ad
Wysokość1.57
Długość5.12
Waga0.24
Szerokość3.35
Numer częściSTCV03-EU-B
ModelSTCV03-B

10. CASEKOO

#ad

CASEKOO Crystal Clear etui do iPhone 13 Pro Max nigdy nie żółknie niezniszczalna ochrona wojskowa odporne na uderzenia i zarysowania etui ochronne przezroczyste etui na telefon komórkowy iPhone 13

#ad
CASEKOO #ad - Wygodny i poręczny, 99% uszkodzeń smartfonów jest spowodowanych nieostrożnymi wypadkami spowodowanymi wypadkami spowodowanymi wypadkiem telefonu z ręki. Ulepszona przyczepność i smukła ergonomiczna konstrukcja - 99, bez wydawania się zbyt masywnych lub nieporęcznych. Smukłe etui na telefon komórkowy zapewnia lepszą przyczepność, można go bez problemu trzymać w dłoni przez dłuższy czas bez zmęczenia.

Dokładne dopasowanie i precyzja - etui na telefon komórkowy kompatybilne z iPhone 13 Pro Max, wszystkie wycięcia są precyzyjnie wycięte w stosunku do oryginalnego telefonu. Powłoka diamond titanium anti-uv tworzy drugą barierę przed promieniowaniem UV 99, dzięki czemu Twój iPhone zawsze wygląda jak pierwszego dnia. Dzięki temu twój telefon jest chroniony przed drogimi i irytującymi naprawami. Ulepszona ochrona aparatu i ekranu: 1, kompatybilne z iphone 13 pro max, 2 mm podwyższona krawędź wokół ekranu i 2, 5 mm podwyższona krawędź nad aparatem, bardzo skutecznie chroni dwie najdroższe i najbardziej delikatne części telefonu przed zarysowaniami.

W przypadku każdego problemu możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem oficjalnych kanałów. Etui przetrwało 5500 testów upadku z wysokości 2, 44 m i 36+ kątów. Dzięki jednoczęściowemu krojowi etui pasuje jak ulał i skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i kłaczków oraz zarysowaniom. Doskonała ochrona w jakości wojskowej - korzysta z 3.
MarkaCASEKOO #ad
ProducentCASEKOO #ad
Wysokość0.51
Długość6.5
Szerokość3.31
Numer części070623-13PMSF-TM
ModeliPhone 13 Pro Max