Top 10 Soundcore Liberty 3 Pro – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. soundcore

#ad

Izolacja szumów, tryb uśpienia czarne, intensywny bas, bezprzewodowe ładowanie, soundcore by Anker P3 słuchawki Bluetooth z redukcją szumów, tryb gier aplikacji, tryb multi-trybowy, 6 mikrofonów

#ad
soundcore #ad - Pierwszorzędna jakość połączeń: słuchawki douszne są wyposażone w 6 mikrofonów, które dzięki inteligentnej redukcji szumów zapewniają izolowane szumy tła, a tym samym krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne, rozmowy wideo i transmisje na żywo.

Usłysz więcej – poczuj więcej. Wiele trybów redukcji szumów: wyszukaj odpowiedni tryb z transportu, na zewnątrz i wewnątrz i zanurz się w niesamowitym przeżyciu dźwiękowym. Fantastyczny dźwięk dla ponad 20 milionów fanów! miniformat: nowe słuchawki douszne p3 są dostępne w 5 stylowych kolorach, a kompaktowa konstrukcja etui do ładowania idealnie pasuje do każdej kieszeni spodni – idealne w podróży! Ogromny bas: nasza ekskluzywna technologia bassUp analizuje profil dźwięku w czasie rzeczywistym i automatycznie zwiększa niskie częstotliwości.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.18
Długość2.56
Waga0.14
Szerokość1.97
Numer częściA3939011
ModelA3939011
Gwarancja18 Miesięcy

2. soundcore

#ad

Regulowany korektor, czas odtwarzania 30 godzin, soundcore Anker P20i bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth, wodoszczelność IPX5, do użytku, 2 mikrosy z AI, sterownik 10 mm, Bluetooth 5.3

#ad
soundcore #ad - Potężny bas: bezprzewodowe słuchawki douszne soundcore p20i mają ponadwymiarowe przetworniki 10 mm, które zapewniają mocny dźwięk ze wzmocnionymi basami, dzięki czemu możesz zgubić się w ulubionych piosenkach. Po opróżnieniu można jej używać przez całe 2 godziny po 10-minutowym naładowaniu.

Dzięki temu pasują do każdej torby, a nawet do pęku kluczy – nie musisz się więc martwić o miejsce. Spersonalizowane korektory: za pomocą aplikacji soundcore możesz dostosować sterowanie słuchawkami Bluetooth i wybrać spośród 22 ustawień EQ. Długi czas odtwarzania, szybkie ładowanie: bezprzewodowe słuchawki bluetooth soundcore P20i True wytrzymują 10 godzin po jednym naładowaniu, a wraz z etui ładującym przez 30 godzin. Wyraźne połączenia telefoniczne z pomocą sztucznej inteligencji: 2 wbudowane mikrofony słuchawek Bluetooth P20i z algorytmem sztucznej inteligencji zapewniają, że zawsze będziesz wyraźnie słyszalny.

Dzięki "find my earbuds" zgubione słuchawki Bluetooth mogą emitować dźwięki, dzięki czemu możesz je odnaleźć. Kompaktowa konstrukcja, idealne w podróży: bezprzewodowe słuchawki bluetooth soundcore P20i True i etui do ładowania są kompaktowe i lekkie, dodatkowo wyposażone w pasek do noszenia.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.1
Długość2.24
Waga0.1
Szerokość2.05
Numer częściA3949
ModelA3949

3. soundcore

#ad

Tryb uśpienia oceaniczny niebieski, soundcore P3 Słuchawki Bluetooth z redukcją szumów, 6 mikrofonów, bezprzewodowe ładowanie, aplikacja do gier, izolacja szumów, intensywny bas, multitryb

#ad
soundcore #ad - Wiele trybów redukcji szumów: wyszukaj odpowiedni tryb z transportu, na zewnątrz i wewnątrz i zanurz się w niesamowitym przeżyciu dźwiękowym. Fantastyczny dźwięk dla ponad 20 milionów fanów! miniformat: nowe słuchawki douszne p3 są dostępne w 5 stylowych kolorach, a kompaktowa konstrukcja etui do ładowania idealnie pasuje do każdej kieszeni spodni – idealne w podróży! Ogromny bas: nasza ekskluzywna technologia bassUp analizuje profil dźwięku w czasie rzeczywistym i automatycznie zwiększa niskie częstotliwości.

