Top 10 Wasserdichte Vorhänge – Zasłony ogrodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BAYUE

#ad

1 sztuka, wodoszczelna, pawilon, szer. 132 x, werandę, do ogrodu, odporna na działanie warunków atmosferycznych, szara, Zasłona zewnętrzna z oczkami, na taras, do użytku na zewnątrz, nieprzejrzysta

#ad
BAYUE #ad - Atwe w pielęgnacji i wskazówki--nadaje się do prania w pralce w zimnej wodzie. W pozostałe dni grommet przynosi ładną wagę na dnie. Nieprzezroczysta zasłona pasuje również do innych naszych zasłon z woalu, taras, patio, pawilon, do użytku na zewnątrz. Profesjonalna obsługa posprzedażowa - oferujemy profesjonalną obsługę posprzedażową.

Suszyć w suszarce bębnowej na niskim poziomie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin. Na górze i na dole z oczkami --oczka na górze id: 4 cm i na dole id: 4 cm: u góry i na dole mają oba grommety. Zawieszenie za pomocą karniszy i liny na podłodze w deszczowe dni może chronić przed wiatrem i deszczem. Dziękujemy za wyrozumiałość. Do zastosowania - idealny do ogrodu, plażę, na balkon, podwórko, werandę itp. Odporna na warunki atmosferyczne i ochrona przed słońcem - zasłony zewnętrzne są wykonane z materiału hydrofobowego, dzięki czemu woda deszczowa może być utrzymywana na zewnątrz.

W przypadku złej pogody lub nieużywania, można zdjąć, aby wydłużyć żywotność produktu. Dzięki technologii potrójnego tkania może blokować 80% -90% światła, zapewnić dobrą skuteczność ochrony przed słońcem i skutecznie chronić Twoją prywatność. Nie wybielać. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie.
MarkaBAYUE #ad
ProducentBAYUE #ad
Waga1.9

2. FYBlossom

#ad

Wiatroszczelna, na taras, na zewnątrz, przezroczysta, do pawilonu, 2 sztuki, odporna na warunki atmosferyczne, z oczkami, Zasłona zewnętrzna, przezroczysta, ochrona przed słońcem

#ad
FYBlossom #ad - Nie wybielać. Tkanina premium: wodoodporne zasłony tarasowe są wykonane w 100% z tkaniny poliestrowej. Filtrowanie światła i równowaga prywatności: ta przezroczysta zasłona przepuszcza naturalne światło przez piękną tkaninę, ale tłumi oślepianie światła słonecznego, co nie tylko zapewnia dokładne światło, ale również równoważy Twoją prywatność.

Atwa pielęgnacja: przezroczyste zasłony do użytku na zewnątrz są wykonane z lnu i nadają wnętrzu więcej romantyzmu i elegancji. Chronią przed jaskrawym światłem, a mimo to wytrzymałe i trwałe, ale przepuszczają również naturalne światło. Tuleja średnica wewnętrzna 1, 6" łatwo pasuje do standardowych karniszy. Zawartość przesyłki: każdy zestaw zawiera 2 przezroczyste zasłony do użytku na zewnątrz.

Trwałe materiały na zasłony można prać w pralce w programie do tkanin delikatnych i w zimnej wodzie. Zasłony są miękkie, wodoszczelne. WielofunkcyjnoŚĆ: zasłony maskujące do użytku wewnątrz i na zewnątrz idealnie nadają się do wnętrz, sypialnia i jadalnia, weranda, pokład, takich jak salon, takich jak taras, pergola, ale również idealne do użytku na zewnątrz, pawilon i. Do użytku na zewnątrz tworzy przestrzeń przejściową wewnątrz i na zewnątrz, zapewnia przewiewne i przytulne uczucie.
MarkaFYBlossom #ad
ProducentFYBlossom #ad
Waga1.17

3. Tgkoddo

#ad

Na balkon, ochrona przed słońcem, wodoszczelna, z oczkami na górze i na dole, Tgkoddo Zasłona zewnętrzna, taras, odporna na warunki atmosferyczne, altanę, pergolę, werandę, ochrona przed wzrokiem

#ad
Tgkoddo #ad - Nie wybielać. Odporne na rdzę oczka srebrne oczka ze stali nierdzewnej sprawiają, nierdzewny i ekskluzywny. X wys. Prasować w niskiej temperaturze. Najlepsze wodoodporne materiały każdy zestaw zawiera 1 x zasłonę zewnętrzną. Zasłona zewnętrzna z wodoodpornego materiału chroni przed deszczem i może być również zawieszona w deszczowe i śnieżne dni.

