Top 10 Malen Nach Zahlen Husky – Kolorowanki z liczbami

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ravensburger

#ad

Słodki jeleń, malowanie według numerów dla dzieci od 7 lat, Ravensburger Malowanie według numerów 28983

#ad
Ravensburger #ad - Dzięki dołączonej ramce malowanie według liczb nadaje się również wspaniale jako dekoracja we własnym pokoju dziecięcym. Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: słodki jeleń rozświetla oczy dzieci, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla małych i dużych artystów.

Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy. Zestaw do malowania zawiera 10 przyjaznych dla dzieci farb akrylowych w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, 00 cm x, stabilną tablicę malarską w formacie 13, pasującą ramkę i pędzel. Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów od 7 roku życia.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość0.08
Długość5.12
Szerokość7.09
Numer części28983
Model28983
Gwarancja2 lata gwarancji

2. Ravensburger

#ad

Ciekawska wiewiórka, malowanie według numerów dla dzieci od 9 lat, Ravensburger Malowanie według numerów 20064

#ad
Ravensburger #ad - Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy. Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: słodka wiewiórka rozświetla oczy dzieci, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla małych i dużych artystów.

Dzięki dołączonej ramce malowanie według liczb nadaje się również wspaniale jako dekoracja we własnym pokoju dziecięcym. Zestaw do malowania zawiera 15 przeznaczonych dla dzieci farb akrylowych w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, 00 cm x 18, 00 cm, stabilną tablicę malarską w formacie 24, pasującą ramkę i pędzel. Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów od 9 roku życia.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość0.08
Długość9.45
Szerokość7.09
Numer części20064
Model20064
Gwarancja2 lata gwarancji

3. Ravensburger

#ad

Stolzer Hirsch dzieci od 7 lat, Ravensburger Malowanie według numerów 28781

#ad
Ravensburger #ad - Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów od 9 roku życia. Zestaw do malowania zawiera 13 przeznaczonych dla dzieci farb akrylowych w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, 00 cm x, stabilną tablicę malarską w formacie 18, pasującą ramkę i pędzel.

Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: Dumny jeleń rozświetla oczy dzieci, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla małych i dużych artystów. Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy. Dzięki dołączonej ramce malowanie według liczb nadaje się również wspaniale jako dekoracja we własnym pokoju dziecięcym.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość0.08
Długość7.09
Waga0.86
Szerokość9.45
Numer części28781
Model28781
Gwarancja2 lata gwarancji

4. Ravensburger

#ad

Ravensburger Malowanie według numerów 20060, mały jeleń dla dzieci od 7 lat

#ad
Ravensburger #ad - Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów od 7 roku życia. Dzięki dołączonej ramce malowanie według liczb nadaje się również wspaniale jako dekoracja we własnym pokoju dziecięcym.

Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy. Zestaw do malowania zawiera 10 przyjaznych dla dzieci farb akrylowych w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, stabilną tablicę malarską w formacie 18, 00 cm x 13, 00 cm, pasującą ramkę i pędzel. Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: słodki jeleń rozświetla oczy dzieci, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla małych i dużych artystów.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość0.08
Długość7.09
Szerokość5.12
Numer części20060
Model20060
Gwarancja2 lata gwarancji

5. Ravensburger

#ad

Ravensburger Malowanie według numerów 28556, źrebięta z kociętami dzieci od 7 lat

#ad
Ravensburger #ad - Zestaw do malowania zawiera 15 przeznaczonych dla dzieci farb akrylowych w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, stabilną tablicę malarską w formacie 24, 00 cm x 18, 00 cm, są na bazie wody, pasującą ramkę i pędzle; wysokiej jakości farby akrylowe szybko schną, bezzapachowe i nie wymagają czyszczenia pędzli.

Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: zwierzęta sprawiają, że oczy dzieci świecą i tym samym są idealnym prezentem dla małych i dużych artystów. Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy. Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów od 7 roku życia. Dzięki dołączonej ramce malowanie według liczb nadaje się również wspaniale jako dekoracja we własnym pokoju dziecięcym.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.09
Długość11.02
Waga0.66
Szerokość7.09
Numer części285563
Model285563
Gwarancja2 lata gwarancji

6. POENOEN

#ad

Wolf zestaw do malowania diamentami 5D, okrągłe kamienie, obrazy na Boże Narodzenie, "zrób to sam", zwierzęta POENOEN, duże zdjęcia, zestaw do malowania diamentowego dla dzieci/dorosłych/do domu /

#ad
POENOEN #ad - Zabawa rodzicie–dziecia: ukończenie obrazu diamentowego 5d to proces, w którym możesz szczęśliwie dzielić się swoimi dziećmi. Wskazówka: jeśli na diamentowym obrazku brakuje diamentu, restauracji, baru lub wszędzie tam, biura, sypialni, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie.

