Top 10 Sonnenschutzfolie Fenster Innen – Folie okienne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. rabbitgoo

#ad

Kolorowa, statyczna, nieprzejrzysta, do biura, 3D, salonu, tęczowa folia na okno, bez kleju, 60 x 200 cm, ochrona przed promieniowaniem UV, samoprzylepna, rabbitgoo Folia okienna, samoprzylepna

#ad
rabbitgoo #ad - Jeśli nie ma światła, prywatność maleje. Atwe usuwanie: nie pozostawia śladów po usunięciu. Jeśli jest światło słoneczne, zwiększa się ochrona przed wzrokiem. Struktura zmienia się wraz ze światłem. Dlatego nie zaleca się stosowania go w łazience lub oknie bez światła.

Efekt koloru deszczowego pod światłem: folia okienna 3d nie ma koloru i jest w neutralnym kolorze. Ta folia okienna 3d nadaje się do wielokrotnego użytku, można ją wielokrotnie nakładać i zdejmować. Ochrona prywatności: zapewnia ochronę prywatności i jednocześnie pozwala na przenikanie światła. Statyczna przyczepność, można ją założyć w ciągu kilku minut instrukcja w zestawie. Ochrona przed słońcem i starzeniem: zachowuje ciepło w zimie i chłód latem, zmniejsza przenoszenie ciepła i blokuje 99% promieni UVB, chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem, zmniejsza blaknięcie i starzenie się mebli.

Bez kleju: materiały bezklejowe i przyjazne dla środowiska, zapobiegają uwalnianiu substancji chemicznych. Dzięki specjalnej konstrukcji laserowej 3d pojawia się kolorowy efekt koloru deszczu tylko podczas zmiany światła z zewnątrz, gdy światło słoneczne uderza w folię po instalacji. Poziom ochrony przed wzrokiem: 3 gwiazdki.
Markarabbitgoo #ad
ProducentGLOBEGOU WZ CO.,LTD #ad
Wysokość0
Długość78.74
Waga0.84
Szerokość23.62
Numer częściA018-60
ModelA018-60

2. rabbitgoo

#ad

Rabbitgoo 3D okienna folia maskująca, samoprzylepna folia mleczna dekoracyjna

#ad
rabbitgoo #ad - Atwe nakładanie: folię okienną umieszcza się na oknie w ciągu kilku minut. Ochrona uv: jako folia tonująca, wpływa na zatrzymywanie ciepła w ciągu całego roku, ogranicza transmisję ciepła i blokuje promieniowanie UV do 96%. Bez kleju: folia okienna jest samoprzylepna i bez kleju, aby ograniczać wyzwalanie substancji chemicznych. Nadaje się do wielokrotnego użytku i nie pozostawia śladów po zdjęciu. Ochrona prywatności: indeks ochrony prywatności: super folia maskująca idealna w prywatnej sferze, kuchni, w łazience, ale także w biurze. Nieograniczone wzory. -.
Markarabbitgoo #ad
ProducentGLOBEGOU WZ CO.,LTD #ad
Wysokość0
Długość78.74
Waga0.66
Szerokość17.52
Numer częściA008-44.5-02
ModelA008-44.5-02

3. LEMON CLOUD

#ad

Lemon Cloud 3D folia okienna Light Block do dekoracji domu i ochrony przed wzrokiem.

#ad
LEMON CLOUD #ad - Prywatność i dekoracja: nieprzezroczysta folia okienna zapobiega patrzeniu innych na okna i chroni prywatność. Nie zawiera kleju: nasze folie nie zawierają kleju, są statyczne, są łatwe do naklejenia i można je usunąć bez pozostawiania śladów.