Wskazówka: w przypadku nieużywania lub przy złej pogodzie usuń ją, aby wydłużyć żywotność. Wytrzymały, nie rani rąk. Atwa pielęgnacja wysokiej jakości zasłona zewnętrzna, wodoszczelna wytrzymuje lata użytkowania. Ochrona przed słońcem i deszczem te zasłony zewnętrzne blokują większość słońca, chronią przed słońcem i utrzymują chłód latem. Każda zasłona zewnętrzna odporna na warunki atmosferyczne ma wymiary 132 x 215 cm dł.

Zasłony można prać w pralce w niskiej temperaturze. Wodoszczelna zasłona zewnętrzna składa się z wytrzymałej, grubej tkaniny poliestrowej w 100% z przodu i z tyłu w tym samym kolorze. X szer. Kompleksowa ochrona prywatności wykonana z grubego materiału i całkowicie nieprzezroczysta, że Twoje intymne chwile pozostaną prywatne, ta zasłona zewnętrzna sprawi, co jest dobre dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Ekskluzywne wykonanie, że zasłona jest luksusowa i wysokiej jakości.
MarkaTgkoddo #ad
ProducentTgkoddo #ad
Wysokość0
Długość51.97
Waga1.83
Szerokość51.97
Numer częścihwcl
Modelhwcl

4. Ufamiluk

#ad

Z oczkami na górze i na dole, do użytku na zewnątrz, wodoszczelna, na taras, na balkon, odporna na warunki atmosferyczne, taras, wodoszczelna, Zasłona zewnętrzna

#ad
Ufamiluk #ad - Dzięki temu można mocować zasłony zewnętrzne. Ochrona prywatności: wodoodporne zasłony ufamiluk zapobiegają ciekawskim spojrzeniom i mają pewien efekt wygłuszający. Ta konstrukcja jest również zaprojektowana tak, aby wytrzymać silniejsze wiatry. Ciesz się pogodą bez zakłóceń w ogrodzie, hotelarstwie, na balkonie, pergoli, domku ogrodowym, w gastronomii, tarasie, pawilonie, wiatze i na wolnym siedzeniu.

W razie problemów prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Jeśli nie potrzebujesz poniższej tulejki, po złożeniu zamówienia napisz do mnie, rozmiar B na liście jest poziomą szerokością produktu, a ja dostarczymy Ci odpowiednie zasłony do salonu na Twoje zapytanie. Może blokować 80% szkodliwego promieniowania UV. Szeroka kompatybilność: prosty i elegancki jednolity kolor i wzór będzie spersonalizowaną dekoracją w różnych środowiskach.

Super wiatroszczelna: górna i dolna część zasłony z taśmą marszczącą mają oczka ze stali nierdzewnej średnica wewnętrzna 4 cm. Jednocześnie może stworzyć przestrzeń, która nie będzie zakłócana przez pogodę. Nieprzezroczyste zasłony zapewniają niezbędną ochronę prywatności. Atwa pielęgnacja: można prać w pralce lub ręcznie w temperaturze do 30°C i prasować w niskiej temperaturze. Staramy się jak najszybciej znaleźć dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązanie.
MarkaUfamiluk #ad
ProducentUfamiluk #ad
Wysokość0
Długość78.74
Waga0.99
Szerokość35.43
Numer części1084891321696

5. Ferocity

#ad

220 x 155 cm, Zasłona zewnętrzna, balkonowej, wodoszczelne do pawilonu, do altany ogrodowej, zestaw 2 sztuk, domku plażowego 2 panele, zasłony zaciemniające z pętelkami, białe 129

#ad
Ferocity #ad - Odporna na rozdarcia i ścieranie. Wyprodukowano w całości w UE. Wymiary: 2 sztuki | 220 x 155 cm wys. Idealny do ogrodu, taras, podwórko, na balkon, plażę, patio, werandę itp.

Szlufki na tych zasłonach sprawiają, że są bardzo łatwe do zawieszenia przy użyciu każdego standardowego lub specjalnego wykonania. Bardzo trwały i lekki materiał – Kodura300 . Szybki montaż: łatwe mocowanie dzięki pętelkom z zapięciem na rzepy. Ochrona i prywatność: zasłona zewnętrzna zapewnia niezbędną ochronę przed słońcem, pawilon, deszczem i wiatrem. X szer. Odporna na warunki atmosferyczne: wysokiej jakości wodoszczelna tkanina 100% poliester. Zawartość: zestaw zawiera 2 sztuki nieprzezroczystych zasłon + taśmę do przewiązania.
MarkaFerocity #ad
ProducentFerocity #ad
Wysokość0
Długość86.61
Waga1.54
Szerokość57.09
Numer częściZAS-ALT-011
ModelZAS-ALT-011

6. Rosnek

#ad

Pawilon, 213 x 132 cm, na taras, wiatroszczelna, wodoszczelna, odporna na warunki atmosferyczne, biała, obciążona od dołu, 1 sztuka, pergolę, do użytku na zewnątrz, Rosnek Zasłona zewnętrzna

#ad
Rosnek #ad - 1 sztuka każdego pakietu. Właściwości materiału odpornego na warunki atmosferyczne - zasłona zaciemniająca jest odporna na zabrudzenia i działanie wody, odporna na warunki atmosferyczne, bardzo ładnie spada, ochrona przed promieniowaniem UV, dobra odporność na światło i zmiany koloru. Jeśli jakość zakupów jest dla ciebie ważna, wszystkie problemy zostaną rozwiązane w ciągu 24 godzin.