Pierwszorzędna jakość połączeń: słuchawki douszne są wyposażone w 6 mikrofonów, które dzięki inteligentnej redukcji szumów zapewniają izolowane szumy tła, a tym samym krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne, rozmowy wideo i transmisje na żywo. Usłysz więcej – poczuj więcej.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.18
Długość2.56
Waga0.14
Szerokość1.97
Numer częściA3939031
ModelA3939031

4. soundcore

#ad

Ochrona przed wodą IPX7, bezprzewodowe słuchawki z profilem dźwiękowym klasy premium, Soundcore by Anker Liberty Neo Bluetooth, intensywne basy, Bluetooth 5.0 czarne, wygodne trzymanie

#ad
soundcore #ad - Pierwszorzędny komfort: nasza technologia GripFit gwarantuje, że po prostej wkładaniu słuchawki są wygodne i nie wypadają nawet podczas najsilniejszego treningu. Usłysz więcej – poczuj się więcej. Absolutna łączność: zintegrowana antena lds w standardzie satelitarnym w połączeniu z Bluetooth 5.

0 zapewnia niezakłócone połączenie między słuchawkami EarBuds a smartfonem. Silny dźwięk grafowy: twoje słuchawki liberty neo bluetooth mają od teraz nowe sterowniki audio. Ta silna technologia daje krystalicznie czysty dźwięk i jednocześnie zapierający dech w piersiach bas we wszystkich częstotliwościach dźwięku.

Enormer bas: nasza ekskluzywna technologia bassup analizuje profil dźwięku w czasie rzeczywistym i automatycznie zwiększa niskie częstotliwości o 43%. Niezawodny poziom ochrony wody: słuchawki bluetooth wyposażone są w dużą wodoszczelność IPX7, dzięki czemu masz idealny partner do treningów, skutecznie odporny na pot, deszcz i wodę.100 razy mocniejsza niż stal i 35% lżejsza niż standardowe branże audio.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.18
Długość2.95
Waga0.11
Szerokość1.38
Numer częściAK-848061023190
ModelAK-A3906012
Gwarancja18 Monate

5. soundcore

#ad

Bezprzewodowe, połączenia telefoniczne z K.I, łatwe parowanie czarne, 28 godz. mocy akumulatora, Bluetooth 5.2, funkcja szybkiego ładowania, 10 mm sterowniki audio, Soundcore Life P2i słuchawki douszne, 2 tryby EQ

#ad
soundcore #ad - Fantastyczny dźwięk – uwielbiany przez ponad 20 milionów fanów na całym świecie. Bezproblemowa łączność: po pierwszym połączeniu słuchawki Life P2i True-Wireless automatycznie łączą się z urządzeniem, gdy tylko otwiera się etui do ładowania.

Pierwszorzędna jakość: bezprzewodowe słuchawki life p2i true Wireless Earbuds skutecznie redukują odgłosy tła za pomocą niestandardowych algorytmów KI, podczas gdy dwa mikrofony wyraźnie uchwycą i oddają głos. Długa żywotność muzyki: czas pracy baterii wynosi 8 godzin na jednym ładowaniu, a dzięki kompaktowej obudowie zapewnia dodatkowe 28 godzin! Aby uzyskać dodatkową porcję mocy w podróży wystarczy naładować przez 10 minut i cieszyć się pełną godziną.

Imponujący dźwięk: bezprzewodowe słuchawki douszne true-life p2i są wyposażone w przetworniki audio 10 mm, które zwiększają jakość dźwięku z głębokimi basami i wyważonymi środkami do optymalnego poziomu, zapewniając najprzyjemniejszy dźwięk w uszach.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.1
Długość2.36
Waga0.11
Szerokość1.93
Numer częściA39910F1
ModelA39910F1
Gwarancja18 Monate Garantie

6. soundcore

#ad

Bluetooth 5.3, czas odtwarzania 28 godzin, wodoodporne, soundcore Anker A20i bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, regulowany korektor, słuchawki do użytku pojedynczo czarne, 2 mikrofony z KI

#ad
soundcore #ad - Ponadto w zestawie znajduje się pasek do noszenia, dzięki czemu w razie wątpliwości znajdzie się miejsce na zewnątrz torby. Przyjemny dźwięk: wybierz spośród 22 wstępnie ustawionych korektorów w aplikacji soundcore i dostosuj indywidualnie sterowanie.