Jeśli jednak przechodzi przez nie światło, również kolor światła daje różne efekty tęczy. Dzięki naszej pięknej i funkcjonalnej folii okiennej. Ochrona przed słońcem: chroni meble przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wymiary: 44, 5 cm x 200 cm, ilustrowana instrukcja może nie być dostępna w języku polskim. Nowa dekoracja do salonu, biura, sypialni, łazienki itd. Wybierz folię okienną lEMON CLOUD, odbija efekt tęczy. Gdy światło się zmienia, aby udekorować okna i upiększyć Twoje życie. Sama folia jest bezbarwna.
MarkaLEMON CLOUD #ad
ProducentLEMON CLOUD #ad
Wysokość0
Długość78.74
Szerokość17.52
Numer częścixlct-3X01-45x200
Modelxlct-3X01-45x200

4. Zindoo

#ad

Maskująca, kwiaty, tulipany 60 x 200 cm, folia dekoracyjna, bez kleju, Zindoo Folia okienna 3D

#ad
Zindoo #ad - Dobra dekoracja: piękne wzory i eleganckie kolory, można je przyciąć do różnych kształtów, trójwymiarowe efekty 3D, pozwalają na swobodne udekorowanie pokoju.90% ochrona przed promieniowaniem UV: wygodne utrzymanie pomieszczenia, redukcja przenikania ciepła i blokowanie 90% promieni UV, chroni meble.

Ochrona prywatności: ochrona prywatności i zapewnienie prywatności wiązki światła, indeks ochrony prywatności: Folia okienna do ochrony prywatności w celu ochrony prywatności, nie zaleca się stosowania w łazienkach. Szkło matowe, szlifowane szkło i wszystkie przetworzone szkło nie są praktyczne.

Nadaje się do: ta folia nadaje się do okien w prywatnych domach, sypialni, biura, ogrodach zimowych lub firmach/budynkach biurowych, na balkon, do salonu, hotelu itp. Bez kleju: bez kleju. Folia nigdy nie uszkodzi okien ani nie pozostawia lepkich pozostałości, łatwa w montażu i demontażu.
MarkaZindoo #ad
ProducentSunnylife-EU #ad
Wysokość0.08
Długość78.74
Szerokość23.43

5. Qualsen

#ad

Nieprzejrzysta, Qualsen Folia okienna, ochrona przed wzrokiem, folia mleczna, samoprzylepna, nieprzejrzysta, ochrona przed wzrokiem UV 44,3 x 200 cm, folia samoprzylepna

#ad
Qualsen #ad - Pamiętaj, hotelu, biura, łazienki, jadalni, sali lekcyjnej, salonu, aby zdjąć folię ochronną przed nałożeniem folii ochronnej na okno. Wskazówka: ta folia okienna nadaje się tylko do czystych, łatwe do pozycjonowania i usunięcia bez pozostałości i substancji szkodliwych.

Bez kleju i łatwa instalacja: samoprzylepna folia okienna nieprzejrzysta zmniejsza uwalnianie substancji chemicznych. Kontrola temperatury i blokowanie promieni UV. Idealnie nadaje się do prywatności, blokuje niepożądaną widoczność z zewnątrz. Zapewnia prywatność i wpuszcza światło. Długa żywotność, jeśli nie jest uszkodzony lub rozmazany. Ochrona danych: ta folia ochronna na okno może natychmiast przekształcić przezroczyste szkło w szklaną szybę z liśćmi i kwiatami. Zastosowanie: nadaje się do kuchni, sypialni, holu itp.

Błyszczy różnorodnie w innym świetle: ta folia ochronna na okno w ciągu dnia świeci pięknie i magicznie nocą sztucznym światłem. Nakłada się w kilka minut, można go łatwo zamocować wodą woda z mydłem byłaby lepsza, aby Twoje okno wyglądało fantastycznie. Dzięki temu można go ponownie użyć, gładkich i nieścieralnych powierzchni szklanych. Zmywalna, zdejmowana i wielokrotnego użytku: ta folia ochronna na okno jest wodoszczelna i odporna na olej.
MarkaQualsen #ad
ProducentQualsen #ad
Wysokość0
Długość17.32
Szerokość1.18
Numer częściHU-XI-201

6. rabbitgoo

#ad

Folia dekoracyjna, anty UV, Rabbitgoo okienna samoprzylepna folia maskująca

#ad
rabbitgoo #ad - Gładka ściana natychmiast zamienia się w całkowicie funkcjonalną wycieralną tablicę do pisania. Zakres dostawy: 1 x klejąca folia tablicowa PVC i 1 bezpłatny pisak zmywalny.