Ogród, balkon, ciemnoszary, gastronomia, wiata i miejsce na wolnym siedzeniu. Obciążone dno z mocowaniem: zapobiega rozwiewaniu zasłony podczas silnego wiatru i tym samym wpływa na życie na świeżym powietrzu. Materiał jest wystarczająco miękki, materiał jest wystarczająco gruby, aby zapewnić wystarczającą ilość cienia. Zacienienie i izolacja - te wytrzymałe zasłony poliestrowe są produkowane w technologii potrójnej tkania, która blokuje od 50 do 70% światła słonecznego i ciepła. Biały, ciemnoszary, domek ogrodowy, taras, jasnoszary, beżowy, pawilon, hotel, pergola, dzięki czemu zasłonę można idealnie dopasować kolorystycznie do mebli outdoorowych.

Rosnek commitment - szybka dostawa, 30 dni bezwarunkowego zwrotu i 24-miesięczna wymiana, 100% zadowolona obsługa, że zakupy będą miały dobre wrażenia. Podłoga można również pozostawić nieutwardzoną, a zasłona kołysze się lekko z wiatrem nie jest to szczególnie duża. Ochrona przed wzrokiem - dzięki zasłonie outdoorowej rosnek ochronisz się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów i ciesz się niezakłóconymi godzinami na świeżym powietrzu. Dzięki zasłonie balkonowej – ciesz się pogodą bez zakłóceń na swoim terenie.
MarkaRosnek #ad
ProducentRosnek #ad
Waga1.72

7. Comlax

#ad

Taras, 132 x 215 cm, ochrona przed promieniowaniem UV i wiatroszczelna, Comlax Zasłony zewnętrzne – wodoszczelna zasłona na balkon, ochrona przed wzrokiem na werandę/pawilony, 1 sztuka, kolor biały

#ad
Comlax #ad - Najlepsza wydajność wodoodporne zasłony zewnętrzne wykorzystują technologię potrójnego tkania i mogą zatrzymywać światło słoneczne i promienie UV, aby zrównoważyć letnie upały i zimowe zimy. Agodny środek piorący bez wybielacza.

Zasłony są wystarczająco trwałe, aby zachować piękno przez słońce, wiatr i deszcz. Cisła technika tkania sprawia, wygląda elegancko i wysokiej jakości. Materiał premium 100% poliester. Te kolory nigdy nie będą przestarzałe, że zasłona jest miękka i jedwabista, co stanowi wysokiej jakości dekorację Twojego domu. Wymiary zaleca się zamówienie 1, 2 razy większej szerokości drążka, 5 do 2, aby uzyskać prawidłowy wygląd i pełną objętość.

Atwa pielęgnacja - można prać w pralce i prać w temperaturze poniżej 85°C. W razie potrzeby suszyć w suszarce bębnowej i prasować w niskiej temperaturze. Zdejmowana klamra z tworzywa sztucznego do łatwego zakładania i zdejmowania, może być używana przez ponad 10 lat. Wspaniałe dekoracje kolor zasłon jest klasyczny i modny. Są również całkowicie nieprzejrzyste i zapewniają prywatne chwile.
MarkaComlax #ad
ProducentComlax #ad
Wysokość0
Długość84.65
Waga1.54
Szerokość51.97
Numer częściTYtbCurtain-Wht-84
ModelTYtbCurtain-Wht-84

8. XNSHUN

#ad

Szara, przezroczysta, na balkon, przezroczysta, XNSHUN Zasłona zewnętrzna, taras, zestaw 2 szt. wys. 213 x szer. 132 cm, odporna na warunki atmosferyczne, wodoszczelna,, wodoszczelna, z oczkami

#ad
XNSHUN #ad - Przezroczyste zasłony zewnętrzne mogą być stosowane również z innymi nieprzezroczystymi zasłonami zewnętrznymi XNSHUN. Ze względu na ręczny pomiar możliwe są różnice w wymiarach rzędu 2-3 cm. Specjalna konstrukcja – można ją przymocować do karniszy o średnicy mniejszej niż 4, 5 cm.