Wyraźna jakość połączeń: algorytm sztucznej inteligencji i 2 wbudowane mikrofony zapewniają, niezależnie od tego, że Twój głos podczas połączeń jest zawsze wyraźny i wyraźny, jak głośne jest otoczenie. Szybkie ładowanie, które można wydłużyć do 28 godzin za pomocą etui ładującego. Idealne w podróży: bezprzewodowe słuchawki douszne bluetooth soundcore A20i są małe i lekkie i dostarczane w kompaktowym etui do ładowania. Wystarczy 10 minut ładowania, długie słuchanie: 9 godzin odtwarzania po jednym naładowaniu, czas odtwarzania bezprzewodowych słuchawek Bluetooth soundcore A20i wydłuża się o 2 godziny, dzięki czemu możesz z nich korzystać od razu.

Dzięki własnemu systemowi soundcore BassUp możesz naprawdę podkreślić bas. Lekkie i wygodne: dzięki ergonomicznej i lekkiej konstrukcji bezprzewodowych słuchawek Bluetooth soundcore A20i możesz cieszyć się muzyką przez godzinę przy wysokim komforcie noszenia.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.57
Długość2.36
Waga0.09
Szerokość0.98
Numer częściA3948
ModelA3948
Gwarancja18 Miesiące

7. soundcore

#ad

Słuchawki do użytku, czas odtwarzania 28 godzin, 2 mikrofony z KI, regulowany korektor, soundcore by Anker A20i True Wireless Earbuds, Bluetooth 5.3, wodoodporne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

#ad
soundcore #ad - Wyraźna jakość połączeń: algorytm sztucznej inteligencji i 2 wbudowane mikrofony zapewniają, niezależnie od tego, że Twój głos podczas połączeń jest zawsze wyraźny i wyraźny, jak głośne jest otoczenie. Wystarczy 10 minut ładowania, dzięki czemu możesz z nich korzystać od razu. Dzięki własnemu systemowi soundcore BassUp możesz naprawdę podkreślić bas.

Lekkie i wygodne: dzięki ergonomicznej i lekkiej konstrukcji bezprzewodowych słuchawek Bluetooth soundcore A20i True możesz cieszyć się muzyką przez godzinę i przy wysokim komforcie noszenia. Przyjemny dźwięk: wybierz spośród 22 wstępnie ustawionych korektorów w aplikacji soundcore i dostosuj indywidualnie sterowanie. Idealne w podróży: bezprzewodowe słuchawki bluetooth soundcore a20i true są małe i lekkie i dostarczane w kompaktowym etui do ładowania. Stabilne połączenie: w celu szybkiego i stabilnego połączenia słuchawki wykorzystują technologię Bluetooth 5.

3. Ponadto w zestawie znajduje się pasek do noszenia, dzięki czemu w razie wątpliwości znajdzie się miejsce na zewnątrz torby. Po pierwszym sparowaniu automatycznie połączą się ponownie z ostatnio sparowanym urządzeniem, gdy tylko wyjmiesz je z etui do ładowania. Szybkie ładowanie, długie słuchanie: 9 godzin odtwarzania po jednym naładowaniu, czas odtwarzania bezprzewodowych słuchawek Bluetooth soundcore A20i True wydłuża się o 2 godziny, które można wydłużyć do 28 godzin za pomocą etui ładującego.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.57
Długość2.36
Waga0.09
Szerokość0.98
Numer częściA3948
ModelA3948

8. soundcore

#ad

Soundcore P3 Słuchawki Bluetooth z redukcją szumów, tryb uśpienia czarny generalny odnowiony, tryb gamingowy, bezprzewodowe ładowanie, aplikacja Soundcore, intensywny bas, 6 mikrofonów

#ad
soundcore #ad - Pierwszorzędna jakość połączeń: słuchawki douszne są wyposażone w 6 mikrofonów, a tym samym krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne, które dzięki inteligentnej redukcji szumów zapewniają izolowane szumy tła, rozmowy wideo i transmisje na żywo.