Atwa obsługa: wystarczy odkleić folię nośną i przykleić folię tablicową PVC do gładkiej powierzchni. Przystępna cena: klejąca folia tablicowa jest o wiele tańsza niż tradycyjna ciężka tablica suchościeralna. Składa się z wysokiej jakości materiału PVC dla maksymalnej trwałości. Wysoka jakość: grubość = 0, 18 mm; waga produktu 315 g, grubsza i cięższa niż zwykłe naklejki tablicowe.

Następnie przetrzeć suchą szmatką, aby natychmiast moć pisać. - -. Duży rozmiar i wygoda: możesz pisać menu, słodkie wiadomości, listy rzeczy do zrobienia i wiele więcej. Nadaje się tylko do pisaków na bazie wody. Wskazówki: po użyciu należy wyczyścić wilgotną szmatką, aby lepiej wytrzeć ślady.
Markarabbitgoo #ad
ProducentGLOBEGOU WZ CO.,LTD #ad
Wysokość17.68
Długość1.38
Waga0.44
Szerokość1.38
Numer częściA069-45B
ModelA069-45B

7. Volcanics

#ad

44,5 x 200 cm, przyczepna, statyczna, Volcanics Folia okienna, nieprzejrzysta, ochrona przed wzrokiem, ochrona przed, folia okienna 3D, ochrona prywatności, samoprzylepna, folia szklana

#ad
Volcanics #ad - Ochrona przed promieniowaniem uv i oszczędność energii: zatrzymuje ciepło wewnątrz zimą i chłód latem, zmniejsza przenoszenie ciepła i blokuje 96% promieni UV, zmniejsza blaknięcie i starzenie się mebli.

Atwe usuwanie: nie pozostawia śladów po usunięciu; ta folia okienna 3D nadaje się do wielokrotnego użytku, można ją wielokrotnie nakładać i zdejmować. Efekt koloru tęczy: w przypadku padania słońca statyczna folia wyczaruje w pokoju piękne kolory tęczy sama folia nie ma koloru. Ochrona prywatności: zapewnia ochronę prywatności i jednocześnie przepuszcza światło. Bez kleju: statycznie przylegający, można go przymocować w ciągu kilku minut. Indeks ochrony prywatności: Ochrona prywatności Nie nadaje się do łazienki.
MarkaVolcanics #ad
ProducentVolcanics #ad
Wysokość0
Długość78.74
Szerokość17.52
Numer częściWF018445200DE

8. Homein

#ad

Nieprzejrzysta folia maskująca statyczna – samoprzylepna folia mleczna na okno do łazienki, kabiny prysznicowej, folia, Homein Folia okienna, ochrona przed promieniowaniem UV – ochrona prywatności

#ad
Homein #ad - Dzięki temu można również zapobiec przebarwieniom mebli. Nie musisz już usuwać resztek kleju podczas pocenia się. Im więcej wody, im gładsza powierzchnia, tym stabilniejsza jest ta samoprzylepna folia okienna. Folię maskującą można bez problemu wielokrotnie używać i usunąć bez pozostawiania śladów.

Wielokrotnego użytku bez kleju: folia okienna nie zawiera kleju. Dzięki eleganckiemu wzorowi. Przyjazna dla środowiska możliwość dostosowania: ta folia okienna jest dostępna dla wszystkich gładkich okien lub szklanych drzwi jako świetna dekoracja w domu lub biurze, okna łazienkowe, łazienka, kuchnia, takich jak kabiny prysznicowe, salon itp. Ochrona przed wzrokiem z pięknym wzorem: folia okienna z wąskimi gwiazdami zapewnia nie tylko ochronę przed wzrokiem, ale również ogromnie ozdobi Twoją łazienkę, biuro i inne pomieszczenia mieszkalne poziom prywatności:.

