Top 10 Tor Netz Fussball – Siatki do piłki nożnej

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DONET

#ad

PP 3 mm ø, zielona, DONET siatka do bramki ręcznej / małe pole 3,1 x 2,1 m głębokość na górze 0,80 / na dole 1,00 m

#ad
DONET #ad - Grubość materiału: ok. Siatka do bramki do piłki ręcznej, 1 szt. Kolor: zielony bez bramki. Szerokość oczek: 100 mm wg DIN EN 749. 3 mm, jakość: bez węzłów, polipropylen PP, korzystna cenowo siatka. Krawędzie siatki wzmocnione w zestawie linka napinająca 6 mm zintegrowana w dachu. Również do piłki nożnej na zewnątrz, odporna na działanie promieni UV.
MarkaDONET #ad
ProducentDONET #ad
Numer części6848-1

2. Pieloba

#ad

Oczko 12 cm, czarna, Pieloba Siatka na piłki, siatka na piłki, grubość: 3 mm, szerokość: 5,00 m, towar sprzedawany na metry

#ad
Pieloba #ad - Grubość nici: 3 mm. 120 kg/nić. Odporny na promieniowanie UV i witterungsstabilisiert. Siłą zrywającą: ok.
MarkaPieloba #ad
ProducentPieloba #ad

3. Fdit

#ad

Post Netting do treningu gabinetu do gry Pomarańczowy, gloglow bramka do piłki nożnej Net, piłka nożna zapasowa Siatka do bramki piłki nożnej

#ad
Fdit #ad - Możesz wybrać, które się Państwu najbardziej podoba. Można dołączyć do małym ułamek do łatwego przenoszenia i przechowywania złożyć. Ta sieć jest dobry do sieci dla Twojego zniszczonym być sieci, a Twój celem od innych zewnątrz.

Atwy montaż: jest łatwy w montażu i demontażu. Możesz używać go przez dłuższy czas. Siatka do bramki wysoka trwałość: wyprodukowano z wysokiej jakości polietylenu, to ten o grubości 2, 8 mm z grubego sznurka wystarczająco mocna, aby siłę ognia w noszeniu. Biały i pomarańczowy: są 2 kolory dostępne – classic biały i świecący pomarańczowy.

Tor i ball nie są wliczone w cenę. Pełna rozmiar: oferujemy 3 różnych wielkości – 105 * 6. 9ft dla 5 – 5 celem; 18 * 6. 9ft dla 7 – 7 celem; 24 * 8ft dla 11 – 11 celu. Możesz wybrać odpowiednimi, aby starej zu ersetzen. Idealne net dla każdego: 14 cm mesh otwór jest przeznaczona do rozmiaru 4/5 piłki nożnej.
MarkaFdit #ad
ProducentGLOGLOW #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.09
Szerokość0
Numer częściGLOGLOWpnm3q1ufcv-03

4. DONET

#ad

Siatka bramki piłkarskiej 5,15 x 2,05 m głębokość u góry 1,00 / dół 1,00 m, bez węzłów, PP 3 mm ø, zielona, DONET Młodzież

#ad
DONET #ad - Materiał: polipropylen. Grubość materiału: ok. Siatka do bramki piłkarskiej 1 szt. W kolorze zielonym bez bramki. Krawędzie siatki wzmocnione wraz z linką napinającą 6 mm wszytą w dachu. Szerokość oczek: 120 mm zgodnie z DIN EN 748. 3 mm, jakość bez węzłów.
MarkaDONET #ad
ProducentDONET #ad
Wysokość0.01
Długość202.76
Szerokość80.71
Numer części6838-21

5. DONET

#ad

Zielona, PP 4 mm ø, Siatka do bramki ręcznej/małe pole 3,1 x 2,1 m głębokość górna 0,80 / dolna 1,00 m

#ad
DONET #ad - Szerokość oczek: 100 mm zgodnie z DIN EN 749. Nadaje się również do piłki nożnej na zewnątrz, odporna na działanie promieni UV. Krawędzie siatki wzmocnione wraz z linką napinającą 6 mm wszytą w dachu. Siatka do bramki ręcznej / siatka do bramki małych boisk 1 szt. Kolor: zielony bez bramki. 4 mm, polipropylen, jakość: bez węzłów, bardzo gruby!. Grubość materiału: ok.
MarkaDONET #ad
ProducentDONET #ad
Numer części6849

6. DONET

#ad

PP 3 mm ø, zielona, Młodzieżowa siatka do bramki do piłki nożnej 5,15 x 2,05 m głębokość u góry 0,80 / dół 1,50 m, bez węzłów

#ad
DONET #ad - Materiał: polipropylen. Wzmocnione krawędzie siatki wraz z linką napinającą 6 mm wszytą w dach. 3 mm, jakość bez węzłów. Szerokość oczek: 120 mm wg DIN EN 748. Grubość materiału: ok. Siatka bramki piłkarskiej 1 szt. W kolorze zielonym bez bramy.
MarkaDONET #ad
ProducentDONET #ad
Numer części6920-21

7. FORZA

#ad

FORZA Siatka zapasowa do piłki nożnej – wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne siatka zamienna do bramki piłkarskiej 2,4 m x 1,2 m

#ad
FORZA #ad - Nadaje się na każdą pogodę – ta siatka pasuje do wszystkich warunków pogodowych, dzięki czemu można zawsze grać lub trenować. Krawędzie ze ściegiem owerlokowym – siatka do piłki nożnej ma krawędzie ze ściegiem owerlokowym, aby siatka była bardziej wytrzymała, dzięki czemu może wytrzymać twarde strzały.