Wiele trybów redukcji szumów: wyszukaj odpowiedni tryb z transportu, na zewnątrz i wewnątrz i zanurz się w niesamowitym przeżyciu dźwiękowym. Usłysz więcej – poczuj więcej. Fantastyczny dźwięk dla ponad 20 milionów fanów! miniformat: nowe słuchawki douszne p3 są dostępne w 5 stylowych kolorach, a kompaktowa konstrukcja etui do ładowania idealnie pasuje do każdej kieszeni spodni – idealne w podróży! Ogromny bas: nasza ekskluzywna technologia bassUp analizuje profil dźwięku w czasie rzeczywistym i automatycznie zwiększa niskie częstotliwości.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.18
Długość2.56
Waga0.14
Szerokość1.97
Numer częściAK-A3939
ModelA3939011-F0
Gwarancja1 rok ograniczonej gwarancji

9. soundcore

#ad

Wygodna konstrukcja z technologią Fusion Comfort, profil audio Hi-Res na nocnym niebo, soundcore Anker Liberty 3 Pro bezprzewodowe słuchawki z dynamicznym sterownikiem kotwicy ACAA 2.0

#ad
soundcore #ad - Dzięki naszej ekskluzywnej technologii Acaa 2. 0 astria co-axial Acoustic Architecture jest to teraz możliwe. Wszystkie niuanse i odcienie pośrednie są przy tym brane pod uwagę. Nasza technologia hearid anc analizuje nacisk w Twoich uszach, aby stworzyć dopasowany profil dźwiękowy, który optymalizuje redukcję szumów i skutecznie redukuje hałas zewnętrzny.

Indywidualna izolacja hałasu: zazwyczaj redukcja szumów dostosowuje jedynie hałas na podstawie danych. Acaa 2. 0: jakość dźwięku studia nagrań - i to wszystko w małych zatyczkach do uszu? Żaden problem. Przetestowany i polecany przez 20 laureatów nagrody Grammy. Fusion comfort fit: twoje słuchawki liberty 3 pro są wyposażone w ergonomiczną konstrukcję potrójną i wbudowane odciążenie.

4 różne rozmiary końcówek dousznych z aksamitnie miękkiego płynnego silikonu i elastycznych słuchawek dousznych zapewniają, że możesz cieszyć się możliwym komfortem słuchania muzyki. Każda nuta, każde słowo i emocje liczy się i jest odtwarzana z oryginalną autentycznością. Aktualizacja oprogramowania sprzętowego: przed pierwszym użyciem Liberty 3 Pro, należy połączyć się z aplikacją Soundcore i zaktualizować słuchawki douszne do najnowszego oprogramowania.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość5.94
Długość5.94
Waga0.13
Szerokość1.85
Numer częściA3952011
ModelA3952
Gwarancja18 Miesięcy

10. soundcore

#ad

Soundcore Anker Liberty 3 Pro bezprzewodowe słuchawki z dynamicznym sterownikiem kotwicy ACAA 2.0, wygodna konstrukcja z technologią Fusion Comfort, profil audio Hi-Res w kolorze fioletowym

#ad
soundcore #ad - Aktualizacja oprogramowania sprzętowego: przed pierwszym użyciem Liberty 3 Pro, należy połączyć się z aplikacją Soundcore i zaktualizować słuchawki douszne do najnowszego oprogramowania. Nasza technologia hearid anc analizuje nacisk w Twoich uszach, aby stworzyć dopasowany profil dźwiękowy, który optymalizuje redukcję szumów i skutecznie redukuje hałas zewnętrzny.

4 różne rozmiary końcówek dousznych z aksamitnie miękkiego płynnego silikonu i elastycznych słuchawek dousznych zapewniają, że możesz cieszyć się możliwym komfortem słuchania muzyki. Każda nuta, każde słowo i emocje liczy się i jest odtwarzana z oryginalną autentycznością. Indywidualna izolacja hałasu: zazwyczaj redukcja szumów dostosowuje jedynie hałas na podstawie danych.

Dzięki naszej ekskluzywnej technologii Acaa 2. 0 astria co-axial Acoustic Architecture jest to teraz możliwe. Fusion comfort fit: twoje słuchawki liberty 3 pro są wyposażone w ergonomiczną konstrukcję potrójną i wbudowane odciążenie. Wszystkie niuanse i odcienie pośrednie są przy tym brane pod uwagę. Przetestowany i polecany przez 20 laureatów nagrody Grammy. Acaa 2. 0: jakość dźwięku studia nagrań - i to wszystko w małych zatyczkach do uszu? Żaden problem.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość5.94
Długość5.94
Waga0.13
Szerokość1.85
Numer częściA39520Q1
ModelA3952
Gwarancjaod producenta