Samoprzylepna i łatwa instalacja: dziecinnie prosty montaż samoprzylepnej folii okiennej można wykonać w ciągu kilku minut dzięki instrukcji może nie być dostępna w języku polskim. Ochrona przed promieniowaniem uv i utrzymywanie ciepła: nieprzezroczysta folia maskująca może blokować promienie UV i owady również latem i względnie zmniejszyć przenoszenie ciepła w zimie.
MarkaHomein #ad
ProducentHOMEIN CO.,LTD #ad
Wysokość0
Długość78.74
Szerokość17.52
Numer częściA069-45B-ES-N
ModelA069-45B-EU-N

9. Lifetree

#ad

45*200cm, Lifetree samoprzylepna folia okienna, statyczna folia maskująca

#ad
Lifetree #ad - W tym samym czasie można kilkakrotnie odkryć folię i dopasować ją do własnych potrzeb. Biały wzór kwiatowy może być używany do dekoracji okien i jest bardzo popularny wśród dzieci. Przyczepność statyczna – przyjazne dla środowiska tworzywo PCW. Bez kleju, aby zapewnić zdrową i czystą przestrzeń prywatną.

Szerokie zastosowanie – folia ta może być stosowana do okien w prywatnych mieszkaniach, takich jak pokój dziecięcy, salon, sypialnia, łazienka, ogrody zimowe lub firmy/budynki biurowe. Atwe nakładanie – folia okienna jest dziecinnie łatwa do nałożenia wodą z mydłem. Możliwość usunięcia i ponownego użytku. Jednocześnie folia przepuszcza światło. Jednocześnie nadaje się do szklanych drzwi lub szklanych mebli. Dzięki statycznej energii elektrycznej folia dobrze trzyma się na oknie. Najlepszy wybór do ochrony prywatności i dekoracji okien – ta folia okienna jest nieprzejrzysta i zapewnia dobrą prywatność i ochronę przed wzrokiem.

Profesjonalne doradztwo dla klienta - cierpliwość i profesjonalna obsługa klienta w języku niemieckim, mamy opis produktu Najpierw przesłać instrukcję produktu w formacie obrazkowym. Uwaga! przed przystąpieniem do przyklejania folii należy zdjąć folię do okna. W ciągu 24 godzin doradzimy państwu w przypadku problemów takich jak pęcherze powietrza lub lekkie odpadanie lub inne problemy z jakością.
MarkaLifetree #ad
ProducentLifetree #ad
Wysokość0
Długość78.74
Waga0.55
Szerokość17.52
Numer części080400103-FBALT
Model103-LF

10. DOWELL

#ad

DOWELL Folia okienna, 44,5 x 200 cm, samoprzylepna, tęczowa folia na okno, ochrona przed wzrokiem, folia samoprzylepna w kolorze tęczy

#ad
DOWELL #ad - Samoprzylepne i łatwe mocowanie: dziecinnie prosty montaż samoprzylepnej folii okiennej można wykonać w ciągu kilku minut dzięki instrukcji może nie być dostępna w języku polskim. Dzięki eleganckiemu wzorowi. Przyjazne dla środowiska dostosowanie: dostępne do wszystkich gładkich okien lub szklanych drzwi w domu lub biurze, kuchnia, takich jak kabiny prysznicowe, łazienka, salon itp.

Wietna dekoracja: ta geometryczna folia okienna 3d o wyglądzie połysku i wzorem potłuczonego szkła ogromnie zdobi przestrzeń życiową chroniąc przed wzrokiem. Ciesz się odpowiednim słońcem i wspaniałym pięknem po południu. Wielokrotnego użytku bez kleju: folia okienna nie wymaga kleju, który można bez problemu ponownie użyć i usunąć bez pozostawiania śladów.

Im więcej wody, im gładsza powierzchnia, tym bardziej stabilna. Ochrona przed promieniowaniem uv i utrzymywanie ciepła: nieprzezroczysta folia maskująca może blokować promienie UV i owady również latem i względnie zmniejszyć przenoszenie ciepła w zimie. Zamiast zakłóceń słońce i kolorowy wzór kwiatowy pomagają pięknie upiększyć Twój pokój. Dzięki temu można również zapobiec przebarwieniom mebli.
MarkaDOWELL #ad
ProducentDOWELL #ad
Wysokość0.01
Długość78.7
Waga0.33
Szerokość17.5
Numer częściA018-44.5-2-CX
ModelA018-44.5-2-CX