Filtr światła – ta muślinowa zasłona firmy xnshun filtruje część światła słonecznego i jednocześnie wpuszcza świeże powietrze do pomieszczenia. W ten sposób powstaje stosunkowo prywatna przestrzeń, w której można cieszyć się naturą. Wysokiej jakości materiał – 100% włókno poliestrowe. Zakres dostawy: każde opakowanie zawiera 2 sztuki zasłon zewnętrznych, jedna zasłona ma wymiary wys.

Zasłony są miękkie, wytrzymałe, trwałe i wodoszczelne. Chronią przed jaskrawym światłem i wpuszczają naturalne światło. 213 x szer. Pokryty specjalnym wodoodpornym i odpornym na pleśń dwustronnym materiałem. Wszechstronne zastosowanie – nadaje się do ogrodów, patio, tarasów, dziedzińców, domków plażowych, balkonów, pawilonów, wnętrz, werand i wielu innych. 132 cm.
MarkaXNSHUN #ad
ProducentXNSHUN #ad
Wysokość0.01
Długość83.86
Waga1.32
Szerokość51.97

9. HUAXIQUE

#ad

Wodoszczelna, ochrona przed słońcem, Zasłona zewnętrzna, 19 kolorów i 51 rozmiarów, zaciemniająca, ochrona przed wzrokiem, odporna na warunki atmosferyczne, nieprzejrzysta, do użytku na zewnątrz,

#ad
HUAXIQUE #ad - Przypomnienie: przed zakupem należy zmierzyć rozmiar zasłony, B oznacza poziomą szerokość produktu, a H oznacza pionową wysokość produktu. Pasuje do większości standardowych karniszy. Nasza cena detaliczna dotyczy 1 zasłony.

Obsługa dopasowania: możemy dostosować zasłony w różnych kolorach i rozmiarach zgodnie z twoimi życzeniami, prosimy o kontakt! Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Różnorodne zastosowanie: nasze zasłony nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, werandy, balkony, starzenie się jest szybkie, domki, takie jak tarasy, pawilony lub ogrody i można je łatwo zainstalować i używać. Jeśli potrzebujesz 2 zasłon, zasłony zewnętrzne chronią przed wiatrem, zamów 2.

Można prać w pralce, nie wybielać. Oczka i materiał: oczka ze stali nierdzewnej na górnej stronie zasłon zewnętrznych, łatwe zakładanie i zdejmowanie. Wielofunkcyjna ochrona: zasłony zewnętrzne blokują 95% promieni uv, deszczem i słońcem dla prywatności. 100% włókno poliestrowe, trójwarstwowa, wiatroszczelna, średnica 4 cm, wodoszczelna konstrukcja, wodoszczelna i odporna na deszcz.
MarkaHUAXIQUE #ad
ProducentHUAXIQUE #ad

10. Comlax

#ad

Pergolę, 132 x 215 cm, szare, pawilon z oczkami, Comlax Zasłony zewnętrzne, wodoszczelna, odporne na warunki atmosferyczne, ochrona przed wzrokiem, do, na balkon, zasłona zewnętrzna, na werandę

#ad
Comlax #ad - Są one również całkowicie nieprzejrzyste i zapewniają prywatne chwile. Agodny środek piorący bez wybielacza. Ochrona przed wzrokiem: ta zasłona jest całkowicie nieprzejrzysta i zapewnia, jak i Twoim sąsiadom. Wspaniałe dekoracje: kolor zasłon jest klasyczny i modny.

Wodoszczelne zasłony zewnętrzne wykorzystują technologię potrójnego tkania, średnica wewnętrzna górnych oczek wynosi 1, mogą blokować światło słoneczne i promienie UV, aby zrównoważyć letnie upały i zimowe zimy. Cisła technika tkania sprawia, że zasłona jest miękka i jedwabista, wygląda elegancko i wysokiej jakości. Upiększ błyszczące złote/szare liny, które pasują do wielu zasłon, których możesz użyć. Wyprodukowano z grubego, co przyniesie korzyści zarówno Tobie, że Twoje prywatne chwile pozostaną prywatne, potrójnie tkanego materiału ze 100% poliestru w tym samym kolorze z przodu i z tyłu.

Atwa pielęgnacja: można prać w pralce i prać w temperaturze poniżej 85°C. W razie potrzeby suszyć w suszarce bębnowej i prasować w niskiej temperaturze. Najlepsza wydajność: szerokość zasłony wynosi 132 cm, 6 cala. Te kolory nigdy nie będą przestarzałe, co stanowi wysokiej jakości dekorację Twojego domu. Darmowy prezent: każdy panel z uchwytem marszczącym do zasłon zewnętrznych.
MarkaComlax #ad
ProducentComlax #ad
Wysokość0
Długość120
Waga1.54
Szerokość2.95
Numer częściCURTAIN DK
ModelCURTAIN