Tradycyjna siatka do bramki – siatka do bramki FORZA zapewnia białe wykończenie i profesjonalne uczucie na bramce do piłki nożnej. Wytrzymała siatka do piłki nożnej – siatka bramki jest wykonana z wytrzymałej przędzy i dzięki temu może wytrzymać najtrudniejsze warunki. Oficjalna siatka do bramki do piłki nożnej – ta siatka jest oficjalną siecią zastępczą do wszystkich bramek FORZA do piłki nożnej, dzięki czemu możesz w razie potrzeby zaktualizować siatkę bramki FORZA do piłki nożnej.
MarkaFORZA #ad
ProducentNet World Sports #ad
Wysokość0.01
Długość94.49
Szerokość47.24

8. BOROCO

#ad

Hancend Siatka do bramek piłkarskich z włókna polipropylenowego 6 x 4 stóp. Nadaje się do bramek piłkarskich w standardowym rozmiarze 6 x 4 stopy

#ad
BOROCO #ad - Trwały i wytrzymały materiał – ta siatka do piłki nożnej jest wykonana z wysokiej jakości włókien polipropylenowych i została zaprojektowana tak, aby wytrzymać tysiące strzałów o dużym działaniu, zapewniając trwałą i niezawodną wydajność.

Uniwersalne zastosowanie – niezależnie od tego, czy używasz jej w domu, ta siatka do piłki nożnej jest dostępna w czterech różnych rozmiarach, czy na boisku treningowym, aby spełnić Twoje potrzeby i zapewnić najlepsze wrażenia podczas gry w piłkę nożną. Atwy montaż i demontaż – tę siatkę do piłki nożnej można szybko i łatwo złożyć i zdemontować, dzięki czemu jest wygodna w użyciu zawsze i wszędzie.

Doskonała wydajność – dzięki swojej zdolności do wytrzymywania uderzeń, ta siatka do piłki nożnej zapewnia doskonałą wydajność i nadaje się do stosowania z pełnowymiarowymi ramkami słupków. Lekka i przenośna – dzięki składanej konstrukcji siatkę do piłki nożnej można łatwo transportować i przechowywać, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
MarkaBOROCO #ad
ProducentHancend #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.35
Szerokość0
Numer częściHancendzs3vq80pk2-01

9. Aoneky

#ad

Bez bramki 7,3 x 2,4 m, akcesoria do ćwiczeń dla 5 11 osób, Aoneky Siatka do piłki nożnej 7,3 x 2,4 m / 3,6 x 1,8 m / 3 x 2 m – 1,8 x 1,2 m – zapasowa siatka do bramki do piłki nożnej

#ad
Aoneky #ad - Lekka i przenośna dzięki torbie do przechowywania siatkę można złożyć do niewielkiej części, aby ją dobrze nosić. Wytrzymały- kabel 2 mm/2, 5 mm/3 mm z wysokiej jakości włókna polietylenowego, dobra odporność na deszcz, odporny na warunki atmosferyczne.

Ważna wskazówka- bramka do piłki nożnej nie wchodzi w zakres dostawy. Siateczka – kwadratowa siatka 14 cm, wiązana konstrukcja tkana zapewnia długą żywotność. Atwa instalacja- szybki i łatwy montaż i demontaż, odporny na wstrząsy piłek nożnych. Idealnie nadaje się do treningu amatorskiego lub profesjonalnego piłki nożnej dla 5 11 osób.
MarkaAoneky #ad
ProducentAoneky #ad
Wysokość0.01
Długość288
Waga5.51
Szerokość96
Numer części0116WT7754
Model4358WT8359

10. DONET

#ad

Siatka do bramki ręcznej/małe pole 3,1 x 2,1 m głębokość górna 0,80 / dolna 1,00 m, zielona, PE 3 mm ø

#ad
DONET #ad - 3 mm, jakość: wiązana, bardzo mocna. Szerokość oczek: 100 mm zgodnie z DIN EN 749. Nadaje się również do piłki nożnej na zewnątrz, odporna na działanie promieni UV. Wzmocnione krawędzie siatki wraz z linką napinającą 6 mm wszytą w dach. Grubość materiału: ok. Kolor: zielony bez bramy. Siatka do bramki ręcznej / siatka na bramkę 1 szt.
MarkaDONET #ad
ProducentDONET #ad
Numer części7040-1