Przyjazna dla środowiska płótna: rozmiar płótna – 30 x 40 cm. Kompletny obraz diamentowy może być przechowywany przez ponad 10 lat. Płótno ma specjalną warstwę ochronną z papieru. Może nie tylko uwolnić emocje, ale także zwiększyć pewność siebie i wytrzymałość. Jeśli skończysz ten diamentowy obraz ze swoimi dziećmi, stanie się on edukacyjną współpracą rodzic-dziecko. Jest to zabawna aktywność rodziców i dzieci dla Ciebie i Twoich dzieci. Może sprawić, które jest nietoksyczne, dzieci, miłośników galerii i majsterkowiczów.

Inne scenariusze użytkowania: diamentowy obraz 5d idealnie nadaje się do dekoracji salonu, gdzie preferujesz inny styl dekoracji. Dobry sposÓb na zrelaks: wykończenie diamentowego obrazu 5d to proces, w którym można stale się dostosowywać i dobrze się zrelaksować. Powierzchnia diamentu ma 17 kwadratowych części, które wyglądają jaśniej i nigdy nie blakną. Diamenty nigdy nie blakną: w porównaniu z tradycyjnymi obrazami olejnymi obraz diamentowy 5d może lepiej wytrzymać czas i jest mniej rozmyty z powodu wilgoci.
MarkaPOENOEN #ad
ProducentPOENOEN #ad
Numer częściA008
ModelA008

7. Ravensburger

#ad

Słodkie koale dla dzieci od 9 lat, średni, Ravensburger Malowanie według numerów 28984

#ad
Ravensburger #ad - Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy. Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów od 9 roku życia.

Dzięki dołączonej ramce malowanie według liczb nadaje się również wspaniale jako dekoracja we własnym pokoju dziecięcym. Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: słodkie koale sprawiają, że oczy dzieci błyszczą i dzięki temu są idealnym prezentem dla małych i dużych artystów. Zestaw do malowania zawiera 15 przeznaczonych dla dzieci farb akrylowych w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, stabilną tablicę malarską w formacie 18, 00 cm x, pasującą ramkę i pędzel.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość0.08
Długość7.09
Szerokość9.45
Numer części28984
Model28984
Gwarancja2 lata gwarancji

8. Ravensburger

#ad

Dzieci od 9 lat, najlepsi przyjaciele, Ravensburger Malowanie według numerów 28031

#ad
Ravensburger #ad - Dzięki dołączonej ramce malowanie według liczb nadaje się również wspaniale jako dekoracja we własnym pokoju dziecięcym. Zestaw do malowania zawiera 10 przyjaznych dla dzieci farb akrylowych w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, 00 cm x, stabilną tablicę malarską w formacie 18, pasującą ramkę i pędzel.

Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów od 9 roku życia. Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: zwierzęcy przyjaciele sprawiają, że oczy dzieci świecą i tym samym są idealnym prezentem dla małych i dużych artystów. Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.09
Długość11.02
Waga0.44
Szerokość7.09
Numer części280315
Model280315
Gwarancja2 lata gwarancji

9. Ravensburger

#ad

Majestatyczny tygrys dzieci od 11 lat, Ravensburger Malowanie według numerów 28553

#ad
Ravensburger #ad - Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy. Dzięki dołączonej ramce malowanie według liczb nadaje się również wspaniale jako dekoracja we własnym pokoju dziecięcym.

Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: tygrys rozświetla dziecięce oczy i tym samym jest idealnym prezentem dla małych i dużych artystów. Zestaw do malowania zawiera 16 przyjaznych dla dzieci farb akrylowych w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, stabilną tablicę malarską w formacie 24, 00 cm x, pasującą ramkę i pędzel. Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów od 11 roku życia.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.09
Długość11.02
Waga0.66
Szerokość7.09
Numer części285532
Model285532
Gwarancja2 lata gwarancji

10. Ravensburger

#ad

Ravensburger Malowanie według numerów 28517, brudne zajączki, dla dzieci od 9 lat

#ad
Ravensburger #ad - Dzięki dołączonej ramce malowanie według liczb nadaje się również wspaniale jako dekoracja we własnym pokoju dziecięcym. Zestaw do malowania zawiera 20 przeznaczonych dla dzieci farb akrylowych w zamykanych i ponumerowanych pojemnikach, stabilną tablicę malarską w formacie 31 cm x, pasującą ramkę i pędzel.

Wietna zabawa z ulubionymi motywami dzieci: zajączki rozświetlą oczy dzieci, dzięki czemu są idealnym prezentem dla małych i dużych artystów. Rozpakuj i maluj: zestaw do malowania jest odpowiedni dla artystów od 9 roku życia. Kolorowe linie motywu sprawiają, że drobne błędy są niewidoczne, ułatwiają malowanie i zapewniają piękny efekt końcowy.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość1.46
Długość12.2
Szerokość8.27
Numer części28517
Model28517
Gwarancja2 lata gwarancji